Facebook YouTube
Slovensko žije jazykmi!
September 2023 – hľadáme vhodné priestory!

Návštevníci

Účasť na celom podujatí je pre návštevníkov bezplatná!

Plánujete sa festivalu zúčastniť s väčšou skupinou osôb, napríklad v rámci školského výletu? Ak áno, prosíme vás prihlásiť sa použitím tohto formulára, aby sme vám vedeli prispôsobiť program.

Čo všetko váš čaká

Milí návštevníci,

Na čo všetko sa môžete tešiť počas podujatia LingvaFest’ 2021?

Hlavné časti programu budú najmä tieto:

  • Prednášky
  • Tvorivé dielne (Workshopy)
  • Koncerty
  • Jazykové (rýchlo)kurzy
  • Vystavovatelia

Okrem toho pre vás pripravujeme niekoľko súťaží, tombolu a nejaké to prekvapenie ☺. Už teraz vám ale môžeme sľúbiť, že na LingvaFest’ 2021 sa prísť určite vyplatí!

Pre podrobnosti ohľadom programu akcie navštívte sekciu „Program“ – tu budeme postupne uverejňovať detaily o pripravovaných častiach nášho festivalu. No a samozrejme nás sledujte aj na Facebooku!

Chcete prispieť do programu?

Milí návštevníci,

s radosťou Vám oznamujeme, že prihlasovanie programu na LingvaFest’ 2021 je otvorené!

Chcete byť aktívnym účastníkom jazykového festivalu? Alebo poznáte niekoho, kto by bol vhodný kandidát? Tak vyplňte náš formulár tu dole a môžete sa stať súčasťou tejto veľkej „jazykovej oslavy“, akou má náš LingvaFest’ byť. Pôjde v prvom rade o oslavou jazykov, ukážky rôznych kultúr a s nimi spojených jazykov ale aj rýchlokurzy rôznych (aj exotických) jazykov, prednášky, tipy na učenie, súťaže, tvorivé dielne, kultúrne predstavenia a mnoho iného.

Veríme, že navrhnete zaujímavé prednášky, náučné i zábavné workshopy, kultúrny program alebo možno aj neobvyklé aktivity.

Svoje návrhy do programu pošlite vo forme tohto vyplneného formuláru.

Prihlášky do programu prijímame do 7. 9. 2021.