Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to eo translation catalogue (4428 entries)

en: "%s" shipping class cost
eo: Kosto de sendkategorio "%s"

en: "%s" tax rates
eo: "%s" da imposto

en: "From" address
eo: Adreso de sendanto

en: "From" name
eo: Nomo de sendanto

en: #%s is an invalid image ID.
eo: #%s estas nevalida bildo-ID.

en: %1$d updates complete. Database version is %2$s
eo: Finis %1$d ĝisdatigojn. Datumbaza versio estas %2$s

en: %1$s #%2$s details
eo: Detaloj de %1$s #%2$s

en: %1$s - API %2$s (created on %3$s at %4$s).
eo: %1$s - API %2$s (kreita en la %3$s je %4$s).

en: %1$s - Order #%2$s
eo: %1$s - Mendo #%2$s

en: %1$s - Pre-order for "%2$s" (Order #%3$s)
eo: %1$s - Antaŭmendo de "%2$s" (Mendo #%3$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
eo: %1$s - Pli nova versio de WordPress estas havebla (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
eo: %1$s - Ni rekomendas almenaŭ version 5.6 de MySQL. Vidu: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
eo: %1$s - Ni rekomendas fikson de memoro almenaŭ al 64MB. Vidu: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
eo: %1$s - Ni rekomendas uzi prefikson kun malpli ol 20 signoj. Vidu: %2$s

en: %1$s at %2$s
eo: %1$s je %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
eo: %1$s ne povis esti instalita (%2$s). <a href="%3$s">Bonvolu instali ĝin permane per alklako ĉi tie.</a>

en: %1$s ending in %2$s
eo: %1$s finiĝanta per %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
eo: %1$s kun lastaj ciferoj %2$s (eksvalidiĝo en %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
eo[0]: %1$s por %2$s ero
eo[1]: %1$s por %2$s eroj

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
eo: %1$s estis forigita el via korbo ĉar ĝi poste ŝanĝiĝis. Vi povas remeti ĝin en vian korbon <a href="%2$s">tie</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
eo: Malmultaj ekzempleroj de %1$s estas en stoko. Restas %2$d.

en: %1$s is not of type %2$s
eo: %1$s ne estas de tipo %2$s

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
eo: %1$s ne validas. Bonvolu enmeti unu el la sekvaj: %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
eo[0]: %1$s repagita al %2$d mendo (%3$d ero)
eo[1]: %1$s repagita al %2$d mendoj (%3$d eroj)

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
eo[0]: %1$s pritakso pri %2$s
eo[1]: %1$s pritaksoj pri %2$s

en: %1$s sales in %2$s
eo: %1$s vendoj en %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
eo: %1$s ne estu vokita antaŭ la ago %2$s.

en: %1$s stock increased from %2$s to %3$s.
eo: Kvanto da %1$s pliiĝis de %2$s ĝis %3$s.

en: %1$s stock reduced from %2$s to %3$s.
eo: Stoko de %1$s malpliigita de %2$s ĝis %3$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
eo: %1$s plej vendita ĉi-monate (%2$d vendiĝis)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
eo: %1$s unuoj de %2$s atendas plenumon en la mendo #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
eo: %1$s versio %2$s eksvalidiĝis. La kerna versio estas %3$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
eo: %1$s estis vokita kun nevalida nivelo "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
eo: %1$s estis instalita sed ne povis esti aktivigita. <a href="%2$s">Bonvolu aktivigi ĝin per alklako ĉi tie.</a>

en: %d indexes added
eo: Aldonis %d indeksojn

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
eo[0]: %d ero el via antaŭa mendo nun ne haveblas kaj ne povas esti aldonita al via korbo.
eo[1]: %d eroj el via antaŭa mendo nun ne haveblas kaj ne povas esti aldonitaj al via korbo.

en: %d note | %d notes
eo[0]: %d noto
eo[1]: %d notoj

en: %d order status changed. | %d order statuses changed.
eo[0]: %d mendo-stato ŝanĝiĝis.
eo[1]:  %d mendo-statoj ŝanĝiĝis.

en: %d orphaned variations deleted
eo: %d orfaj variaĵoj forviŝitaj

en: %d permissions deleted
eo: %d permesoj forviŝitaj

en: %d transients rows cleared
eo: forviŝis %d nedaŭraĵajn vicojn

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
eo[0]: %d rethoko porĉiame forigita.
eo[1]: %d rethokoj porĉiame forigitaj.

en: %qty% variation
eo: %qty% variaĵo

en: %qty% variations
eo: %qty% variaĵoj

en: %s (Copy)
eo: %s (kopii)

en: %s (No longer exists)
eo: %s (Ne plu ekzistas)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
eo: antaŭ %s

en: %s Settings
eo: Agordoj de %s

en: %s actions
eo: %s-agoj

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
eo: %s sukcese aktivigita. Vi nun ricevos ĝisdatigojn al tiu varo.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
eo[0]: %s kaj %d alia regiono
eo[1]: %s kaj %d aliaj regionoj

en: %s average gross daily sales
eo: %s averaĝaj malnetaj tagaj vendoj

en: %s average gross monthly sales
eo: %s averaĝaj malnetaj monataj vendoj

en: %s average net daily sales
eo: Averaĝe, %s netaj vendoj tage

en: %s average net monthly sales
eo: Averaĝe, %s netaj vendoj monate

en: %s charged for shipping
eo: %s postulita en sendokostoj

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
eo[0]: %s kupono movita al Rubujo.
eo[1]: %s kuponoj movitaj al Rubujo.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
eo[0]: %s kupono ne ĝisdatigita, iu redaktas ĝin.
eo[1]: %s kuponoj ne ĝisdatigitaj, iu redaktas ilin.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
eo[0]: %s kupono porĉiame forigita.
eo[1]: %s kuponoj porĉiame forigitaj.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
eo[0]: %s kupono restarigita el Rubujo.
eo[1]: %s kuponoj restarigitaj el Rubujo.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
eo[0]: %s kupono ĝisdatigita.
eo[1]: %s kuponoj ĝisdatigitaj.

en: %s coupons used in total
eo: Sume, %s kuponoj uzitaj

en: %s customer review | %s customer reviews
eo[0]: %s klienta recenzo
eo[1]: %s klientaj recenzoj

en: %s data
eo: %s datumoj

en: %s discounts in total
eo: Sume, %s rabatoj

en: %s does not exist.
eo: %s ne ekzistas.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
eo[0]: %s elŝuto restanta
eo[1]: %s elŝutoj restantaj

en: %s failed. Contact your hosting provider.
eo: %s malsukcesis. Kontaktu vian provizanton de gastigo.

en: %s fee
eo: %s tarifo

en: %s field
eo: Kampo %s

en: %s gross sales in this period
eo: %s malnetaj vendoj dum tiu periodo

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
eo[0]: %s aldoniĝis al via korbo.
eo[1]: %s aldoniĝis al via korbo.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
eo: %s estis forviŝita el via korbo, ĉar ĝi ne plu estas aĉetebla. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon.

en: %s in stock
eo: %s ekzempleroj

en: %s is a required field | %s are required fields
eo[0]: %s estas deviga kampo
eo[1]: %s estas devigaj kampoj

en: %s is a required field.
eo: %s estas deviga kampo.

en: %s is available
eo: %s estas havebla

en: %s is not a valid email address.
eo: %s ne estas valida retpoŝta adreso.

en: %s is not a valid phone number.
eo: %s ne estas valida telefonnumero.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
eo: %s ne estas valida poŝtkodo.

en: %s is out of stock.
eo: %s estas elĉerpita.

en: %s item | %s items
eo[0]: %s ero
eo[1]: %s eroj

en: %s items
eo: %s eroj

en: %s items purchased
eo: %s eroj aĉetitaj

en: %s net sales in this period
eo: %s netaj vendoj dum tiu periodo

en: %s net sales this month
eo: %s netaj vendoj ĉi-monate

en: %s notes
eo: %s-notoj

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
eo[0]: %s mendo movita al Rubujo.
eo[1]: %s mendoj movitaj al Rubujo.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
eo[0]: %s mendo ne ĝisdatigita, iu redaktas ĝin.
eo[1]: %s mendoj ne ĝisdatigitaj, iu redaktas ilin.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
eo[0]: %s mendo porĉiame forigita.
eo[1]: %s mendoj porĉiame forigitaj.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
eo[0]: %s mendo restarigita el Rubujo.
eo[1]: %s mendoj restarigitaj el Rubujo.

en: %s order updated. | %s orders updated.
eo[0]: %s mendo ĝisdatigita.
eo[1]: %s mendoj ĝisdatigitaj.

en: %s orders placed
eo: %s mendoj metitaj

en: %s out of 5
eo: %s el 5

en: %s page
eo: Paĝo %s

en: %s parameter is missing
eo: %s parametro mankas

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
eo[0]: %s antaŭa mendo ligita
eo[1]: %s antaŭaj mendoj ligitaj

en: %s product
eo: %s varon

en: %s product imported | %s products imported
eo[0]: %s varo importita
eo[1]: %s varoj importitaj

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
eo[0]: %s varo sendita rubujen.
eo[1]: %s varoj senditaj rubujen.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
eo[0]: %s varo ne ĝisdatigita, iu redaktas ĝin.
eo[1]: %s varoj ne ĝisdatigitaj, iu redaktas ilin.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
eo[0]: %s varo porĉiame forigita.
eo[1]: %s varoj porĉiame forigitaj.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
eo[0]: %s varo restarigita el Rubujo.
eo[1]: %s varoj restarigitaj el Rubujo.

en: %s product updated | %s products updated
eo[0]: %s varo ĝisdatigita
eo[1]: %s varoj ĝisdatigitaj

en: %s product updated. | %s products updated.
eo[0]: %s varo ĝisdatigita.
eo[1]: %s varoj ĝisdatigitaj.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
eo[0]: %s varo pretersaltita
eo[1]: %s varoj pretersaltitaj

en: %s purchases for the selected items
eo: %s aĉetoj de la elektitaj eroj

en: %s quantity
eo: %s kvanto

en: %s rates
eo: %s tarifoj

en: %s removed.
eo: %s forviŝita.

en: %s sales for the selected items
eo: %s vendoj de la elektitaj eroj

en: %s signups in this period
eo: %s aliĝoj dum tiu periodo

en: %s worth of coupons used
eo: %s mona valoro de kuponoj uzitaj

en: %s would like to connect to your store
eo: %s volas konektiĝi al via vendejo

en: &#197;land Islands
eo: Alando

en: &#304;stanbul
eo: Istanbulo

en: &nbsp;&ndash; Page %s
eo: &nbsp;&ndash; Paĝo %s

en: (Public)
eo: (Publika)

en: (can be backordered)
eo: (povas esti aldonita al pendantaj mendoj)

en: (estimated for %s)
eo: (taksita por %s)

en: (ex. VAT)
eo: (sen AVI)

en: (ex. tax)
eo: (sen imposto)

en: (incl. VAT)
eo: (kun AVI)

en: (incl. tax)
eo: (kun imposto)

en: (includes %s)
eo: (inkluzivas %s)

en: (no title)
eo: (sen titolo)

en: + Add account
eo: + Aldoni konton

en: <a href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to receive extensions updates and support.
eo: <a href="%s">Konektu vian vendejon</a> al WooCommerce.com por ricevi ĝisdatigojn al etendaĵoj kaj subtenon.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
eo[0]: <strong>%s mendo</strong> atendas traktadon
eo[1]: <strong>%s mendoj</strong> atendas traktadon

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
eo[0]: <strong>%s mendo</strong> suspendita
eo[1]: <strong>%s mendoj</strong> suspenditaj

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
eo[0]: Baldaŭa elĉerpiteco de <strong>%s varo</strong>
eo[1]: Baldaŭa elĉerpiteco de <strong>%s varoj</strong>

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
eo[0]: <strong>%s varo</strong> elĉerpita
eo[1]: <strong>%s varoj</strong> elĉerpitaj

en: <strong>Dimension unit</strong>—helps for accurate package selection.
eo: <strong>Unuo de dimensioj</strong>—helpas elekti la plej konvenan pakon.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
eo: <strong>Atentu!</strong> La versioj de la sekvaj kromprogramoj, kiujn vi uzas, ne estis testitaj uzante WooCommerce %s. Bonvolu ĝisdatigi ilin aŭ konfirmi kongruon antaŭ ĝisdatigo de WooCommerce, por ne sperti problemojn:

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with the latest version of WooCommerce (%s).
eo: <strong>Atentu!</strong> La versioj de la sekvaj kromprogramoj, kiujn vi uzas, ne estis testitaj uzante la plej novan version de WooCommerce (%s).

en: <strong>Sorry to see you go</strong>. Feel free to reconnect again using the button below.
eo: <strong>Bedaŭrinde, ke vi foriras</strong>. Sentu vin bonvena ree konektiĝi per la suba butono.

en: <strong>The Simplify Commerce payment gateway is deprecated</strong> &#8211; Please install our new free Simplify Commerce plugin from WordPress.org. Simplify Commerce will be removed from WooCommerce core in a future update.
eo: <strong>La pagservo Simplify Commerce estas eksdata</strong> &#8211; Bonvolu installi nian novan kromprogramon Simplify Commerce de WordPress.org. Simplify Commerce estos forigita de la kerno de WooCommerce en estonta ĝisdatigo.

en: <strong>Weight unit</strong>—used to calculate shipping rates, and more.
eo: <strong>Unuo de pezo</strong>—uzata en kalkulo de sendokosto kaj pli.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
eo: <strong>Bonvenon al WooCommerce</strong> &#8211; Vi estas preskaŭ preta vendi :)

en: <strong>Your theme (%1$s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the <a href="%2$s">system status page</a>. If in doubt, check with the author of the theme.
eo: <strong>Via etoso (%1$s) enhavas malnovajn kopiojn de iuj WooCommerce-ŝablonoj.</strong> Ĉi tiuj dosieroj eble bezonas ĝisdatigon por certiĝi, ke ili estas kongruaj kun la nuna versio de WooCommerce. Vi povas vidi en la paĝo <a href="%2$s">sistem-stato</a> la koncernajn dosierojn. Se estas dubo, demandu la aŭtoron de la etoso.

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our <a href="%1$s" target="_blank">integration</a> guide or check out our <a href="%2$s" target="_blank">Storefront</a> theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
eo: <strong>Via etoso ne deklaras subtenon al WooCommerce</strong> &#8211; Bonvolu legi nian gvidilon pri <a href="%1$s" target="_blank">integriĝo</a> aŭ rigardi nian etoson<a href="%2$s" target="_blank">Storefront</a>, kiu estas elŝutebla senpage kaj estas dizajnita specife por WooCommerce.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
eo: 2-cifera landa kodo, ekz. US. Lasu malplena por apliki al ĉiuj.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
eo: 2-cifera ŝtata kodo, ekz. AL. Lasu malplena por apliki al ĉiuj.

en: A cloud of your most used product tags.
eo: Nubo de viaj plej uzataj varaj etikedoj.

en: A friendly name for the webhook.
eo: Afabla nomo por la rethoko.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
eo: Afabla resumo de la respondo inkluzivanta la HTTPajn respondan kodon, mesaĝon kaj korpon.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
eo: Home legebla priskribo por la agordo uzita en interfacoj.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
eo: Home legebla etikedo por la agordo uzita en interfacoj.

en: A human-readable description of the resource.
eo: Hom-legebla priskribo de la rimedo.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
eo: Listo de taksonomiaj terminoj, kiujn oni povas uzi rilate al mendaj/varaj statoj.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
eo: Listo de taksonomiaj terminoj uzataj por vara videbleco.

en: A list of your store's products.
eo: Listo de varoj de via vendejo.

en: A list of your store's top-rated products.
eo: Listo de la plej alte taksitaj varoj de via vendejo.

en: A list or dropdown of product categories.
eo: Listo aŭ falmenuo de varaj kategorioj.

en: A minimum order amount
eo: Kvanto da minimuma mendo

en: A minimum order amount AND a coupon
eo: Minimuma sumo de mendo KAJ kupono

en: A minimum order amount OR a coupon
eo: Minimuma sumo de mendo AŬ kupono

en: A note has been added to your order
eo: Noto estis alkroĉita al via mendo

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
eo: Retpoŝtmesaĝo por restarigi pasvorton estis sendita al la retpoŝta adreso registrita por via konto, sed eble kelkaj minutoj pasos antaŭ apero en via enirkesto. Bonvolu atendi almenaŭ 10 minutojn antaŭ plia provo de restarigo.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
eo: Termino de vara atributo kun la provizita ID ne estas trovebla

en: A product attribute with the provided ID could not be found
eo: Vara atributo kun la provizita ID ne estas trovebla

en: A product category with the provided ID could not be found
eo: Varkategorio kun la provizita ID ne estas trovebla

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
eo: Sendkategorio de varo kun la donita ID ne estas trovebla

en: A product tag with the provided ID could not be found
eo: Vara etikedo kun la provizita ID ne estas trovebla

en: A product with this ID already exists.
eo: Varo kun tiu ID jam ekzistas.

en: A product with this SKU already exists.
eo: Varo kun tiu SKU jam ekzistas.

en: A search form for your store.
eo: Serĉa formularo por via vendejo.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
eo: Sendozono estas geografia regiono, kie aparta aro de sendaj metodoj kaj tarifoj aplikiĝas.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
eo: Sendozono estas geografia regiono, en kiu oni uzas kelkajn sendmetodojn.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
eo: Simpla eksterreta pagoservo ebliganta akcepton de BACS-pago.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
eo: Simpla eksterreta pagoservo ebliganta akcepton de ĉeko kiel metodo de pago.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
eo: Simpla eksterreta pagoservo ebliganta akcepton de kontanta mono je livero.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
eo: Imposta tarifo kun provizita ID ne estas trovebla

en: A unique identifier for the setting.
eo: Unika identigilo por la agordo.

en: A unique identifier for the tool.
eo: Unika identigilo por la ilo.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
eo: Unika identigilo, kiu povas esti uzata por ligi agordojn kune.

en: A valid free shipping coupon
eo: Valida kupono por senpaga sendo

en: AND
eo: KAJ

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
eo: API-ŝlosilo sukcese generita. Gravas, ke vi tuj kopiu viajn novajn ŝlosilojn ĉar la sekreta ŝlosilo estos kaŝita kiam vi forlasos ĉi tiun paĝon.

en: API Key updated successfully.
eo: API-ŝlosilo sukcese ĝisdatigita.

en: API Version
eo: API-Versio

en: API credentials
eo: API-akreditaĵoj

en: API docs
eo: API-dokumentoj

en: API enabled
eo: API ebligita

en: API key
eo: API-ŝlosilo

en: API user is invalid
eo: API-uzanto estas nevalida

en: ASC
eo: KRESK

en: Aargau
eo: Argovio

en: About WooCommerce
eo: Pri WooCommerce

en: Accept COD if the order is virtual
eo: Akcepto de pago je livero por nefizikaj mendoj

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eo: Akcepto de debet- kaj kredit-kartoj en >135 valutoj, pagservoj kiel Alipay kaj unuklaka pagprocezo per Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli</a>.

en: Accept for virtual orders
eo: Akcepti por nefizikaj mendoj

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
eo: Akcepto de pagoj per PayPal uzante aŭ monon en PayPal-konto aŭ kreditkarton.

en: Accept payments without linking a PayPal account
eo: Akcepto de pagoj sen ligo de PayPal-konto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesita

en: Access expires
eo: Aliro eksvalidiĝos

en: Access granted
eo: Aliro donita

en: Access restriction
eo: Limigo al aliro

en: Access to Purchased Downloads
eo: Aliro al aĉetitaj elŝutaĵoj

en: Account creation
eo: Kreo de konto

en: Account details
eo: Konto-detaloj

en: Account details changed successfully.
eo: Kontaj detaloj sukcese ŝanĝitaj.

en: Account details:
eo: Detaloj de konto:

en: Account endpoints
eo: Kontaj finadresoj

en: Account erasure requests
eo: Petoj forviŝi konton

en: Account name
eo: Kontonomo

en: Account number
eo: Kontonumero

en: Account username
eo: Uzantnomo de konto

en: Accounts &amp; Privacy
eo: Kontoj k. Privateco

en: Action
eo: Ago

en: Action event
eo: Ago-okazo

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
eo: Ago malsukcesis. Bonvolu refreŝigi la paĝon kaj reprovi.

en: Actions
eo: Agoj

en: Activate
eo: Aktivigi

en: Active
eo: Aktivaj

en: Active Product Filters
eo: Aktivaj varo-filtriloj

en: Active filters
eo: Aktivaj filtriloj

en: Active plugins
eo: Aktivaj kromprogramoj

en: Active plugins.
eo: Aktivaj kromprogramoj.

en: Add
eo: Aldoni

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
eo: Aldono de &ldquo;%s&rdquo; al via korbo

en: Add File
eo: Aldoni dosieron

en: Add New
eo: Aldoni novan

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
eo: Aldonu noton por via referenco, aŭ aldonu klientan noton (la uzanto estos sciigita).

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
eo: Aldonu rapidan resumon por via varo ĉi tie. Tio aperos sur la vara paĝo sub la nomo de la varo.

en: Add a review
eo: Aldoni recenzon

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
eo: Aldonu zonojn laŭplaĉe &ndash; klientoj vidos nur la metodojn haveblajn por ilia adreso.

en: Add attribute
eo: Aldoni atributon

en: Add coupon
eo: Aldoni kuponon

en: Add fee
eo: Aldoni tarifon

en: Add file
eo: Aldoni dosieron

en: Add images to product gallery
eo: Aldoni bildojn al vargalerio

en: Add item(s)
eo: Aldoni ero(j)n

en: Add key
eo: Aldoni ŝlosilon

en: Add new
eo: Aldoni novan

en: Add new %s
eo: Aldoni novan %s

en: Add new attribute
eo: Aldoni novan atributon

en: Add new category
eo: Aldoni novan kategorion

en: Add new coupon
eo: Aldoni novan kuponon

en: Add new order
eo: Aldoni novan mendon

en: Add new product
eo: Aldoni novan varon

en: Add new shipping class
eo: Aldoni novan sendkategorion

en: Add new tag
eo: Aldoni novan etikedon

en: Add note
eo: Aldoni noton

en: Add or remove tags
eo: Aldoni aŭ forigi etikedojn

en: Add order
eo: Aldoni mendon

en: Add payment method
eo: Aldoni pagmetodon

en: Add product gallery images
eo: Aldoni vargaleriajn bildojn

en: Add product(s)
eo: Aldoni varo(j)n

en: Add products
eo: Aldoni varojn

en: Add shipping
eo: Aldono de sendokosto

en: Add shipping class
eo: Aldoni sendkategorion

en: Add shipping method
eo: Aldoni sendmetodon

en: Add shipping methods &amp; zones
eo: Aldoni sendmetodojn k. sendzonojn

en: Add shipping zone
eo: Aldoni sendozonon

en: Add tax
eo: Aldoni imposton

en: Add to cart
eo: Aldoni al korbo

en: Add to cart behaviour
eo: Aldoni al konduto de korbo

en: Add to gallery
eo: Aldoni al galerio

en: Add to menu
eo: Aldoni al menuo

en: Add variation
eo: Aldoni variaĵon

en: Add webhook
eo: Aldoni rethokon

en: Add&nbsp;meta
eo: Aldoni&nbsp;meta

en: Additional help text shown to the user about the setting.
eo: Plia helpo-teksto por montri al la uzanto pri la agordo.

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj

en: Additional rates
eo: Pliaj tarifoj

en: Additional tax classes
eo: Pliaj impostaj kategorioj

en: Address
eo: Adreso

en: Address changed successfully.
eo: Adreso sukcese ŝanĝita.

en: Address line 1
eo: Linio 1 de adreso

en: Address line 1.
eo: Adres-linio 1.

en: Address line 2
eo: Linio 2 de adreso

en: Address line 2.
eo: Adres-linio 2.

en: Address override
eo: Adresa superrego

en: Address:
eo: Adreso:

en: Addresses
eo: Adresoj

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
eo: Kategorioj

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
eo: Kuponoj

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
eo: Mendoj

[ctx: Admin menu name]
en: Products
eo: Varoj

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
eo: Sendkategorioj

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
eo: Etikedoj

en: Advanced
eo: Altnivela

en: Advanced options
eo: Altnivelaj opcioj

en: Afghan afghani
eo: Afgana afganio

en: Afghanistan
eo: Afganio

en: Africa
eo: Afriko

en: After pre-tax discounts.
eo: Post antaŭimpostaj rabatoj.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
eo: Post publikigo de viaj ŝanĝoj, novaj grandecoj de bildoj eble ne aperos ĝis <a href="%s" target="_blank">Regenero de bildetoj</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
eo: Post publikigo de viaj ŝanĝoj, novaj grandecoj de bildoj eble ne aperos ĝis refaro de bildetoj. Vi povas fari tion en la sekcio <a href="%1$s" target="_blank">Iloj en WooCommerce</a> aŭ per uzo de kromprogramo kiel <a href="%2$s" target="_blank">Refaro de bildetoj</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
eo: Post publikigo de viaj ŝanĝoj, novaj grandoj de bildoj estos faritaj aŭtomate.

en: Agusan del Norte
eo: Agusan de la Nordo

en: Agusan del Sur
eo: Agusan de la Sudo

en: Aichi
eo: Aiĉi

en: Alabama
eo: Alabamo

en: Alaska
eo: Alasko

en: Albania
eo: Albanio

en: Albanian lek
eo: Albana lek

en: Alberta
eo: Alberto

en: Alert
eo: Averto

en: Algeria
eo: Alĝerio

en: Algerian dinar
eo: Alĝeria dinaro

en: All
eo: Ĉiu

en: All %s
eo: Ĉio %s

en: All Products
eo: Ĉiuj varoj

en: All allowed countries
eo: Ĉiuj permesitaj landoj

en: All categories
eo: Ĉiuj kategorioj

en: All coupons
eo: Ĉiuj kuponoj

en: All done!
eo: Ĉio farita!

en: All levels
eo: Ĉiuj niveloj

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
eo: Ĉiuj mankantaj paĝoj de WooCommerce sukcese instalitaj

en: All products
eo: Ĉiuj varoj

en: All shipping classes
eo: Ĉiuj sendkategorioj

en: All sources
eo: Ĉiuj fontoj

en: All tags
eo: Ĉiuj etikedoj

en: Allow
eo: Permesi

en: Allow backorders?
eo: Ĉu permesi pendantajn mendojn?

en: Allow customer reviews?
eo: Ĉu permesi recenzon de klientoj?

en: Allow customers to create an account during checkout
eo: Permesi al klientoj krei konton dum la paga procezo

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
eo: Permesi al klientoj krei konton ĉe la paĝo "Mia Konto"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
eo: Permesi al klientoj ensaluti al ekzistanta konto dum la paga procezo

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
eo: Permesi klientojn lokan alirrajton por veni kaj preni mendojn. Defaŭlte, dum uzado de loka fizika vendejo, bazaj impostoj de la vendejo estas aplikitaj sendepende de kliento-adreso.

en: Allow customers to place orders without an account
eo: Permesi al klientoj meti mendojn sen konto

en: Allow free shipping
eo: Permesi senpagan sendon

en: Allow one item to be bought in a single order.
eo: Permesi la aĉeton de sola ero en unu mendo.

en: Allow reviews.
eo: Permeso de recenzoj.

en: Allow, but notify customer
eo: Permesi, sed sciigi klienton

en: Allowed ZIP/post codes
eo: Permesitaj poŝtkodoj

en: Allowed emails
eo: Akceptitaj retpoŝtadresoj

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
eo: Aŭ, enigu la vojon al CSV-dosiero sur via servilo:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
eo: Ĉiam montri kvanton restantan en la stoko de ekzempleroj, ekz. "12 ekzempleroj"

en: American Samoa
eo: Usona Samoo

en: Amount already refunded
eo: Sumo jam repagita

en: Amount of reviews that the product have.
eo: Nombro da recenzoj, kiujn havas la varo.

en: Amount of sales.
eo: Kvanto da vendoj.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
eo: Konto jam estas registrita kun tiu uzantnomo. Bonvolu elekti malsaman.

en: An account is already registered with your email address. Please log in.
eo: Konto jam estas registrita kun tiu retpoŝtadreso. Bonvolu ensaluti.

en: An additional, optional address line for your business location.
eo: Aldona, nedeviga adreslinio de via komerca loko.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
eo: Litercifera identigilo por la rimedo, unika al la tipo.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
eo: Litercifera identigilo por la rimedo.

en: An eCommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
eo: Ilaro por enreta komerco, kiu helpas vendi ion ajn. Bele.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
eo: Eraro okazis dum aktivigo de %s. Bonvolu reprovi poste.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
eo: Eraro okazis dum malaktivigo de %1$s. Bonvolu iri al la ekrano <a href="%2$s">Kromprogramoj</a> por permane malaktivigi ĝin.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
eo: Eraro okazis dum malaktivigo de la abono por %s. Bonvoli provu denove poste.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
eo: Eraro okazis en la peto, pro tio la datumoj de la kliento ne sendiĝis

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
eo: Eraro okazis dum provo krei la repagon per la API de la pagservo.

en: An invalid setting value was passed.
eo: Nevalida agord-valoro estis liverita.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
eo: Varo ne plu havebla estis forviŝita de via korbo.

en: An order has been created for you on %1$s. %2$s
eo: Mendo estis kreita por vi ĉe %1$s. %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
eo: Mendonoto kun la provizita ID ne estas trovebla

en: An order refund with the provided ID could not be found.
eo: Repago de mendo kun la donita ID ne estas trovebla,

en: Andaman and Nicobar Islands
eo: Andamana kaj Nikobar-insuloj

en: Andhra Pradesh
eo: Andra-Pradeŝo

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Angolan kwanza
eo: Angola kvanzo

en: Anguilla
eo: Angvilo

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Antigua and Barbuda
eo: Antigvo kaj Barbudo

en: Any %s
eo: Ajna %s

en: Any %s&hellip;
eo: Ajna %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
eo: Iu metodo &quot;%1$s&quot;

en: Any category
eo: Ajna kategorio

en: Application authentication request
eo: Peto por aŭtentigo de apliko

en: Apply
eo: Apliki

en: Apply coupon
eo: Apliki kuponon

en: Apply to all qualifying items in cart
eo: Apliki al ĉiuj aplikeblaj eroj en korbo

en: Approve
eo: Aprobi

en: Archive template
eo: Arkiva ŝablono

en: Are WordPress cron jobs enabled?
eo: Ĉu cron-taskoj de WordPress estas ebligitaj?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi ĉiujn protokolojn el la datumbazo?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi ĉiujn variaĵojn? Tiu ago ne povas esti malfarita.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiun atributon?

en: Are you sure you want to delete this log?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi tiun protokolon?

en: Are you sure you want to delete this template file?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiun ŝablonan dosieron?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi tiun ĉi zonon? Vi ne povos malfari tiun agon.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas ligi ĉiujn variaĵojn? Tio kreus novan variaĵon por ĉiu ebla kombinaĵo de variaj atributoj (maks. %d en ĉiu iteracio).

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas elsaluti? <a href="%s">Konfirmi kaj elsaluti</a>

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi la elektitajn erojn? Se vi jam malpliigis la stokon de tiu ero, aŭ se ĉi tiu mendo estis metita fare de kliento, vi devos restarigi permane la stokon de la ero.

en: Are you sure you want to remove this variation?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiun variaĵon?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forpreni alirorajton al tiu elŝutaĵo?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi la noton? Tio ne povas esti malfarita.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiun repagon? Tiu ago ne povas esti malfarita.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi tiun impostan kolumnon? Tiu ago ne povas esti malfarita.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
eo: Ĉu vi certas, ke vi deziras fari tiun repagon? Tiu ago ne povas esti malfarita.

en: Argentina
eo: Argentino

en: Argentine peso
eo: Argentina peso

en: Arizona
eo: Arizono

en: Arkansas
eo: Arkansaso

en: Armed Forces (AA)
eo: Militistaro (AA)

en: Armed Forces (AE)
eo: Militistaro (AE)

en: Armed Forces (AP)
eo: Militistaro (AP)

en: Armenia
eo: Armenio

en: Armenian dram
eo: Armena dramo

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
eo: Matrico de opcioj (ŝlosilo-valoraj paroj) por enigoj kiel ekzemple butonoj elekto, plurelekto kaj radio.

en: Array of the response headers from the receiving server.
eo: Matrico de la respondaj kapoj de la ricevanta servilo.

en: Aruba
eo: Arubo

en: Aruban florin
eo: Aruba florino

en: Arunachal Pradesh
eo: Arunachal-Pradeŝo

en: Arusha
eo: Aruŝa

en: As a single total
eo: Kiel unu sumo

en: As this is a major update, we strongly recommend creating a backup of your site before updating.
eo: Ĉar tio estos multampleksa ĝisdatigo, ni forte rekomendas krei sekurkopion de via retejo antaŭ ĝisdatigo.

en: Asia
eo: Azio

en: Asturias
eo: Asturio

en: Attribute
eo: Atributo

en: Attribute %d default
eo: Atributo %d defaŭlta

en: Attribute %d global
eo: Atributo %d malloka

en: Attribute %d name
eo: Atributo %d nomo

en: Attribute %d value(s)
eo: Atributo %d valoro(j)

en: Attribute %d visible
eo: Atributo %d videbla

en: Attribute ID.
eo: ID de atributo.

en: Attribute name
eo: Nomo de atributo

en: Attribute name.
eo: Atributo-nomo.

en: Attribute position.
eo: Pozicio de atributo.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
eo: Atributaj terminoj povas esti atribuitaj al varoj kaj atributoj. <br/><br/> <b>Noto</b>: Forviŝo de termino forviŝos ĝin de ĉiuj varoj kaj variaĵoj, al kiuj ĝi estis atribuita. Rekreo de termino ne aŭtomate redonos ĝin al varoj.

en: Attribute updated successfully
eo: Atributo ĝisdatigita sukcese

en: Attribute value(s)
eo: Valoro(j) de atributo

en: Attribute visibility
eo: Videbleco de atributo

en: Attributes
eo: Atributoj

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
eo: Atributoj permesas vin difini pliajn datumojn de varo, kiel grandon aŭ koloron. Vi povas uzi tiujn atributojn en la flankpanelo de la vendejo per la kromprogrametoj donitaj de WooCommerce.

en: Auckland
eo: Aŭklando

en: Aurora
eo: Aŭroro

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Australian Capital Territory
eo: Aŭstralia Ĉefurba Teritorio

en: Australian dollar
eo: Aŭstralia dolaro

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
eo: Sukcese reŝargis la kaŝmemorojn de aŭtentigo kaj abonoj.

en: Author URL
eo: Aŭtora URL

en: Author: %s
eo: Aŭtoro: %s

en: Authorize
eo: Permesi

en: Auto renews on:
eo: Aŭtomate renoviĝos en la:

en: Automated Taxes
eo: Aŭtomataj impostoj

en: Availability
eo: Havebleco

en: Available downloads
eo: Haveblaj elŝutaĵoj

en: Available on backorder
eo: Havebla per pendanta mendo

en: Available placeholders: %s
eo: Haveblaj lokokupiloj: %s

en: Avatar URL.
eo: URL de profilbildo.

en: Average
eo: Mezbona

en: Average gross sales amount
eo: Kvanto da malnetaj vendoj

en: Average net daily sales.
eo: Averaĝo de netaj tagaj vendoj.

en: Average net sales amount
eo: Averaĝa neta vendosumo

en: Average rating
eo: Averaĝa pritaksado

en: Awaiting BACS payment
eo: Atendante BACS-pagon

en: Awaiting product image
eo: Atendas varo-bildon

en: Azad Kashmir
eo: Azad Kaŝmiro

en: Azerbaijan
eo: Azerbajĝano

en: Azerbaijani manat
eo: Azerbajĝana manato

en: Back to Attributes
eo: Reen al Atributoj

en: Background color
eo: Fona koloro

en: Backordered
eo: Aldonis al pendantaj mendoj

en: Backorders allowed?
eo: Ĉu permesi pendantajn mendojn?

en: Backorders?
eo: Ĉu pendantaj mendoj?

en: Bahamas
eo: Bahamoj

en: Bahamian dollar
eo: Bahama dolaro

en: Bahia
eo: Bahio

en: Bahrain
eo: Barejno

en: Bahraini dinar
eo: Barejna dinaro

en: Baja California
eo: Malsupra Kalifornio

en: Baja California Sur
eo: Suda Malsupra Kalifornio

en: Bali
eo: Balio

en: Bangka Belitung
eo: Bangka Belitungo

en: Bangkok
eo: Bangkoko

en: Bangladesh
eo: Bangladeŝo

en: Bangladeshi taka
eo: Bangladeŝa taka

en: Bank
eo: Banko

en: Bank code
eo: Bankokodo

en: Bank name
eo: Bankonomo

en: Bank transfer (BACS) payments
eo: Pagoj per banka ĝiro (BACS)

en: Bank transit number
eo: Banko-transita numero

en: Banten
eo: Banteno

en: Baranya
eo: Baranjo

en: Barbadian dollar
eo: Barbada dolaro

en: Barbados
eo: Barbado

en: Barcelona
eo: Barcelono

en: Barishal
eo: Barisal

en: Base color
eo: Baza koloro

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
eo: Estu la unua recenzisto de &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
eo: Antaŭ peto por helpo, ni rekomendas kontrolon de la paĝo pri sistem-stato por vidi, ĉu estas problemo pri viaj agordoj.

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
eo: Antaŭ aldono de variaĵo, vi bezonos aldoni kelkajn atributojn de variaĵo sur la langeto <strong>Atributoj</strong>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
eo: Antaŭ ol vi povos alŝuti vian importan dosieron, vi devos ripari la jenan eraron:

en: Beijing / &#21271;&#20140;
eo: Pekino / &#21271;&#20140;

en: Belarus
eo: Belorusio

en: Belarusian ruble
eo: Belorusa rublo

en: Belarusian ruble (old)
eo: Belarusa rublo (malnova)

en: Belgium
eo: Belgio

en: Belize
eo: Belizo

en: Belize dollar
eo: Beliza dolaro

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
eo: Sube estas listo de etendaĵoj haveblaj por via konto de WooCommerce.com. Por ricevi ĝisdatigojn al etendaĵoj, certiĝu ke la etendaĵo estas fakte instalita, la abono estas aktiva kaj ke ĝi estas konektita al via konto de WooCommerce.com. Aktivigo de etendaĵoj okazas ĉe la ekrano <a href="%s">Kromprogramoj</a>.

en: Benin
eo: Benino

en: Bermuda
eo: Bermudoj

en: Bermudian dollar
eo: Bermuda dolaro

en: Bern
eo: Berno

en: Better security
eo: Pli bona sekureco

en: Bhutan
eo: Butano

en: Bhutanese ngultrum
eo: Butana ngultrum

en: Billing
eo: Fakturado

en: Billing %s
eo: Fakturado %s

en: Billing &amp; Shipping
eo: Fakturado kaj Sendado

en: Billing Address
eo: Faktura adreso

en: Billing Address 1
eo: Faktura adreso 1

en: Billing Address 2
eo: Adreso 2 por la fakturo

en: Billing City
eo: Faktura urbo

en: Billing Company
eo: Faktura firmao

en: Billing Country
eo: Faktura lando

en: Billing First Name
eo: Faktura persona nomo

en: Billing Last Name
eo: Faktura famili-nomo

en: Billing Postal/Zip Code
eo: Faktura poŝtkodo

en: Billing State
eo: Faktura ŝtato

en: Billing address
eo: Adreso por la fakturo

en: Billing address.
eo: Faktura adreso.

en: Billing details
eo: Informoj por la fakturo

en: Billing email
eo: Faktura retpoŝtadreso

en: Blog id of the record on the multisite.
eo: Blog-ID de la rikordo ĉe la multretejo.

en: Body background color
eo: Fonkoloro de la korpo

en: Body text color
eo: Teksto-koloro de la korpo

en: Bogura
eo: Bogra

en: Bolivia
eo: Bolivio

en: Bolivian boliviano
eo: Boliviana bolivjano

en: Bologna
eo: Bolonjo

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
eo: Kariba Nederlando

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
eo: Ekstraj kialoj por ŝati Jetpack

en: Bosnia and Herzegovina
eo: Bosnio kaj Hercegovino

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
eo: Konvertebla marko de Bosnio kaj Hercegovino

en: Both
eo: Ambaŭ

en: Botswana
eo: Bocvano

en: Botswana pula
eo: Bocvana pula

en: Bouvet Island
eo: Buvet-Insulo

en: Bra&#537;ov
eo: Braŝovo

en: Branch code
eo: Filia kodo

en: Branch sort
eo: Filia ordo-kodo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Brazilian real
eo: Brazila realo

en: British Columbia
eo: Brita Kolumbio

en: British Indian Ocean Territory
eo: Brita Hindoceana Teritorio

en: British Virgin Islands
eo: Britaj Virgaj Insuloj

en: Browse Extensions
eo: Foliumi etendaĵojn

en: Browser User Agent
eo: Retumilo uzita

en: Brunei
eo: Brunejo

en: Brunei dollar
eo: Bruneja dolaro

en: Budapest
eo: Budapeŝto

en: Buenos Aires
eo: Bonaero

en: Bulgaria
eo: Bulgario

en: Bulgarian lev
eo: Bulgara levo

en: Burkina Faso
eo: Burkino

en: Burmese kyat
eo: Birma kjato

en: Burundi
eo: Burundo

en: Burundian franc
eo: Burunda franko

en: Button text
eo: Butono-teksto

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
eo: Aĉeti &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy discounted shipping labels — then print them from your dashboard.
eo: Por aĉeto de adres-etikedoj je rabato - kaj poste, preso de ili de via panelo.

en: Buy now
eo: Aĉeti nun

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
eo: Per konektiĝo de via retejo vi konsentas kun niaj fascinaj <a href="%1$s" target="_blank">Uzkondiĉoj</a> kaj je <a href="%2$s" target="_blank">kunhavigado de detaloj</a> kun WordPress.com

en: C&aacute;diz
eo: Kadizo

en: CFP franc
eo: CFP-franko

en: CSV Delimiter
eo: Apartigilo de CSV

en: Calculate coupon discounts sequentially
eo: Kalkuli rabatojn pro kuponoj sinsekve

en: Calculate shipping
eo: Kalkuli sendon

en: Calculate tax based on
eo: Kalkuli imposton bazitan sur

en: Calculation type
eo: Tipo de kalkulo

en: Calculations
eo: Kalkuloj

en: California
eo: Kalifornio

en: Calling update function: %s
eo: Vokas ĝisdatigan funkcion: %s

en: Camarines Norte
eo: Camarines Norda

en: Camarines Sur
eo: Camarines Suda

en: Cambodia
eo: Kamboĝo

en: Cambodian riel
eo: Kamboĝa rielo

en: Cameroon
eo: Kameruno

en: Campeche
eo: Kampeĉo

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
eo: Ne povas fiksi patron de rimedo, taksonomio ne estas hierarkia.

en: Canada
eo: Kanado

en: Canadian dollar
eo: Kanada dolaro

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Cancel changes
eo: Rezigni pri ŝanĝoj

en: Cancel order &amp; restore cart
eo: Nuligi mendon kaj restarigi korbon

en: Cancel schedule
eo: Rezigni pri horaro

en: Cancel thumbnail regeneration
eo: Nuligi refaron de bildetoj

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Nuligita <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Nuligitaj <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
eo: Nuligita mendo

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
eo: Retpoŝtmesaĝoj pri nuligitaj mendoj estos senditaj al elektitaj ricevontoj, kiam mendo ricevos markon Nuligita (se la mendo estis jam Pritraktita aŭ Suspendita).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
eo: Nuligitaj mendoj ne estas pagitaj kaj eble estis nuligitaj de la posedanto de la retejo aŭ la kliento. Ili eniros rubujon post la specifita tempodaŭro.

en: Cancelled product image regeneration job.
eo: Tasko refari varajn bildojn nuligita.

en: Cannot create existing %s.
eo: Ne povas krei ekzistantan %s.

en: Cannot create existing resource.
eo: Ne povas krei ekzistantan rimedon.

en: Cannot create line item, try again.
eo: Ne povas krei unulinian eron, provu denove.

en: Cannot create order note, please try again.
eo: Ne eblas krei mendonoton, bonvolu reprovi.

en: Cannot create order refund, please try again.
eo: Ne eblas krei repagon de mendo, bonvolu reprovi.

en: Cannot create order: %s
eo: Ne povas krei mendon: %s

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
eo: Ne povas fiksi atributojn pro nevalida patra varo.

en: Cannot update coupon, try again.
eo: Ne povas ĝisdatigi kuponon, provu denove.

en: Cannot update fee, try again.
eo: Ne eblas ĝisdatigi tarifon, provu denove.

en: Cannot update shipping method, try again.
eo: Ne povas ĝisdatigi sendan metodon, provu denove.

en: Cantabria
eo: Kantabrio

en: Canton
eo: Kantono

en: Capabilities
eo: Kapabloj

en: Cape Verde
eo: Kabo-Verdo

en: Cape Verdean escudo
eo: Kaboverda eskudo

en: Capture
eo: Kapti

en: Card code
eo: Karto-kodo

en: Card number
eo: Numero de karto

en: Cart
eo: Korbo

en: Cart Page
eo: Korbopaĝo

en: Cart page
eo: Korbopaĝo

en: Cart totals
eo: Sumoj de korbo

en: Cart updated.
eo: Korbo ĝisdatigita.

en: Cash on delivery
eo: Kontanta mono je livero

en: Catalog
eo: Katalogo

en: Catalog &amp; search
eo: Katalogo kaj priserĉo

en: Catalog visibility.
eo: Videbleco en katalogo.

en: Catalog visibility:
eo: Videbleco en katalogo:

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Category
eo: Kategorio

en: Category ID.
eo: ID de kategorio.

en: Category archive display type.
eo: Montrotipo de kategoria arkivo.

en: Category display
eo: Kategoria montrado

en: Category name.
eo: Kategori-nomo.

en: Category order
eo: Kategori-ordo

en: Category slug.
eo: URL-nomo de kategorio.

en: Category: | Categories:
eo[0]: Kategorio
eo[1]: Kategorioj

en: Cayman Islands
eo: Kajmana Insularo

en: Cayman Islands dollar
eo: Kajmana dolaro

en: Central African CFA franc
eo: Mezafrika CFA-franko

en: Central African Republic
eo: Respubliko de Mezafriko

en: Chaco
eo: Ĉako

en: Chad
eo: Ĉado

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
eo: Chaharmahal kaj Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change order status to completed
eo: Ŝanĝi staton de mendo al Finfarita

en: Change order status to on-hold
eo: Ŝanĝi staton de mendo al Suspendita

en: Change order status to processing
eo: Ŝanĝi staton de mendo al Pritraktata

en: Change status to completed
eo: Ŝanĝi staton al Finfarita

en: Change status to on-hold
eo: Ŝanĝi staton al Suspendita

en: Change status to processing
eo: Ŝanĝi staton al Pritraktata

en: Change status:
eo: Ŝanĝi staton:

en: Change to:
eo: Ŝanĝi al:

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
eo: Atendas ĉekpagon

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
eo: Pagoj per ĉeko

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
eo: Marku la skatolon "Nefizika", se la varo estas nefizika ero, ekzemple servo, kiu ne bezonas esti fizike sendita.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
eo: Marku tiun skatolon, se la kupono ne rajtas esti uzata kune kun aliaj kuponoj.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
eo: Marku ĉi tiun skatolon, se la kupono donas senpagan sendon. <a href="%s" target="_blank">Senpaga sendmetodo</a> devas esti ebligita por via sendozono kaj esti agordita por postulo de "valida kupono donanta senpagan sendon"  (vidu la agordon "Senpaga sendo postulas").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
eo: Klaku tiun skatolon, se la kupono ne aplikiĝu al varoj ofertitaj je rabato. Kuponoj por unuopaj varoj funkcios nur, se la varo estas je ordinara prezo. Kuponoj por unuopa korbo funkcios nur, se estas varoj en la korbo, kiuj ne estas je rabatprezo.

en: Checkout
eo: Pagprocezo

en: Checkout Page
eo: Paĝo Pagprocezo

en: Checkout endpoints
eo: Pagprocezaj finadresoj

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
eo: La pagprocezo ne estas havebla, kiam via korbo estas malplena.

en: Checkout page
eo: Paĝo Pagprocezo

en: Checkout privacy policy
eo: Privateca politiko je la paga procezo

en: Chiba
eo: Ĉiba

en: Child theme
eo: Ida etoso

en: Chile
eo: Ĉilio

en: Chilean peso
eo: Ĉilia peso

en: China
eo: Ĉinio

en: Chinese yuan
eo: Ĉina juano

en: Chongqing / &#37325;&#24198;
eo: Ĉongĉingo / &#37325;&#24198;

en: Choose a CSV file from your computer:
eo: Elekti CSV-dosieron el via komputilo:

en: Choose a category to view stats
eo: Elektu kategorion por vidi statistikaĵojn

en: Choose a country&hellip;
eo: Elekti landon&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
eo: Elektu valuton&hellip;

en: Choose a file from your computer:
eo: Elektu dosieron el via komputilo:

en: Choose a page to act as your privacy policy.
eo: Elektu paĝon por esti via privateca politiko.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
eo: Elektu prioritaton por tiu impostotarifo. Nur 1 kongrua tarifo por ĉiu prioritato estos uzita. Por difini plurajn impostajn tarifojn por unu loko, vi devas specifi malsaman prioritaton por ĉiu tarifo.

en: Choose a product to view stats
eo: Elektu varon por vidi statistikaĵojn

en: Choose a state&hellip;
eo: Elektu ŝtaton&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
eo: Elektu impostan kategorion por ĉi tiu varoj. Impostaj kategorioj estos uzataj por apliki malsamajn impostajn tarifojn specifaj al iuj vartipoj.

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
eo: Elektu tipon por tiu varo. La tipo Simpla taŭgas por la plej multaj fizikaj varoj kaj servoj (ni rekomendas la starigon de simpla varo nun).

en: Choose an action...
eo: Elektu agon...

en: Choose an image
eo: Elekti bildon

en: Choose an option
eo: Elektu opcion

en: Choose countries&hellip;
eo: Elekti landojn&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
eo: Elektu kuponojn&hellip;

en: Choose file
eo: Elekti dosieron

en: Choose from the most used tags
eo: Elekti el la plej uzataj etikedoj

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
eo: Elektu kiom longe personaj informoj estu tenataj kiam ili ne plu estas bezonaj por traktado. Lasu la sekvajn opciojn malplenaj por teni tiujn informojn senlime.

en: Choose product type
eo: Elekto de vartipo

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
eo: Vi povas elekti la tipon de pago, pagi tuj aŭ partigi la pagojn. Neniuj kreditkartaj numeroj, neniuj pasvortoj, neniuj problemoj. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli pri Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
eo: Elektu la sendmetodon, kiun vi volas aldoni. Nur sendmetodoj kiuj subtenas zonojn estas listigitaj.

en: Choose what to display on product category pages.
eo: Elekto pri kio aperu en paĝoj de varo-kategorioj.

en: Choose what to display on the main shop page.
eo: Elekto pri kio aperu en la ĉefa paĝo de la vendejo.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
eo: Elektu, ĉu tio estas kunmetita tarifo. Kunmetitaj impostaj tarifoj estos aplikitaj poste kaj aldone al apliko de aliaj impostaj tarifoj.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
eo: Elektu, ĉu tiu impostotarifo estu aplikita ankaŭ al sendado.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
eo: Elektu, ĉu vi deziras kapti monon tuj aŭ nur rajtigi pagon.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
eo: Elekto de landoj, al kiu sendi varojn, aŭ elekto sendi al ĉiuj landoj al kiuj vi ofertas.

en: Choose which format of email to send.
eo: Elektu la deziratan formon de retletero por sendi.

en: Christmas Island
eo: Kristnaskinsulo

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
eo: Urboj por ĉi tiu regulo. Punktokomo (;) apartigas plurajn valorojn. Lasu malplena por apliki al ĉiuj urboj.

en: City
eo: Urbo

en: City name.
eo: Urbonomo.

en: Ciudad Aut&oacute;noma de Buenos Aires
eo: Aŭtonoma Urbo Bonaero

en: Ciudad de M&eacute;xico
eo: Meksikurbo

en: Clean up download permissions
eo: Purigi elŝutajn permesojn

en: Clear
eo: Malplenigi

en: Clear customer sessions
eo: Viŝi klientajn seancojn

en: Clear transients
eo: Forviŝi nedaŭraĵojn

en: Click here to enter your code
eo: Alklaku al tie ĉi por enmeti vian kodon

en: Click here to login
eo: Alklaku al tie ĉi por ensaluti

en: Click here to reset your password
eo: Alklaku al tie ĉi por ŝanĝi vian pasvorton

en: Click to toggle
eo: Alklaku por baskuligi

en: Cloning is forbidden.
eo: Klonado estas malpermesita.

en: Close
eo: Fermi

en: Close (Esc)
eo: Fermi (Esc)

en: Close modal panel
eo: Fermi dialogujon

en: Coast
eo: Marbordo

en: Cocos (Keeling) Islands
eo: Kokosinsuloj

en: Code
eo: Kodo

en: Collect payments from customers offline.
eo: Eksterreta kolektado de pagoj de klientoj.

en: Colombia
eo: Kolombio

en: Colombian peso
eo: Kolombia peso

en: Colorado
eo: Kolorado

en: Column mapping
eo: Kolumna mapigado

en: Column name
eo: Nomo de kolumno

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
eo: pri,estas,kiel,ĉe,esti,de,com,por,kiel,en,sur,aŭ,al,ĝis,la,tiu,ĉi,estis,estos,kio,kiu,kiam,kie,kun,tiu,tio,tiam,pro,ĉar,je,www

en: Community forum
eo: Komunuma forumo

en: Comorian franc
eo: Komora franko

en: Comoros
eo: Komoroj

en: Company
eo: Firmao

en: Company name
eo: Nomo de firmao

en: Company name.
eo: Nomo de firmao.

en: Complete
eo: Finfarita

en: Completed
eo: Finfarita

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Finfarita <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Finfaritaj <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
eo: Finfarita mendo

en: Completed product image regeneration job.
eo: Tasko regeneri var-bildon estas finita.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
eo: observi iujn leĝajn devojn de ni, kiel kalkulon de impostoj

en: Compostela Valley
eo: Valo de Compostela

en: Compound
eo: Kunmetita

en: Configure terms
eo: Agordi terminojn

en: Confirm navigation
eo: Konfirmi navigadon

en: Confirm new password
eo: Komfirmi la novan pasvorton

en: Congo (Brazzaville)
eo: Kongo Brazavila

en: Congo (Kinshasa)
eo: Kongo Kinŝasa

en: Congolese franc
eo: Konga franko

en: Connect
eo: Konekti

en: Connect your store to Jetpack
eo: Konekti vian vendejon al Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
eo: Konektu vian vendejon al Jetpack por ebligi pliajn ecojn

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
eo: Konektu vian retejon por aktivigi WooCommerce-Servojn

en: Connected to WooCommerce.com
eo: Konektita al WooCommerce.com

en: Connecticut
eo: Konektikuto

en: Consumer Secret is invalid.
eo: La Sekreto de la kliento estas nevalida.

en: Consumer key
eo: Ŝlosilo de kliento

en: Consumer key ending in
eo: Ŝlosilo de kliento finanta per

en: Consumer key is invalid.
eo: Ŝlosilo de la kliento estas nevalida.

en: Consumer key is missing.
eo: Ŝlosilo de kliento mankas.

en: Consumer secret
eo: Sekreto de la kliento

en: Consumer secret is invalid.
eo: La Sekreto de kliento ne estas valida.

en: Consumer secret is missing.
eo: La Sekreto de kliento mankas.

en: Consumption tax
eo: Imposto sur konsumado

en: Content type
eo: Enhavtipo

en: Continue
eo: Daŭrigi

en: Continue shopping
eo: Daŭre butikumi

en: Continue with Jetpack
eo: Daŭrigi uzante Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
eo: Por daŭrigi ĉe WooCommerce-Servoj

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eo: Regas, ĉu la varo estas listigita kiel "havebla" aŭ "elĉerpita" ĉe la fasado.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eo: Regas, ĉu la variaĵo aperas kiel "havebla" ĉu "elĉerpita" ĉe la fasado.

en: Cook Islands
eo: Kukinsuloj

en: Copied!
eo: Kopiita!

en: Copy
eo: Kopii

en: Copy billing address
eo: Kopii faktur-adreson

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eo: Ĉu kopii fakturinformojn al sendinformoj? Tio forviŝos ĉiujn ekzistantajn sendinformojn.

en: Copy file to theme
eo: Kopii dosieron al etoso

en: Copy for support
eo: Kopiu por subteno

en: Copy from billing address
eo: Kopii el faktur-adreso

en: Copy link
eo: Kopii ligilon

en: Copy to a new draft
eo: Kopii al nova malneto

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
eo: Kopio al tondejo malsukcesis. Bonvolu premi Ctrl/Cmd+C por kopii.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
eo: Malsukcesis kopii al tondejo. Dekstra klako al la butono devus ebligi kopion.

en: Cost
eo: Kosto

en: Costa Rica
eo: Kostariko

en: Costa Rican col&oacute;n
eo: Kostarika kolono

en: Could not delete the attribute
eo: Ne povis forviŝi la atributon

en: Could not delete the category
eo: Ne povis forviŝi la kategorion

en: Could not delete the shipping class
eo: Ne eblis forviŝi la sendkategorion

en: Could not delete the tag
eo: Ne povis forviŝi la etikedon

en: Could not delete the tax class
eo: Ne eblis forviŝi la impostkategorion

en: Could not delete the tax rate
eo: Ne povis forviŝi la impostotarifon

en: Could not edit the attribute
eo: Ne povis redakti la atributon

en: Could not edit the category
eo: Ne povis redakti la kategorion

en: Could not edit the shipping class
eo: Ne povis redakti la sendkategorion

en: Could not edit the tag
eo: Ne povis redakti la etikedon

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
eo: Ne eblis trovi abonon en via konto de WooCommerce.com

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
eo: Ne povis doni alirrajton - la uzanto eble jam havas permeson por tiu dosiero aŭ faktura retpoŝtadreso ne estas agordita. Certigu, ke la faktura retpoŝtadreso estas registrita, kaj ke la mendo estis konservita.

en: Could not update the attribute.
eo: Ne povis ĝisdatigi la atributon.

en: Could not write to template file.
eo: Ne eblis skribi al ŝablona dosiero.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
eo: Ne povis registri vin&hellip; bonvolu kontakti nin, se la problemoj daŭros.

en: Country
eo: Lando

en: Country / State
eo: Lando / Ŝtato

en: Country ISO 3166 code.
eo: 3166-kodo de landa ISO.

en: Country code
eo: Landokodo

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
eo: Landa kodo laŭ konvencio ISO 3166-1, alfa-2.

en: Country&nbsp;code
eo: Landokodo

en: County
eo: Lando

en: Coupon
eo: Kupono

en: Coupon "%s" does not exist!
eo: Kupono "%s"  ne ekzistas!

en: Coupon amount
eo: Valoro de kupono

en: Coupon code
eo: Kupona kodo

en: Coupon code already applied!
eo: Kupona kodo jam aplikita!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
eo: Kupona kodo jam ekzistas - klientoj uzos la plej lastan kuponon kun ĉi tiu kodo.

en: Coupon code applied successfully.
eo: Kupona kodo sukcese aplikita.

en: Coupon code is required.
eo: Kupona kodo estas deviga.

en: Coupon code removed successfully.
eo: Kupona kodo sukcese forigita.

en: Coupon code.
eo: Kupon-kodo.

en: Coupon created
eo: Kupono kreita

en: Coupon data
eo: Kupondatumoj

en: Coupon deleted
eo: Kupono forviŝita

en: Coupon description.
eo: Priskribo de kupono.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
eo: Sumo de kupona rabato devas esti pozitiva kvanto.

en: Coupon does not exist!
eo: Kupono ne ekzistas!

en: Coupon draft updated.
eo: Malneto de kupono ĝisdatigita.

en: Coupon expiry date
eo: Dato de eksvalidiĝo de kupono

en: Coupon has been removed.
eo: Kupono estis forviŝita.

en: Coupon is not valid.
eo: Kupono ne validas.

en: Coupon restored
eo: Kupono restarigita

en: Coupon saved.
eo: Kupono konservita.

en: Coupon scheduled for: %s.
eo: Kupono planita en: %s.

en: Coupon submitted.
eo: Kupono proponita.

en: Coupon type
eo: Kupontipo

en: Coupon updated
eo: Kupono ĝisdatigita

en: Coupon updated.
eo: Kupono ĝisdatigita.

en: Coupon usage limit has been reached.
eo: Kuponuza limo estas atingita.

en: Coupon(s)
eo: Kupono(j)

en: Coupon:
eo: Kupono:

en: Coupon: %s
eo: Kupono: %s

en: Coupons
eo: Kuponoj

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
eo: Kuponoj estas tre bona maniero proponi rabatojn kaj rekompencojn al viaj klientoj. Ĉiuj kreitaj kuponoj aperos ĉi tie.

en: Coupons by date
eo: Kuponoj laŭ dato

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
eo: Kuponoj povas esti aplikitaj de la korba kaj pagproceza paĝoj.

en: Coupons line data.
eo: Datumoj de kupon-linioj.

en: Coupons list
eo: Listo de kuponoj

en: Coupons navigation
eo: Kupon-navigado

en: Create
eo: Krei

en: Create a new Stripe account for me
eo: Kreo de nova Stripe-konto por mi

en: Create a new webhook
eo: Krei novan rethokon

en: Create a product
eo: Krei novan varon

en: Create account password
eo: Krei pasvorton por konto

en: Create an API key
eo: Krei API-ŝlosilon

en: Create an account?
eo: Ĉu krei konton?

en: Create coupons
eo: Krei kuponojn

en: Create customers
eo: Krei klientojn

en: Create default WooCommerce pages
eo: Krei defaŭltajn WooCommerce-paĝojn

en: Create orders
eo: Krei mendojn

en: Create pages
eo: Krei paĝojn

en: Create products
eo: Krei varojn

en: Create some products
eo: Kreu kelkajn varojn

en: Create variations from all attributes
eo: Krei variaĵojn de ĉiuj atributoj

en: Create webhooks
eo: Krei rethokojn

en: Create your first coupon
eo: Krei vian unuan kuponon

en: Create your first product!
eo: Kreu vian unuan varon!

en: Created at
eo: Kreita je

en: Creating product review failed.
eo: Malsuckesis krei recenzon de varo.

en: Credit card
eo: Kreditkarto

en: Critical
eo: Kriza

en: Croatia
eo: Kroatio

en: Croatian kuna
eo: Kroata kuna

en: Cross River
eo: Cross-Rivero

en: Cross-sells
eo: Aldonaj reklamoj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
eo: Aldonaj reklamoj koncernas varojn, kiujn vi reklamas en la korbo bazitaj sur la nuna varo.

en: Cuba
eo: Kubo

en: Cuban convertible peso
eo: Konvertebla kuba peso

en: Cuban peso
eo: Kuba peso

en: Cumilla
eo: Comilla

en: Cura&ccedil;ao
eo: Kuracao

en: Currency
eo: Valuto

en: Currency options
eo: Valutaj opcioj

en: Currency position
eo: Pozicio de valuto

en: Currency position.
eo: Pozicio de valuto.

en: Currency symbol.
eo: Simbolo de valuto.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
eo: Valuto uzita dum kreo de mendo, laŭ ISO-konvencio.

en: Currency.
eo: Valuto.

en: Current page
eo: Nuna paĝo

en: Current page of the collection.
eo: Nuna paĝo de la kolekto.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
eo: Nuna pasvorto (lasu malplena por ne ŝanĝi ĝin)

en: Current product price.
eo: Nuna prezo de varo.

en: Current variation price.
eo: Nuna prezo de variaĵo.

en: Custom
eo: Tajlora

en: Custom Link
eo: Propra ligilo

en: Custom base
eo: Propra bazo

en: Custom field deleted.
eo: Propra kampo forviŝita.

en: Custom field updated.
eo: Propra kampo ĝisdatigita.

en: Custom ordering
eo: Propra ordigo

en: Custom ordering position.
eo: Propra ordiga pozicio.

en: Custom product attribute
eo: Propra vara atributo

en: Custom:
eo: Propra:

en: Customer
eo: Kliento

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
eo: "Nova konto"-retpoŝtmesaĝoj de klientoj estas senditaj, kiam kliento registriĝas per pagproceza aŭ konta paĝoj.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
eo: Retpoŝtmesaĝoj pri restarigo de pasvorto estas senditaj, kiam klientoj restarigas siajn pasvortojn.

en: Customer Data
eo: Datumoj de kliento

en: Customer Downloads
eo: Klientaj elŝutoj

en: Customer ID does not belong to this site.
eo: ID de kliento ne apartenas al ĉi tiu retejo.

en: Customer ID is invalid.
eo: Kliento-ID estas nevalida.

en: Customer ID.
eo: Kliento-ID.

en: Customer IP: %s
eo: Kliento-IP: %s

en: Customer Orders
eo: Klientaj mendoj

en: Customer Payment Tokens
eo: Ĵetonoj de klienta pago

en: Customer billing address
eo: Faktur-adreso de kliento

en: Customer created
eo: Kliento kreita

en: Customer deleted
eo: Kliento forviŝita

en: Customer details
eo: Detaloj pri la kliento

en: Customer download link
eo: Elŝut-ligilo por kliento

en: Customer download log
eo: Protokolo de klientaj elŝutoj

en: Customer download permissions have been retained.
eo: Elŝutaj permesoj de kliento estas tenataj.

en: Customer downloads
eo: Elŝutoj de klientoj

en: Customer first name.
eo: Persona nomo de kliento.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
eo: Klientaj informoj kiel viaj nomo, retpoŝtadreso kaj fakturaj kaj sendaj informoj.

en: Customer invoice / Order details
eo: Klienta fakturo / Detaloj de la mendo

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
eo: Klientaj fakturaj retpoŝtmesaĝoj povas esti senditaj al klientoj kun iliaj mendaj informoj kaj pagoligiloj.

en: Customer last name.
eo: Familia nomo de kliento.

en: Customer list
eo: Klienta listo

en: Customer login name.
eo: Uzant-nomo de kliento.

en: Customer not found.
eo: Kliento ne trovita.

en: Customer note
eo: Klienta noto

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
eo: Retpoŝtmesaĝoj pri noto estos senditaj al klientoj, kiam vi aldonos noton al mendo.

en: Customer notes about the order
eo: Klientaj notoj pri la mendo

en: Customer orders
eo: Mendoj de klientoj

en: Customer password.
eo: Pasvorto de kliento.

en: Customer payment page &rarr;
eo: Pag-paĝo de kliento &rarr;

en: Customer provided note
eo: Noto lasita de kliento

en: Customer provided note:
eo: Noto aldonita de kliento:

en: Customer role.
eo: Rolo de kliento.

en: Customer sales
eo: Vendoj al klientoj

en: Customer shipping address
eo: Sendadreso de kliento

en: Customer updated
eo: Kliento ĝisdatigita

en: Customer's IP address.
eo: IP-adreso de la kliento.

en: Customer:
eo: Kliento:

en: Customers
eo: Klientoj

en: Customers do not support trashing.
eo: Klientoj ne subtenas enrubigon.

en: Customers vs. guests
eo: Klientoj kontraŭ gastoj

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
eo: Klientoj ne povos aĉeti fizikajn varojn de via vendejo, ĝis kiam sendometodo estos havebla.

en: Cyprus
eo: Kipro

en: Czech Republic
eo: Ĉeĥio

en: Czech koruna
eo: Ĉeĥa krono

en: DESC
eo: MALKRESK

en: DKI Jakarta
eo: DKI Ĝakarto

en: Dadra and Nagar Haveli
eo: Dadra kaj Nagar Haveli

en: Daman and Diu
eo: Daman kaj Diu

en: Danish krone
eo: Dana krono

en: Dar es Salaam
eo: Daresalamo

en: Dashboard
eo: Panelo

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB
eo: Datumoj: %1$.2fMB + indekso: %2$.2fMB

en: Database
eo: Datumbazo

en: Database Data Size
eo: Datuma grando de datumbazo

en: Database Index Size
eo: Indeksa grando de datumbazo

en: Database prefix
eo: Datumbaza prefikso

en: Database prefix.
eo: Prefikso de datumbazo.

en: Database tables.
eo: Tabeloj de datumbazo.

en: Database.
eo: Datumbazo.

en: Date
eo: Dato

en: Date created:
eo: Dato de kreo:

en: Date sale price ends
eo: Findato de rabatprezo

en: Date sale price starts
eo: Komencdato de rabatprezo

en: Date:
eo: Dato:

en: Davao Occidental
eo: Davao Okcidenta

en: Davao Oriental
eo: Davao Orienta

en: Davao del Norte
eo: Davao de la Nordo

en: Davao del Sur
eo: Davao de la Sudo

en: Day(s)
eo: Tago(j)

en: Debug
eo: Senerarigo

en: Debug log
eo: Senerariga protokolo

en: Debug mode
eo: Senerariga reĝimo

en: Decimal separator
eo: Dekuma disigilo

en: Decimal separator.
eo: Dekuma apartigilo.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
eo: Malpliigi ekzistantan prezon per (fiksa kvanto aŭ %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
eo: Malpliigi prezon de ekzistanta rabat-prezo je (fiksita kvanto aŭ %):

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
eo: Malpliigi ordinarajn prezojn (fiksa kvanto aŭ elcento)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
eo: Malplialtigi vendoprezojn (fiksa kvanto aŭ elcento)

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Default Form Values
eo: Defaŭltaj valoroj por formularo

en: Default attribute
eo: Defaŭlta atributo

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
eo: Senkategoria

en: Default customer location
eo: Defaŭlta klienta loko

en: Default product sorting
eo: Defaŭlta ordigo de varoj

en: Default sort order
eo: Defaŭlta ordo

en: Default sort order.
eo: Defaŭlta ordo.

en: Default sorting
eo: Defaŭlta ordo

en: Default sorting (custom ordering + name)
eo: Defaŭlta ordo (propra ordigo + nomo)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
eo: Defaŭlta horzono estas %s - ĝi devus esti UTC

en: Default timezone is UTC
eo: Defaŭlta horzono estas UTC

en: Default timezone.
eo: Defaŭlta horzono.

en: Default to customer billing address
eo: Defaŭlte iras al faktura adreso de kliento

en: Default to customer shipping address
eo: Defaŭlte iras al sendo-adreso de kliento

en: Default value for the setting.
eo: Defaŭlta valoro por la agordo.

en: Defaults variation attributes.
eo: Defaŭltaj atributoj de variaĵo.

en: Define if the attribute can be used as variation.
eo: Difini, ĉu la atributo povas esti uzata kiel variaĵo.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
eo: Difini, ĉu la atributo estas videbla sur la langeto "Aldonaj informoj" en la paĝo de la varo.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
eo: Difini, ĉu la mendo estis pagita. Ĝi fiksos la staton al Pritraktata kaj malpliigos ekzemplerojn.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
eo: Difinu, ĉu la variaĵo videblas sur la paĝo de la varo.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
eo: Difinu tekston por montri post viaj varaj prezoj. Ĉi tio povus esti, ekzemple,  "kun Valor-Aldona Imposto" por klarigi viajn prezojn. Vi povas ankaŭ inkluzivi prezojn ĉi tie uzante unu el la sekvaj: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
eo: Difinu, ĉu la tuta varo havas imposton, aŭ ĉu nur la sendkosto.

en: Delaware
eo: Delavaro

en: Delete
eo: Forviŝi

en: Delete "%s" permanently
eo: Porĉiame forviŝi "%s"

en: Delete WooCommerce tax rates
eo: Forviŝi impostotarifojn de WooCommerce

en: Delete all variations
eo: Forviŝi ĉiujn variaĵojn

en: Delete image
eo: Forigi bildon

en: Delete item
eo: Forviŝi eron

en: Delete log
eo: Forviŝi protokolon

en: Delete note
eo: Forigi noton

en: Delete orphaned variations
eo: Forviŝi orfajn variaĵojn

en: Delete payment method
eo: Forigi pagmetodon

en: Delete permanently
eo: Forviŝi porĉiame

en: Delete selected row(s)
eo: Forviŝi elektita(j)n vico(j)n

en: Delete tax rates
eo: Forigi impostojn

en: Delete template file
eo: Forigi ŝablonan dosieron

en: Deleted
eo: Forigita

en: Deleted %s
eo: Forviŝis %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
eo: Forviŝis ĉiujn aktivajn seancojn kaj %d konservitajn korbojn.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
eo: Forviŝo de kategorio ne forviŝas la varojn en tiu kategorio. Anstataŭe, varoj fiksitaj al nur tiu forviŝita kategorio eniras la kategorion %s.

en: Delhi
eo: Delhio

en: Delimiter
eo: Disigilo

en: Delivery URL
eo: Livera URL

en: Delivery fee
eo: Tarifo por livero

en: Denmark
eo: Danio

en: Deny
eo: Nei

en: Description
eo: Priskribo

en: Description (optional)
eo: Priskribo (nedeviga)

en: Description for your reference
eo: Priskribo por via konsulto

en: Description is missing.
eo: Priskribo mankas.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
eo: Dizajnu vian vendejon kun profunda kuniĝo kun WooCommerce. Se ŝaltita, ni instalos <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, kaj via nuna etoso <em>%s</em> estos malaktivigita.

en: Determines how this attribute's values are displayed.
eo: Fiksas la montradon de la valoroj de tiu atributo.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
eo: Difinas la ordon de la terminoj trovitaj ĉe la fasado, en la vendejaj paĝoj de varoj. Se vi uzas propran ordigadon, vi povas treni kaj faligi la terminojn en ĉi tiu atributo.

en: Determines the type of discount that will be applied.
eo: Difinas la tipon de aplikota rabato.

en: Developers: Please make sure that you are including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
eo: Programistoj: Bonvolu certigi, ke vi inkludas jQuery, kaj ke ne ekzistas eraroj de Ĝavoskripto en la paĝo.

en: Did the tool run successfully?
eo: Ĉu la ilo sukcese ruliĝis?

en: Dimensions
eo: Dimensioj

en: Dimensions (%s)
eo: Dimensioj (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
eo: Dimensioj (Long.&times;Larĝ.&times;Alt.) (%s)

en: Dimensions unit
eo: Mezurunuo de dimensioj

en: Dinagat Islands
eo: Insuloj Dinagat

en: Direct bank transfer
eo: Rekta banka ĝiro

en: Direct payments to email address:
eo: Sendo de pagoj al retpoŝtadreso:

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
eo: Elŝalti sendadon kaj sendajn kalkulojn

en: Disabled
eo: Malebligita

en: Disconnect
eo: Malkonekti

en: Discount amount
eo: Rabata kvanto

en: Discount total tax.
eo: Tuto de impostoj por rabato.

en: Discount total.
eo: Sumo de rabato.

en: Discount type
eo: Rabattipo

en: Discount:
eo: Rabato:

en: Dismiss
eo: Forsendi

en: Dismiss this notice.
eo: Forsendi tiun ĉi sciigon.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
eo: Montri liston de la varoj laste rigarditaj de kliento.

en: Display a list of active product filters.
eo: Montro de listo de aktivaj varo-filtriloj.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
eo: Montri liston de atributoj por filtri varojn en via vendejo.

en: Display a list of recent reviews from your store.
eo: Montras liston de lastaj pritaksoj en via vendejo.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
eo: Montras liston de stelitaj pritaksoj por filtri varojn en via vendejo.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
eo: Montro de ŝovilo por filtri varojn en via vendejo laŭ prezo.

en: Display live rates from Canada Post at checkout to make shipping a breeze. Powered by WooCommerce Services.
eo: Montro de realtempaj tarifoj de Kanada Poŝto ĉe la pagoprocezo por plifaciligi sendon. Povigita de WooCommerce-Servoj.

en: Display name
eo: Montronomo

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
eo: Montronomo ne povas esti ŝanĝita al retpoŝtadreso pro zorgo pri privateco.

en: Display prices during cart and checkout
eo: Montri prezojn en korbo kaj dum pagprocezo

en: Display prices in the shop
eo: Montri prezojn en la vendejo

en: Display tax totals
eo: Montri sumajn impostojn

en: Display the customer shopping cart.
eo: Montri korbon de kliento.

en: Display type
eo: Montra tipo

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
eo: Montras, ĉu cron-taskoj de WP estas ebligitaj.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
eo: Montras, ĉu WordPress estas en senerariga reĝimo.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
eo: Montras ĉu WordPress uzas eksteran objektan kaŝmemoron.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
eo: Montras, ĉu la nun aktiva etoso deklaras WooCommerce-subtenon.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
eo: Montras, ĉu la nuna etoso estas ida etoso aŭ ne.

en: District
eo: Distrikto

en: District Of Columbia
eo: Distrikto Kolumbio

en: Distrito Federal
eo: Distrikto Federala

en: Djibouti
eo: Ĝibutio

en: Djiboutian franc
eo: Ĝibutia franko

en: Do not allow
eo: Ne permesi

en: Do not import
eo: Ne importi

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
eo: Unue, ĉu vi deziras konservi viajn ŝanĝojn? La ŝanĝitaj datumoj estos forĵetitaj, se vi elektas rezigni.

en: Docs
eo: Dokumentoj

en: Does the theme declare WooCommerce support?
eo: Ĉu la etoso deklaras subtenon al WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
eo: Ĉu la etoso havas woocommerce.php-dosieron?

en: Does this theme have outdated templates?
eo: Ĉu tiu etoso havas tro malnovajn ŝablonojn?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
eo: Ĉu via retejo devigas SSL-Atestilon por transakcioj?

en: Does your site have REST API enabled?
eo: Ĉu via retejo havas ebligitan REST-API?

en: Dominica
eo: Dominiko

en: Dominican Republic
eo: Dominika Respubliko

en: Dominican peso
eo: Dominika peso

en: Don't charge for shipping.
eo: Neniu pagigo por sendo-kosto.

en: Done!
eo: Farite!

en: Download
eo: Elŝuti

en: Download %d
eo: Elŝuti %d

en: Download %d URL
eo: Elŝuti %d URL

en: Download %d name
eo: Elŝuti %d nomon

en: Download &amp; install
eo: Elŝuti kaj instali

en: Download ID
eo: ID de elŝuto

en: Download ID (MD5).
eo: ID de elŝuto (MD5).

en: Download ID.
eo: Elŝuta ID.

en: Download URL
eo: Elŝuta reteja adreso (URL)

en: Download count
eo: Tuto de elŝutoj

en: Download expiry
eo: Elŝuta eksvalidiĝo

en: Download expiry days
eo: Tagoj ĝis eksvalidiĝo por elŝuto

en: Download file URL.
eo: URL de elŝutebla dosiero.

en: Download limit
eo: Elŝuta limo

en: Download name
eo: Nomo de la elŝutaĵo

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
eo: Tipo de elŝuto, tio regas la skemon ĉe la fasado.

en: Downloadable
eo: Elŝutebla

en: Downloadable file name.
eo: Nomo de elŝutebla dosiero.

en: Downloadable files
eo: Elŝuteblaj dosieroj

en: Downloadable product ID.
eo: ID de elŝutebla varo.

en: Downloadable product permissions
eo: Permesoj por elŝuteblaj varoj

en: Downloadable products
eo: Elŝuteblaj varoj

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
eo: Elŝuteblaj varoj donas aliron al dosiero post aĉeto.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
eo[0]: Elŝutita %s fojon
eo[1]: Elŝutita %s fojojn

en: Downloads
eo: Elŝutaĵoj

en: Downloads remaining
eo: Elŝutoj restantaj

en: Downloads require login
eo: Elŝutoj postulas ensaluton

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
eo: Movu kaj faligu por aliordigi viajn proprajn zonojn. Tiu estas la ordo, en kiu ili estos kontrolitaj por kongruo kun adreso de kliento.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
eo: Trenu kaj faligu, aŭ alklaku por agordi administran ordon de variaĵo

en: Dropdown
eo: Falmenuo

en: Dublin
eo: Dublino

en: Duplicate
eo: Duplikato

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
eo: Orienta Azerbajĝano (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
eo: Orientkariba dolaro

en: Eastern Cape
eo: Orienta kaboprovinco

en: Eastern Samar
eo: Orienta Samaro

en: Ecuador
eo: Ekvadoro

en: Edit
eo: Redakti

en: Edit %s
eo: Redakti %s

en: Edit %s page
eo: Redakti %s paĝon

en: Edit account
eo: Redakti konton

en: Edit attribute
eo: Redakti atributon

en: Edit category
eo: Redakti kategorion

en: Edit coupon
eo: Redakti kuponon

en: Edit failed. Please try again.
eo: Redakto malsukcesis. Bonvolu reprovi.

en: Edit item
eo: Redakti eron

en: Edit order
eo: Redakti mendon

en: Edit product
eo: Redakti varon

en: Edit shipping class
eo: Redakti sendkategorion

en: Edit tag
eo: Redakti etikedon

en: Edit this order
eo: Redakti tiun mendon

en: Education
eo: Edukado

en: Egypt
eo: Egiptio

en: Egyptian pound
eo: Egipta pundo

en: El Salvador
eo: Salvadoro

en: Email
eo: Retpoŝtadreso

en: Email Address
eo: Retpoŝtadreso

en: Email address
eo: Retpoŝtadreso

en: Email address is invalid.
eo: Retpoŝtadreso estas nevalida.

en: Email address to receive payments
eo: Retpoŝtadreso por ricevi pagojn

en: Email address.
eo: Retpoŝtadreso.

en: Email heading
eo: Titolo de retletero

en: Email heading (paid)
eo: Retpoŝtmesaĝa titolo (pagita)

en: Email invoice / order details to customer
eo: Sendi fakturon / detalojn de mendo al kliento

en: Email notifications
eo: Retpoŝtaj sciigoj

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.
eo: Retpoŝtaj sciigoj senditaj de WooCommerce estas listigitaj sube. Alklaku retpoŝtmesaĝon por agordi ĝin.

en: Email of the reviewer.
eo: Retpoŝtadreso de la recenzisto.

en: Email options
eo: Retpoŝtaj opcioj

en: Email sender options
eo: Opcioj de retpoŝta sendanto

en: Email template
eo: Retmesaĝa ŝablono

en: Email type
eo: Tipo de retletero

en: Email you used during checkout.
eo: Retpoŝtadreso uzita de vi dum la pagoprocezo.

en: Email:
eo: Retpoŝtadreso:

en: Emails
eo: Retpoŝto

en: Emergency
eo: Krizo

en: Enable
eo: Ebligi

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
eo: Enŝaltu "address_override" por eviti ŝanĝojn al adresaj informoj.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
eo: Enŝalti butonojn povigitajn de AJAX por aldoni al korbo en arkivoj

en: Enable Archives?
eo: Ĉu ebligi arkivojn?

en: Enable Hosted Payments
eo: Enŝalti Gastigatajn pagojn

en: Enable IPN email notifications
eo: Enŝalti retpoŝtajn sciigojn de IPN

en: Enable PayPal Standard
eo: Ebligi PayPal Normala

en: Enable PayPal sandbox
eo: Enŝalti la provejon de PayPal

en: Enable Simplify Commerce
eo: Enŝalti Simplify Commerce

en: Enable archives?
eo: Ĉu ebligi arkivojn?

en: Enable auto-renew
eo: Enŝalti aŭtomatan renovigon

en: Enable bank transfer
eo: Ebligi bankan ĝiron

en: Enable cash on delivery
eo: Ebligi kontantan monon je livero

en: Enable check payments
eo: Ebligi pagojn per ĉeko

en: Enable coupons
eo: Ebligo de kuponoj

en: Enable debug mode
eo: Ebligi senerarigan reĝimon.

en: Enable for shipping methods
eo: Enŝalti por sendmetodoj

en: Enable logging
eo: Enŝalti protokoladon

en: Enable low stock notifications
eo: Enŝalti sciigojn pri baldaŭa elĉerpiteco

en: Enable out of stock notifications
eo: Enŝalti sciigojn pri elĉerpiteco

en: Enable product reviews
eo: Ebligi recenzojn de varoj

en: Enable reviews
eo: Enŝalti recenzojn

en: Enable sandbox mode
eo: Enŝalti provejan reĝimon

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
eo: Aktivigi senerarigan reĝimon ĉe sendado por montri interkongruon de sendozonoj kaj preterpasi kaŝmemoron de sendokosto.

en: Enable star rating on reviews
eo: Enŝalti stelpritaksojn ĉe recenzoj

en: Enable stock management
eo: Enŝalti administradon de stoko

en: Enable stock management at product level
eo: Enŝalti stokan administradon je vara nivelo

en: Enable store notice
eo: Ebligi vendejan sciigon

en: Enable tax rates and calculations
eo: Ebligo de imposto-tarifoj kaj kalkuloj

en: Enable taxes
eo: Enŝalti impostojn

en: Enable the legacy REST API
eo: Ebligi la malnovan REST-API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
eo: Enŝalti la kalkulilon de sendokostoj sur la korbopaĝo

en: Enable the use of coupon codes
eo: Ebligi la uzon de kupon-kodoj

en: Enable this email notification
eo: Ebligi ĉi tiun retpoŝtan sciigon

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
eo: Enŝaltu tion, se vi volas, ke tiu atributo havu varajn arkivojn en via vendejo.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
eo: Enŝaltu tiun opcion, se varo ne estas sendita aŭ ne estas sendkosto

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
eo: Enŝaltu tiun opcion, se aliro-rajto estas donita al elŝutebla dosiero post aĉeto de varo

en: Enable this option to enable stock management at variation level
eo: Enŝaltu tiun opcion por ebligi administradon de stoko je variaĵa nivelo

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
eo: Enŝaltu tiun opcion por doni alirorajton al elŝutoj, kiam mendoj estas "pritraktataj" anstataŭ "finfaritaj".

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
eo: Enŝaltu tion por permesi la aĉeton de nur unu el tia ero je unuopa mendo

en: Enable/Disable
eo: (Mal)ebligi

en: Enable/Disable attribute archives.
eo: (Mal)ebligi arkivojn de atributoj.

en: Enabled
eo: Ebligita

en: End date of sale price, as GMT.
eo: Findato de rabata prezo, laŭ GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
eo: Findato de rabatprezo, laŭ la horzono de la retejo.

en: End date of sale price.
eo: Findato de rabatprezo.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Pagprocezo &rarr; Aldoni pagmetodon".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Pagprocezo &rarr; Mendo ricevita".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Pagprocezo &rarr; Pagi".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Adresoj".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Elŝutoj".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Redakti konton".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Perdita pasvorto".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Mendoj".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Pagmetodoj".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
eo: Finadreso de la paĝo "Mia Konto &rarr; Vidi mendon".

en: Endpoint for the delete payment method page.
eo: Finadreso de la paĝo por forviŝi pagmetodon.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
eo: Finadreso de la paĝo por agordi defaŭltan pagmetodon.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
eo: Finadreso por lanĉo de elsaluto. Vi povas aldoni ĉi tion al viaj menuoj per propra ligilo: viaretejo.com/?klienta-elsaluto=vera

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
eo: Finadresoj estas aldonitaj al la URLoj de viaj paĝoj por trakti specifajn agojn dum la pagprocezo. Ili estu unikaj.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
eo: Finadresoj estas aldonataj al la finoj de viaj paĝ-URLoj por trakti specifajn agojn en la kontopaĝoj. Ili devas esti unikaj kaj oni rajtas lasi ilin malplenaj por nuligi finadreson.

en: Enhance your store with these recommended features.
eo: Plibonigu vian vendojn per tiuj rekomenditaj ecoj.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
eo: Certigi ekskludon de specifaj ID-oj el la rezultaro.

en: Ensure result set excludes specific ids.
eo: Certigo, ke rezultaro ekskludas specifajn ID-ojn.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
eo: Enmetu koston (sen imposto) aŭ sumon, ekz. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply to this order.
eo: Entajpu kupono-kodon por apliki al tiu mendo.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
eo: Enigu propran bazon por via uzo. Bazo devas esti difinita aŭ WordPress uzos la defaŭlton anstataŭe.

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
eo: Enigu fiksan kvanton aŭ elcenton kiel tarifon.

en: Enter a name for the new attribute term:
eo: Enigu nomon por la nova termino de atributo:

en: Enter a name for this tax rate.
eo: Enigu nomon por tiu impostotarifo.

en: Enter a new password below.
eo: Sube, enigu novan pasvorton.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
eo: Enigu kvanton por enŝalti administradon de stoko je variaĵa nivelo, aŭ lasu malplena por uzi la opciojn de la patra varo.

en: Enter a search term and press enter
eo: Enigu serĉterminon kaj premu enigklavon

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
eo: Enigu impostotarifon (elcento) ĝis 4 dekumaj ciferoj.

en: Enter a username or email address.
eo: Enmetu uzantnomon aŭ retpoŝtadreson.

en: Enter a value
eo: Enigu valoron

en: Enter a value (fixed or %)
eo: Enigu valoron (fiksitan aŭ %)

en: Enter an optional description for this variation.
eo: Nedevige, entajpu priskribon por tiu variaĵo.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
eo: Laŭvole, enmetu noton por sendi al la kliento post aĉeto.

en: Enter price (%s)
eo: Enmetu prezon (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
eo: Entajpu ricevontojn (apartigitajn per komoj) de tiu retmesaĝo. Defaŭlte %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
eo: Enigu ricevontojn (apartigitajn per komoj) de tiu ĉi sciigo.

en: Enter sale price (%s)
eo: Entajpu rabat-prezon (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
eo: Enmetu iun tekston aŭ iujn atributojn uzante "%s" por apartigi valorojn.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
eo: Enigu tekston aŭ iujn atributojn, apartigante valorojn per (|).

en: Enter the action that will trigger this webhook.
eo: Enigu la agon kiu lanĉu tiun rethokon.

en: Enter the external URL to the product.
eo: Enigu la eksteran URLon al la varo.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
eo: Enmetu la nombron da tagoj antaŭ ol elŝuta ligilo eksvalidiĝos, aŭ lasu malplena.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
eo: Entajpu viajn ensalutilojn de PayPal-API por fari repagojn per PayPal. Alklaku, por lerni kiel aliri viajn <a href="%s">API-akreditaĵojn de PayPal</a> .

en: Enter your email address and we'll authenticate payments for you. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
eo: Entajpu vian retpoŝtadreson kaj ni rajtigos pagojn por vi. Povigita de WooCommerce-Servoj kaj Jetpack.

en: Enter your email address and we'll handle account creation. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
eo: Entajpu vian retpoŝtadreson kaj ni faros kreon de konto. Povigita de WooCommerce-Servoj kaj Jetpack.

en: Enter your full address to see shipping costs.
eo: Entajpu vian kompletan adreson por vidi sendokostojn.

en: Environment.
eo: Medio.

en: Equatorial Guinea
eo: Gvineo Ekvatora

en: Eritrea
eo: Eritreo

en: Eritrean nakfa
eo: Eritrea nakfa

en: Error
eo: Eraro

en: Error 404
eo: Eraro 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
eo: Eraro dum kreo de uzanto en Simplify Commerce.

en: Error during status transition.
eo: Eraro dum transiro de stato.

en: Error getting remote image %s.
eo: Eraro akiranta foran bildon %s.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
eo: Erarmesaĝoj povas enhavi privatajn informojn pri via vendejo. Ili estu kaŝitaj de nefidindaj vizitantoj.

en: Error messages should not be shown to visitors.
eo: Erarmesaĝoj ne aperu al vizitantoj.

en: Error processing checkout. Please try again.
eo: Eraro dum traktado de la pago. Bonvolu reprovi.

en: Error processing refund. Please try again.
eo: Eraro okazis dum traktado de repago. Bonvolu provi denove.

en: Error saving order.
eo: Eraro dum konservo de mendo.

en: Error:
eo: Eraro:

en: Error: %s.
eo: Eraro: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
eo: Eraro: Livera URL ne povas esti atingita: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
eo: Eraro: Livera URL donis respondan kodon: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
eo: Eraro: ne ekzistanta atributo-ID.

en: Estado de M&eacute;xico
eo: Ŝtato de Meksiko

en: Estonia
eo: Estonio

en: Ethiopia
eo: Etiopio

en: Ethiopian birr
eo: Etiopa birr

en: Euro
eo: Eŭro

en: Europe
eo: Eŭropo

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
eo: Eŭropa zono = ajna lando en Eŭropo = fikstarifa sendo

en: Every %d Minutes
eo: Post ĉiuj %d minutoj

en: Every %d minutes
eo: Post ĉiuj %d minutoj

en: Everywhere
eo: Ĉie

en: Exclude categories
eo: Ekskludi kategoriojn

en: Exclude products
eo: Ekskludi varojn

en: Exclude sale items
eo: Ekskluzivi varojn je rabatprezo

en: Excluding selected countries
eo: Ekskludi elektitajn landojn

en: Excluding tax
eo: Sen imposto

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
eo: Ekzistantaj varoj, kiuj kongruas laŭ ID aŭ stok-numero, SKU, estos ĝisdatigitaj. Neekzistantaj varoj estos ignoritaj.

en: Expand
eo: Etendi

en: Expired
eo: Eksvalidiĝis

en: Expired :(
eo: Eksvalida :(

en: Expired transients
eo: Eksvalidaj nedaŭraĵoj

en: Expires
eo: Eksvalidiĝos

en: Expires on:
eo: Eksvalidiĝos en la:

en: Expiring Soon
eo: Eksvalidiĝos baldaŭ

en: Expiring soon!
eo: Eksvalidiĝos post nelonge!

en: Expiry (MM/YY)
eo: Eksvalidiĝo (MM/JJ)

en: Expiry date
eo: Dato de eksvalidiĝo

en: Expiry month
eo: Monato de eksvalidiĝo

en: Expiry year
eo: Jaro de eksvalidiĝo

en: Export
eo: Eksporti

en: Export CSV
eo: Eksporti CSV

en: Export Products
eo: Eksporti varojn

en: Export all columns
eo: Eksporti ĉiujn kolumnojn

en: Export all products
eo: Eksporti ĉiujn varojn

en: Export custom meta?
eo: Ĉu eksporti proprajn metadatumojn?

en: Export products to a CSV file
eo: Eksporti varojn al CSV-dosiero

en: Extensions %s
eo: Etendaĵoj %s

en: External URL
eo: Ekstera URL

en: External object cache
eo: Ekstera objekta kaŝmemoro

en: External product
eo: Varo de ekstera liveranto

en: External products cannot be backordered.
eo: Oni ne rajtas mendi elĉerpitajn varojn de eksteraj liverantoj.

en: External products cannot be stock managed.
eo: Varoj de eksteraj liverantoj ne povas esti traktitaj dum stoka administrado.

en: External/Affiliate product
eo: Ekstera/Partnera varo

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Malsukcesa <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Malsukcesaj <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
eo: Mendo malsukcesis

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously processing or on-hold).
eo: "Malsukcesa mendo"-retpoŝtmesaĝoj estas senditaj al elektita(j) ricevonto(j), kiam mendoj estas markitaj kiel malsukcesaj (se ili jam estis traktitaj aŭ suspenditaj).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
eo: Malsukcesaj mendoj ne estas pagitaj kaj eble estis neglektitaj de la kliento. Ili eniros rubujon post la specifita tempodaŭro.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
eo[0]: Malsukcesis importi %s varon
eo[1]: Malsukcesis importi %s varojn

en: Failed to update coupon
eo: Malsukcesis ĝisdatigi kuponon

en: Falkland Islands
eo: Falklandoj

en: Falkland Islands pound
eo: Falklanda pundo

en: Faroe Islands
eo: Ferooj

en: Featured
eo: Elstarigita

en: Featured product.
eo: Elstarigita varo.

en: Featured products
eo: Elstarigitaj varoj

en: Fee
eo: Tarifo

en: Fee has already been added.
eo: Tarifo jam aldonita.

en: Fee lines data.
eo: Datumoj de tarifaj linioj.

en: Fee name
eo: Nomo de tarifo

en: Fee name is required.
eo: Nomo de tarifo estas deviga.

en: Fee name.
eo: Nomo de tarifo.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
eo: Impostkategorio de tarifo estas deviga, kiam tarifo estas impostebla.

en: Fee title is required
eo: Titolo de tarifo estas deviga

en: Fee type
eo: Tipo de tarifo

en: Fiji
eo: Fiĝio

en: Fijian dollar
eo: Fiĝia dolaro

en: File
eo: Dosiero

en: File %d
eo: Dosiero %d

en: File ID
eo: Dosiero-ID

en: File MD5 hash.
eo: MD5-kriptaĵo de dosiero.

en: File URL
eo: Dosiera URL

en: File URL.
eo: URL al dosiero.

en: File details.
eo: Detaloj de dosiero.

en: File download method
eo: Metodo de dosier-elŝuto

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
eo: Dosiero estas malplena. Bonvolu alŝuti ion kun enhavo. Povas esti, ke ĉi tiu eraro estas kaŭzita de malebligo de alŝutoj en via php.ini aŭ de tro eta maksimuma grandeco de post_max_size relative al upload_max_filesize en php.ini.

en: File name
eo: Dosiernomo

en: File name.
eo: Dosiernomo.

en: File not found
eo: Dosiero ne trovita

en: File was not found.
eo: Dosiero ne estis trovita.

en: Filter
eo: Filtri

en: Filter Products by Attribute
eo: Filtri varojn laŭ atributo

en: Filter Products by Price
eo: Filtri varojn laŭ prezo

en: Filter Products by Rating
eo: Filtri varojn laŭ taksado

en: Filter by
eo: Filtri laŭ

en: Filter by IP address
eo: Filtri laŭ IP-adreso

en: Filter by category
eo: Filtri laŭ kategorio

en: Filter by coupon
eo: Filtri laŭ kupono

en: Filter by file
eo: Filtri laŭ dosiero

en: Filter by level
eo: Filtri laŭ nivelo

en: Filter by order
eo: Filtri laŭ mendo

en: Filter by price
eo: Filtri laŭ prezo

en: Filter by product
eo: Filtri laŭ varo

en: Filter by product type
eo: Filtri laŭ vartipo

en: Filter by registered customer
eo: Filtri laŭ registrita kliento

en: Filter by source
eo: Filtri laŭ fonto

en: Filter by stock status
eo: Filtri laŭ stato de stoko

en: Filter by user
eo: Filtri laŭ uzanto

en: Filter coupons
eo: Filtri kuponojn

en: Filter orders
eo: Filtri mendojn

en: Filter products
eo: Filtri varojn

en: Finally, external products are for linking off-site.
eo: Fine, eksteraj varoj ligiĝas al lokoj ekster tiu ĉi retejo.

en: Finish setting up your store
eo: Fini la agordojn por via vendejo

en: Finland
eo: Finnlando

en: First name
eo: Persona nomo

en: First name.
eo: Persona nomo.

en: First page
eo: Unua paĝo

en: Fixed amount
eo: Fiksa kvanto

en: Fixed amount per product
eo: Fiksa kvanto por ĉiu varo

en: Fixed cart discount
eo: Fiksa rabato por korbo

en: Fixed product discount
eo: Fiksa vara rabato

en: Flat Rate
eo: Fiksa tarifo

en: Flat rate
eo: Fiksa tarifo

en: Flat rate (legacy)
eo: Fiksa tarifo (malnova)

en: Florida
eo: Florido

en: Flush all logs
eo: Viŝi ĉiujn protokolojn

en: Footer text
eo: Teksto en la piedo

en: For example:
eo: Ekzemple:

en: For further assistance with WooCommerce core you can use the <a href="%1$s">community forum</a>. If you need help with premium extensions sold by WooCommerce, please <a href="%2$s">use our helpdesk</a>.
eo: Por plia helpo rilate la kernon de WooCommerce vi povas turni vin al la <a href="%1$s">komunuma forumo</a>. Se vi bezonas helpon rilate la pagajn etendaĵojn de WooCommerce, bonvole <a href="%2$s">uzu nian helpejon</a>.

en: For more information:
eo: Por pli da informoj:

en: For your reference, your order details are shown below.
eo: Por via informo, la detaloj de via mendo estas prezentitaj sube.

en: Force HTTP when leaving the checkout
eo: Devigi HTTP je foriro de la pagprocezo

en: Force SSL
eo: Devigi SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
eo: Devigi SSL(HTTPS)-reĝimon en la paĝoj de la pagprocezo  (<a href="%s" target="_blank">SSL-atestilo estas deviga</a>).

en: Force downloads
eo: Devigi elŝutojn

en: Force secure checkout
eo: Devigi sekuran pagprocezon

en: Force shipping to the customer billing address
eo: Devigi sendon al la faktura adreso de kliento

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
eo: Devigo de elŝutoj tenos URL-ojn kaŝitaj, sed kelkaj serviloj eble servos grandajn dosierojn malfidinde. Se subtenata, %1$s / %2$s povas esti uzata por servi elŝutojn anstataŭe (servilo bezonas %3$s).

en: Found a bug?
eo: Ĉu vi trovis eraron?

en: Found in your order confirmation email.
eo: Trovita en via retpoŝtmesaĝo pri konfirmo de mendo.

en: France
eo: Francio

en: Free
eo: Senpaga

en: Free - Install now
eo: Senpaga - Instalu nun

en: Free Shipping
eo: Senpaga sendo

en: Free State
eo: Provinco Liberŝtato

en: Free shipping
eo: Senpaga sendo

en: Free shipping (legacy)
eo: Senpaga sendo (malnova)

en: Free shipping coupon
eo: Kupono por senpaga sendo

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
eo: Senpaga sendado estas speciala metodo, kiu povas esti kaŭzita per kuponoj kaj minimumaj elspezoj.

en: Free shipping requires...
eo: Senpaga sendo postulas...

en: Free!
eo: Senpaga!

en: French Guiana
eo: Franca Gviano

en: French Polynesia
eo: Franca Polinezio

en: French Southern Territories
eo: Francaj Sudaj Teritorioj

en: Fribourg
eo: Friburgo

en: Friendly name for identifying this key.
eo: Afabla nomo por identigo de tiu ŝlosilo.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
eo: Afabla nomo por identigi ĉi tiun ret-hokon, la defaŭlto estas Rethoko kreita en %s.

en: From %1$s to %2$s
eo: De %1$s ĝis %2$s

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
eo: De via panelo en via konto vi povas rigardi viajn <a href="%1$s">lastajn mendojn</a>, administri viajn <a href="%2$s">sendajn kaj fakturajn adresojn</a> kaj <a href="%3$s">redakti la detalojn de viaj pasvorto kaj konto</a>.

en: Fujian / &#31119;&#24314;
eo: Fuĝjano / &#31119;&#24314;

en: Fukushima
eo: Fukuŝima

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
eo: Plena pagprocezo kun ebloj pagi nun, pagi poste aŭ partigi la pagojn. Neniuj kreditkartaj numeroj, neniuj pasvortoj, neniuj problemoj. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli pri Klarna</a>.

en: Full refund email heading
eo: Titolo de retpoŝtmesaĝo pri plena repago

en: Full refund subject
eo: Temlinio por plena repago

en: Further education
eo: Plia edukado

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
eo: GZip (gzopen) estas uzata por malfermi la datumbazon GEOIP de MaxMind.

en: Gabon
eo: Gabono

en: Gambia
eo: Gambio

en: Gambian dalasi
eo: Gambia dalasio

en: Gateway disabled
eo: Pagoservo malebligita

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better &mdash; your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. If you would rather opt-out, and do not check this box, we will not know this store exists and we will not collect any usage data.
eo: Marko de tiu skatolo signifas helpon al plibonigo de WooCommerce per kolekto de uz-datumoj &mdash; via vendejo estos konsiderata dum nia taksado de novaj ecoj, kvalitoj de ĝisdatigoj aŭ ĉu plibonigo eĉ havas sencon. Se vi ne markos tiun skatolon, ni ne scios pri la ekzisto de tiu ĉi vendejo kaj ni ne kolektos datumojn pri uzado.

en: General
eo: Ĝeneralaj

en: General options
eo: Ĝeneralaj opcioj

en: Generate API key
eo: Krei API-ŝlosilon

en: Generate CSV
eo: Generi CSV

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
eo: Ĝeneralaj metodoj aldoni/ĝisdatigi/alpreni ne estu uzitaj por internaj metadatumoj, inkluzive de "%s". Anstataŭe, uzu mutaciilojn kaj alirilojn (getter, setter).

en: Geneva
eo: Ĝenevo

en: Genova
eo: Genovo

en: Geolocate
eo: Geolokado

en: Geolocate (with page caching support)
eo: Geolokado (kun subteno de paĝa kaŝmemoro)

en: Geolocation enabled?
eo: Ĉu geolokado ebligita?

en: Georgia
eo: Kartvelio

en: Georgian lari
eo: Kartvela lario

en: Germany
eo: Germanio

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
eo: Vi povas ricevi averton okaze de paneo, eĉ por kelkminuta paneo.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
eo: Get cart ne estu vokita antaŭ la ago wp_loaded.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
eo: Ricevo de analizoj pri via vendejo, inkluzive sumon de vendoj, plej sukcesajn varojn kaj pli.

en: Get system report
eo: Ricevi sisteman raporton

en: Get the value of an individual field.
eo: Akiru la valoron de individua kampo.

en: Get your API credentials from PayPal.
eo: Akiru viajn API-akreditaĵojn de PayPal.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
eo: Prenu viajn API-ŝlosilojn de via konto ĉe Simplify: Agordoj > API-ŝlosiloj.

en: Getting started
eo: Eko

en: Ghana
eo: Ganao

en: Ghana cedi
eo: Ganaa cedio

en: Gibraltar
eo: Ĝibraltaro

en: Gibraltar pound
eo: Ĝibraltara pundo

en: Github project
eo: Github-projekto

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
eo: Ĉi tie nomu vian varon. Tio estas deviga kampo kaj tio, kion klientoj vidos en via vendejo.

en: Go
eo: Iri

en: Go shop
eo: Iri butikumi

en: Go to shop
eo: Iri al la vendejo

en: Go to the first page
eo: Iri al la unua paĝo

en: Go to the last page
eo: Iri al la fina paĝo

en: Go to the next page
eo: Iri al la sekva paĝo

en: Go to the previous page
eo: Iri al la antaŭa paĝo

en: Goa
eo: Goao

en: Good
eo: Bona

en: Grand total.
eo: Fina sumo.

en: Grant access
eo: Doni aliron

en: Grant access to downloadable products after payment
eo: Doni alirorajton al elŝuteblaj varoj post pago

en: Greece
eo: Grekio

en: Greenland
eo: Gronlando

en: Grenada
eo: Grenado

en: Gross sales amount
eo: Malneta vendosumo

en: Gross sales in the period.
eo: Malnetaj vendoj dum la periodo.

en: Group type.
eo: Tipo de grupo.

en: Grouped product
eo: Grupigita varo

en: Grouped products
eo: Grupigitaj varoj

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
eo: Grupigitaj varoj estas por aro de simplaj varoj.

en: Guadalajara
eo: Gvadalajaro

en: Guadeloupe
eo: Gvadelupo

en: Guam
eo: Gvamo

en: Guatemala
eo: Gvatemalo

en: Guatemalan quetzal
eo: Gvatemala kecalo

en: Guernsey
eo: Gernezejo

en: Guernsey pound
eo: Gernezeja pundo

en: Guest
eo: Gasto

en: Guest checkout
eo: Pagprocezo por gasto

en: Guest orders
eo: Mendoj de gastoj

en: Guest sales
eo: Vendoj al gastoj

en: Guinea
eo: Gvineo

en: Guinea-Bissau
eo: Gvineo-Bisaŭo

en: Guinean franc
eo: Gvinea franko

en: Gujarat
eo: Gujarato

en: Guyana
eo: Gujano

en: Guyanese dollar
eo: Gujana dolaro

en: HTML description of the resource.
eo: HTML-priskribo de la rimedo.

en: HTML email template
eo: HTML-a retpoŝta ŝablono

en: HTML template
eo: HTML-ŝablono

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
eo: HTML/Multipartaj retpoŝtmesaĝoj uzas DOMDocument por generi entekstan CSS en ŝablonoj.

en: Haiti
eo: Haitio

en: Haitian gourde
eo: Haitia gurdo

en: Hamadan (همدان)
eo: Hamadano (همدان)

en: Hard crop?
eo: Ĉu severa stuco?

en: Have a coupon?
eo: Ĉu vi havas kuponon?

en: Have an existing store?
eo: Ĉu vi havas ekzistantan vendejon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
eo: Aranĝo, por ke viaj klientoj pagu per kontanta mono (aŭ per aliaj rimedoj) je livero.

en: Hawaii
eo: Havajo

en: Hawke&rsquo;s Bay
eo: La golfeto de Hawke

en: Header image
eo: Kapo-bildo

en: Heard Island and McDonald Islands
eo: Insulo Herdo kaj insuloj Makdonaldaj

en: Hebei / &#27827;&#21271;
eo: Hebejo / &#27827;&#21271;

en: Height
eo: Alto

en: Height (%s)
eo: Alto (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
eo: Saluton %1$s (ĉu ne %1$s? <a href="%2$s">Elsaluti</a>)

en: Hello, a note has just been added to your order:
eo: Saluton, ĵus noto estis alkroĉita al via mendo:

en: Help &amp; Support
eo: Helpo kaj subteno

en: Help WooCommerce improve with usage tracking.
eo: Helpu la plibonigon de WooCommerce per uz-spurado.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
eo: Saluton! Alŝutu CSV-dosieron enhavantan impostotarifojn por importi ĝian enhavon en vian vendejon. Elektu .csv-dosieron por alŝuti, poste alklaku "Alŝuti dosieron kaj importi".

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
eo: Saluton. Via mendo en la %s estis parte repagita.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
eo: Saluton. Via mendo en la %s estis repagita.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
eo: Saluton. Via mendo en la %s estis repagita. Viaj mendo-detaloj aperas sube por via ekzameno:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
eo: Saluton! Via mendo ĉe %s estas jam kompletigita. La detaloj de via mendo estas malsupre prezentitaj por via kontrolo:

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Hide advanced options
eo: Kaŝi altnivelajn opciojn

en: Hide empty categories
eo: Kaŝi malplenajn kategoriojn

en: Hide errors from visitors
eo: Kaŝi erarojn for de vizitantoj

en: Hide errors from visitors?
eo: Ĉu kaŝi erarojn de vizitantoj?

en: Hide free products
eo: Kaŝi senpagajn varojn

en: Hide if cart is empty
eo: Kaŝi, se korbo estas malplena

en: Hide out of stock items from the catalog
eo: Kaŝi elĉerpitajn varojn el la katalogo

en: Hide shipping costs until an address is entered
eo: Kaŝi sendo-kostojn ĝis entajpo de adreso

en: Hide template
eo: Kaŝi ŝablonon

en: Highlight required fields with an asterisk
eo: Emfazo de devigaj kampoj per steleto

en: Himachal Pradesh
eo: Himachal-Pradeŝo

en: Hiroshima
eo: Hiroŝima

en: Hokkaido
eo: Hokajdo

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
eo: Teni stokon (por nepagitaj mendoj) dum x minutoj. Post atingo de tiu limo, la pritraktota mendo estos nuligita. Lasu malplena por elŝalti.

en: Hold stock (minutes)
eo: Teni stokon (minutoj)

en: Home URL
eo: URL de ĉefpaĝo

en: Home URL.
eo: URL de ĉefpaĝo.

en: Honduran lempira
eo: Hondura lempiro

en: Honduras
eo: Honduro

en: Hong Kong
eo: Honkongo

en: Hong Kong Island
eo: Insulo de Honkongo

en: Hong Kong dollar
eo: Honkonga dolaro

en: Hosted Payments
eo: Gastigataj pagoj

en: House number and street name
eo: Dom-numero kaj stratnomo

en: How many products should be shown per row?
eo: Kiom da varoj en ĉiu vico?

en: How many rows of products should be shown per page?
eo: Kiom da vicoj de varoj en ĉiu paĝo?

en: How many times the coupon can be used in total.
eo: Sumo de apartaj uzadoj de tiu kupono.

en: How many times the coupon can be used per customer.
eo: Kiom da fojoj individua kliento rajtas uzi la kuponon.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
eo: Kiom da fojoj ĉi tiu kupono povas esti uzita antaŭ ol ĝi estos senvalida.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
eo: Nombro da akcepteblaj uzoj de ĉi tiu kupono fare de individua uzanto. Ĝi uzas fakturan retpoŝtadreson por gastoj kaj uzanto-ID-on por ensalutintaj uzantoj.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
eo: Kio estu la defaŭlta aranĝo de varoj en la katalogo?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
eo: Aspekto de la retpoŝtadreso de sendanto en elirantaj retpoŝtmesaĝoj de WooCommerce.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
eo: Aspekto de la nomo de sendanto en elirantaj retpoŝtmesaĝoj de WooCommerce.

en: How to calculate delivery charges
eo: Kiel kalkuli liverajn tarifojn

en: How to update your PHP version
eo: Kiel ĝisdatigi vian PHP-version

en: How to update your database table prefix
eo: Kiel ĝisdatigi la tabel-prefikson de via datumbazo

en: How would you like units on your store displayed?
eo: Kiel montri mezurunuojn en via vendejo?

en: Hunan / &#28246;&#21335;
eo: Hunano / &#28246;&#21335;

en: Hungarian forint
eo: Hungara forinto

en: Hungary
eo: Hungario

en: Hyogo
eo: Hjogo

en: I have read and agree to the website %s
eo: Mi legis kaj akceptas la retejan %s

en: I plan to sell both physical and digital products
eo: Mi planas oferti kaj fizikajn kaj nefizikajn varojn

en: I plan to sell digital products
eo: Mi planas oferti nefizikajn varojn

en: I plan to sell physical products
eo: Mi planas oferti fizikajn varojn

en: I will also be selling products or services in person.
eo: Ankaŭ, mi vendos varojn aŭ servojn ĉe fizika loko.

en: ID is invalid.
eo: ID estas nevalida.

en: ID of parent grouping.
eo: ID de patra grupigo.

en: ID to reassign posts to.
eo: ID, al kiu ŝanĝi asignon de afiŝoj.

en: IDs for settings sub groups.
eo: ID-oj de la subgrupoj en agordoj.

en: IP Address
eo: IP-adreso

en: IP address
eo: IP-adreso

en: IPN Email Notifications
eo: Retpoŝtaj sciigoj de IPN

en: IPN payment completed
eo: IPN-pago finfarita

en: ISO code of the country.
eo: ISO-kodo de la lando.

en: ISO code or name of the state, province or district.
eo: ISO-kodo aŭ nomo de la ŝtato, provinco aŭ distrikto.

en: Iceland
eo: Islando

en: Icelandic kr&oacute;na
eo: Islanda krono

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
eo: Se pago je livero haveblas nur por kelkaj metodoj, tion agordu tie. Lasu malplena por enŝalti ĝin por ĉiuj metodoj.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
eo: Se ebligita, tiu teksto aperos en la tuta retejo. Vi povas uzi ĝin por montri okazojn aŭ specialaĵojn al vizitantoj!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
eo: Dum administrado de stoko, tio regas, ĉu pendantaj mendoj estas permesitaj.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
eo: Tiu opcio difinas, ĉu pendantaj mendoj estas permesitaj dum administrado de stoko. Se markita, kvanto da stoko rajtos iri sub 0.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
eo: Se aĉeto de tiu varo donos al kliento rajton atingi elŝuteblan dosieron, ekz. ret-libron, marku tiun skatolon.

en: If the payment was refunded via the API.
eo: Se la pago estis repagita per la API.

en: If the product is downloadable.
eo: Ĉu la varo estas elŝutebla.

en: If the product is virtual.
eo: Ĉu la varo estas nefizika.

en: If the variation is downloadable.
eo: Ĉu la variaĵo estas elŝutebla.

en: If the variation is virtual.
eo: Ĉu la variaĵo estas nefizika.

en: If the variation is visible.
eo: Ĉu la variaĵo estas videbla.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
eo: Se temas pri eraro, tuj forgesu pri tiu ĉi retpoŝtmesaĝo kaj nenio okazos.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
eo: Se vere, kaj se la senpaga sendmetodo postulas kuponon, tiu kupono ebligos senpagan sendon.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
eo: Se vere, la kupono povas esti uzata nur sola. Aliaj aplikitaj kuponoj estos forviŝitaj el la korbo.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
eo: Se vere, la noto estos montrita al klientoj kaj ili ricevos sciigon. Se malvere, la noto estos nur por administra konsulto.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
eo: Se vere, ĉi tiu kupono ne aplikiĝos al eroj, kiuj estas ofertitaj je rabatprezoj.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
eo: Se vi modifas WooCommerce uzante patran etoson, kiun vi mem ne konstruis, ni rekomendas uzi idan etoson. Vidu: <a href="%s" target="_blank">Kiel krei idan etoson</a>

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
eo: Se vi kreos konton, ni tenos viajn nomon, retpoŝtadreson kaj telefonnumeron, kiuj estos metitaj en kampojn dum pagoj de estontaj mendoj.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
eo: Se vi difinas paĝon "Uzkondiĉoj", dum la pagprocezo la kliento estos demandata pri akcepto de la kondiĉoj.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
eo: Se vi trovas cimon en la kerno de WooCommerce, vi povas krei slipon per <a href="%1$s">Github-problemejo</a> . Certiĝu, ke vi legis la <a href="%2$s">gvidilon por kontribuantoj</a> antaŭ sendo de via raporto. Por helpi nin solvi vian problemon bonvolu priskribi ĝin tiel klare kiel eble kaj inkluzivi vian <a href="%3$s">sistem-statan raporton</a> .

en: If you have a coupon code, please apply it below.
eo: Se vi havas kuponkodon, bonvole enigu ĝin sube.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
eo: Se vi jam aĉetis ion tie ĉi, bonvolu enmeti detalojn pri vi sube. Se vi estas nova kliento, bonvolu iri al la sekcio Fakturado k. Sendado.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
eo: Se plaĉas al vi %1$s, bonvolu doni pritakson de %2$s. Antaŭdankon!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
eo: Se vi volas, ĉi tie vi povas enmeti propran strukturon por URL-oj de viaj varoj. Ekzemple, uzo de <code>butiko</code> kreus ligilojn al varoj kiel <code>%sbutiko/specimena-varo/</code>. Tiu agordo ŝanĝas nur URL-ojn, ne varkategoriojn aŭ similajn.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
eo: Se vi denove bezonas atingi la ekagordan helpilon, alklaku al la suba butono.

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider a WooCommerce course to further your education.
eo: Se vi volas lerni kiel uzi WooCommerce de spertulo, pripensu kurson pri WooCommerce por helpi lertiĝi.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
eo: Se via ĉefa retpoŝtadreso de PayPal estas malsama ol la supra retpoŝtadreso de PayPal, tie ĉi enmetu vian ĉefan ricevantan retpoŝtadreson por via PayPal-konto. Tio estas uzata por validigi IPN-petojn.

en: Illinois
eo: Ilinojo

en: Ilocos Norte
eo: Ilocos Norda

en: Ilocos Sur
eo: Ilocos Suda

en: Image
eo: Bildo

en: Image ID.
eo: ID de bildo.

en: Image URL.
eo: URL de bildo.

en: Image alternative text.
eo: Alternativa teksto por bildo.

en: Image data.
eo: Datumoj de bildo.

en: Image name.
eo: Nomo de bildo.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
eo: Pozicio de bildo. 0 signifas, ke la bildo estas elstarigita.

en: Image size used for products in the catalog.
eo: Dezirata grando de bildoj por varoj en la katalogo.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
eo: Bilda grando de la ĉefa bildo en paĝoj pri unuopa varo. Tiuj bildoj ne estos stucitaj.

en: Image url
eo: URL al bildo

en: Images
eo: Bildoj

en: Images will be cropped into a square
eo: Bildoj estos stucitaj kvadrate

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
eo: Bildoj estos stucitaj laŭ propra elekto de dimensioj

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
eo: Bildoj aperos laŭ la dekomencaj dimensioj

en: Import
eo: Importi

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
eo: Importi <strong>varojn</strong> al via vendejo per CSV-dosiero.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
eo: Importi <strong>impostotarifojn</strong> al via vendejo per CSV-dosiero.

en: Import CSV
eo: Importi CSV

en: Import Products
eo: Importi varojn

en: Import as meta
eo: Importi kiel metadatumojn

en: Import complete - imported %s tax rates.
eo: Importo finfarita - importis %s impostajn tarifojn.

en: Import complete!
eo: Importo finfarita!

en: Import products
eo: Importi varojn

en: Import products from a CSV file
eo: Importi varojn el CSV-dosiero

en: Import tax rates
eo: Importi impostotarifojn

en: Importing
eo: Importas

en: Improve our store offerings
eo: plibonigi tiujn, kiujn nia vendejo ofertas

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
eo: Por funkciado de <strong>datumbaza kaŝ-tenado</strong> kun WooCommerce vi devas aldoni %1$s al la opcio "Ignored Query Strings" en <a href="%2$s">agordoj de Tuta kaŝmemoro de W3</a>.

en: In stock
eo: Havebla

en: In stock?
eo: Ĉu havebla?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
eo: En tiu sekcio, vi devus listigi al kiuj vi dividas informojn kaj kial. Tiuj povus inkluzivi, sed ne necese estas limigitaj al, analiziloj, merkataj servoj, pagoservoj, ekspedistoj kaj liveristoj de enkorpigaĵoj.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
eo: En tiu subsekcio vi devus listigi la eksterajn pagoservojn kiujn vi uzas por akcepti pagojn ĉe via retejo, ĉar ili eble pritraktas klientajn datumojn. Ni inkluzivis PayPal kiel ekemplon, sed vi devus forviŝi tion se vi ne uzas PayPal.

en: Inactive
eo: Neaktiva

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
eo: Neaktivaj kontoj estas tiuj, kiuj ne ensalutis, nek metis mendon dum la specifita tempodaŭro. Ili estos forviŝitaj. Iuj mendoj estos konvertitaj al mendoj de gastoj.

en: Including tax
eo: Kun imposto

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
eo: Pliigi la ekzistantan prezon je (fiksa kvanto aŭ %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
eo: Pliigi la ekzistantan rabat-prezon je (fiksita kvanto aŭ %):

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
eo: Pliigi ordinarajn prezojn (fiksa kvanto aŭ elcento)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
eo: Plialtigi vendoprezojn (fiksa kvanto aŭ elcento)

en: Increase stock
eo: Pliigi stokon

en: Increasing memory allocated to PHP
eo: Pliigante memoron atribuitan al PHP

en: Index orders
eo: Indeksigi mendojn

en: India
eo: Barato

en: Indian rupee
eo: Barata rupio

en: Indiana
eo: Indianio

en: Indicates the order that will appear in queries.
eo: Indikas la ordon, kiu aperos en petoj.

en: Individual use only
eo: Nur aparta uzo

en: Indonesia
eo: Indonezio

en: Indonesian rupiah
eo: Indonezia rupio

en: Info
eo: Informoj

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
eo: Informoj pri la interreta servilo, kiu nuntempe gastigas vian retejon.

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
eo: Interna Mongolio / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Insert file URL
eo: Enmeti dosieran URL

en: Insert into product
eo: Enmeti en varon

en: Insert row
eo: Enmeti vicon

en: Install our new Simplify Commerce plugin
eo: Instali nian novan kromprogramon Simplify Commerce

en: Install the WooCommerce Gutenberg Products Block
eo: Instali la var-blokon por Gutenberg de WooCommerce.

en: Installed
eo: Instalita

en: Installed Extensions without a Subscription
eo: Instalitaj etendaĵoj sen abono

en: Installed payment methods are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
eo: Instalitaj pagoservoj estas listigitaj sube. Trenu kaj faligu pagservojn por fiksi ilian aranĝon ĉe la fasado.

en: Instructions
eo: Instrukcioj

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
eo: Instrukcioj aldonotaj al la danka paĝo kaj retmesaĝoj.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
eo: Instrukcioj aldonotaj al la dankpaĝo.

en: Insufficient privileges to export products.
eo: Vi ne havas sufiĉan nivelon de rajto por eksporti varojn.

en: Insufficient privileges to import products.
eo: Vi ne havas sufiĉan nivelon de rajto importi varojn.

en: Integrate your store with USPS to buy discounted shipping labels, and print them directly from your WooCommerce dashboard. Powered by WooCommerce Services.
eo: Por kunligi vian vendejon kun USPS por aĉeti adres-etikedojn je rabato kaj presi ilin rekte de via WooCommerce-panelo. Povigita de WooCommerce-Servoj.

en: Integration
eo: Kunigo

en: International flat rate (legacy)
eo: Internacia fiksa tarifo (malnova)

en: Invalid %s
eo: Nevalida %s

en: Invalid %s ID
eo: Nevalida ID de %s

en: Invalid ID.
eo: Nevalida ID.

en: Invalid URL %s.
eo: Nevalida URL %s.

en: Invalid authentication method
eo: Nevalida aŭtentigmetodo

en: Invalid billing email address
eo: Nevalida faktura retpoŝtadreso

en: Invalid catalog visibility option.
eo: Malvalida opcio de videbleco en katalogo.

en: Invalid coupon
eo: Nevalida kupono

en: Invalid coupon ID
eo: Nevalida kupona ID

en: Invalid coupon code
eo: Nevalida kupona kodo

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
eo: Nevalida kupontipo - la kupontipo devas esti unu el ĉi tiuj: %s

en: Invalid coupon.
eo: Nevalida kupono.

en: Invalid currency code
eo: Nevalida valuta kodo

en: Invalid customer
eo: Nevalida kliento

en: Invalid customer ID
eo: Nevalida klienta ID

en: Invalid customer email
eo: Nevalida klienta retpoŝtadreso

en: Invalid customer query.
eo: Nevalida klienta peto.

en: Invalid customer.
eo: Nevalida kliento.

en: Invalid data store.
eo: Nevalida datuma deponejo.

en: Invalid discount amount
eo: Nevalida rabata kvanto

en: Invalid discount type
eo: Nevalida rabattipo

en: Invalid download link.
eo: Nevalida elŝuta ligilo.

en: Invalid download log: no ID.
eo: Nevalida elŝut-protokolo: neniu ID.

en: Invalid download log: not found.
eo: Nevalida elŝut-protokolo: ne trovita.

en: Invalid download.
eo: Nevalida elŝuto.

en: Invalid email address
eo: Nevalida retpoŝta adreso

en: Invalid email address restriction
eo: Nevalida limigo al retpoŝtadreso

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
eo: Nevalida dosiertipo. La importilo subtenas dosier-formojn CSV kaj TXT.

en: Invalid image type.
eo: Nevalida bildtipo.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
eo: Nevalida nonce - nonce jam estis uzita.

en: Invalid nonce verification
eo: Nevalida aŭtentigo de nonce

en: Invalid or duplicated SKU.
eo: SKU nevalida aŭ ripetita.

en: Invalid or missing payment token fields.
eo: Nevalidaj aŭ mankantaj kampoj por pagaj ĵetonoj.

en: Invalid order
eo: Nevalida mendo

en: Invalid order ID.
eo: Nevalida ID de mendo.

en: Invalid order item.
eo: Nevalida ero por mendo.

en: Invalid order note ID
eo: Nevalida ID de mendonoto

en: Invalid order refund ID.
eo: Nevalida ID de repago de mendo.

en: Invalid order.
eo: Nevalida mendo.

en: Invalid parent ID
eo: Nevalida patra ID

en: Invalid payment gateway.
eo: Nevalida pagservo.

en: Invalid payment method.
eo: Nevalida pagmetodo.

en: Invalid payment token.
eo: Nevalida paga ĵetono.

en: Invalid permission ID.
eo: Nevalida permeso-ID.

en: Invalid post ID.
eo: Nevalida poŝt-ID.

en: Invalid product
eo: Nevalida varo

en: Invalid product ID
eo: Nevalida var-ID

en: Invalid product ID %d.
eo: Nevalida vara ID %d.

en: Invalid product ID.
eo: Nevalida ID de varo.

en: Invalid product SKU
eo: Nevalida SKU de varo

en: Invalid product attribute ID
eo: Nevalida ID por vara atributo

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
eo: Nevalida tipo order_by de vara atributo - la tipo order_by de vara atributo devas esti unu el ĉi tiuj: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
eo: Nevalida tipo de vara atributo - la tipo de var-atributo devas esti unu el ĉi tiuj: %s

en: Invalid product category ID
eo: Nevalida ID por varkategorio

en: Invalid product review ID.
eo: Nevalida ID de vara recenzo.

en: Invalid product shipping class ID
eo: Nevalida ID de sendkategorio de varo

en: Invalid product tag ID
eo: Nevalida ID de vara etikedo

en: Invalid product tax status.
eo: Nevalida stato de vara imposto.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
eo: Nevalida vartipo - la vartipo devas esti unu el ĉi tiuj: %s

en: Invalid product type.
eo: Nevalida vartipo.

en: Invalid product.
eo: Nevalida varo.

en: Invalid refund amount
eo: Nevalida repaga kvanto

en: Invalid refund amount.
eo: Nevalida repaga kvanto.

en: Invalid resource ID.
eo: Nevalida ID-rimedo.

en: Invalid resource id for reassignment.
eo: Nevalida ID de rimedo por reatribuigo.

en: Invalid resource id.
eo: Nevalida ID de rimedo.

en: Invalid role
eo: Nevalida rolo

en: Invalid scope %s
eo: Nevalida regiono %s

en: Invalid setting group.
eo: Nevalida agordaro.

en: Invalid setting.
eo: Nevalida agordo.

en: Invalid shipping method!
eo: Nevalida sendmetodo!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
eo: Nevalida subskribo - malsukcesis ordigi parametrojn.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
eo: Nevalida subskribo - donita subskribo ne kongruas.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
eo: Nevalida subskribo - subskriba metodo estas nevalida.

en: Invalid tax class
eo: Nevalida impostkategorio

en: Invalid timestamp.
eo: Nevalida tempindiko.

en: Invalid tool ID.
eo: Nevalida ilo-ID.

en: Invalid username or email.
eo: Nevalida uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Invalid value posted for %s
eo: Nevalida valoro afiŝita por %s

en: Invalid variation ID
eo: Nevalida ID de variaĵo

en: Invalid webhook ID.
eo: Nevalida ID de rethoko.

en: Invalid webhook delivery ID.
eo: Nevalida ID de rethoka livero.

en: Invalid webhook delivery.
eo: Nevalida rethoka livero.

en: Invalid webhook.
eo: Nevalida rethoko.

en: Inventory
eo: Stokado

en: Invoice for order {order_number}
eo: Fakturo por mendo {order_number}

en: Invoice prefix
eo: Prefikso de faktur-numero

en: Iowa
eo: Iovao

en: Iran
eo: Irano

en: Iranian rial
eo: Irana rialo

en: Iranian toman
eo: Irana tomano

en: Iraq
eo: Irako

en: Iraqi dinar
eo: Iraka dinaro

en: Ireland
eo: Irlando

en: Is DomDocument class enabled?
eo: Ĉu la DomDocument-klaso estas ebligita?

en: Is GZip enabled?
eo: Ĉu GZip estas ebligita?

en: Is SUHOSIN installed?
eo: Ĉu SUHOSIN estas instalita?

en: Is SoapClient class enabled?
eo: Ĉu la SoapClient-klaso estas ebligita?

en: Is WordPress debug mode active?
eo: Ĉu la senerariga reĝimo de WordPress estas aktiva?

en: Is WordPress multisite?
eo: Ĉu WordPress estas mult-reteja?

en: Is a global attribute?
eo: Ĉu estas ĉiea atributo?

en: Is featured?
eo: Ĉu elstarigita?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
eo: Ĉu fsockopen/cURL estas ebligita?

en: Is log directory writable?
eo: Ĉu la protokola dosierujo estas modifebla?

en: Is mbstring enabled?
eo: Ĉu mbstring ebligita?

en: Is the connection to your store secure?
eo: Ĉu la konekto al via vendejo estas sekura?

en: Is the customer a paying customer?
eo: Ĉu la kliento estas paganta kliento?

en: Is this theme a child theme?
eo: Ĉu tiu etoso estas ida etoso?

en: Ishikawa
eo: Iŝikava

en: Islamabad Capital Territory
eo: Teritorio de Ĉefurbo de Islamabado

en: Isle of Man
eo: Manksinsulo

en: Israel
eo: Israelo

en: Israeli new shekel
eo: Israela nova siklo

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
eo: Estas forte rekomendite unue fari sekurkopion de la datumbazo. Ĉu vi certas, ke vi nun volas lanĉi la ĝisdatigilon?

en: Italy
eo: Italio

en: Item
eo: Ero

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
eo: Kvanto da ero #%1$s pliiĝis de %2$s ĝis %3$s.

en: Item ID.
eo: ID de ero.

en: Itemized
eo: Laŭ ero

en: Items
eo: Eroj

en: Items Purchased
eo: Eroj aĉetitaj

en: Ivory Coast
eo: Ebur-Bordo

en: JSONP support is disabled on this site
eo: JSONP-subteno estas malebligita en ĉi tiu retejo

en: Jamaica
eo: Jamajko

en: Jamaican dollar
eo: Jamajka dolaro

en: Jammu and Kashmir
eo: Jammu kaj Kaŝmiro

en: Japan
eo: Japanio

en: Japanese yen
eo: Japana eno

en: Jawa Barat
eo: Jawa Barato

en: Jersey
eo: Ĵerzejo

en: Jersey pound
eo: Ĵerzeja pundo

en: Jiangsu / &#27743;&#33487;
eo: Ĝjangsuo / &#27743;&#33487;

en: Jiangxi / &#27743;&#35199;
eo: Ĝjanŝio / &#27743;&#35199;

en: Join the 16 million customers who use MailChimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
eo: Aliĝu al la 16 milionoj da klientoj kiuj uzas MailChimp. Sinkronigu liston kaj datumojn de la vendejo por sendi aŭtomatajn retmesaĝojn kaj celitajn kampanjojn.

en: Jordan
eo: Jordanio

en: Jordanian dinar
eo: Jordania dinaro

en: Kagoshima
eo: Kagoŝimo

en: Kansas
eo: Kansaso

en: Kazakhstan
eo: Kazaĥio

en: Kazakhstani tenge
eo: Kazaĥa tenge

en: Kentucky
eo: Kentukio

en: Kenya
eo: Kenjo

en: Kenyan shilling
eo: Kenja ŝilingo

en: Key details
eo: Ŝlosilaj detaloj

en: Khuzestan  (خوزستان)
eo: Khuzestan (خوزستان)

en: Kilimanjaro
eo: Kilimanĝaro

en: Kiribati
eo: Kiribato

en: Klarna Checkout for WooCommerce
eo: Klarna paga procezo por WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
eo: Klarna-pagoj por WooCommerce

en: Kochi
eo: Koĉi

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
eo: Kohgiluyeh kaj BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kuala Lumpur
eo: Kuala-Lumpuro

en: Kurdistan / کردستان)
eo: Kurdio / کردستان)

en: Kurigram
eo: Kurigramo

en: Kuwait
eo: Kuvajto

en: Kuwaiti dinar
eo: Kuvajta dinaro

en: Kyoto
eo: Kjoto

en: Kyrgyzstan
eo: Kirgizio

en: Kyrgyzstani som
eo: Kirgiza somo

en: L/W/H
eo: Lon/Lar/Alt

en: La Libertad
eo: La Libereco

en: La Paz
eo: La-Pazo

en: Laguna
eo: Laguno

en: Lanao del Norte
eo: Lanao de la Nordo

en: Lanao del Sur
eo: Lanao de la Sudo

en: Language
eo: Lingvo

en: Lao kip
eo: Laosa kipo

en: Laos
eo: Laoso

en: Las Palmas
eo: La Palmoj

en: Last 7 days
eo: En lastaj 7 tagoj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Last month
eo: En lasta monato

en: Last name
eo: Familia nomo

en: Last name.
eo: Familia nomo.

en: Last order
eo: Lasta mendo

en: Last order ID.
eo: ID de lasta mendo.

en: Last order data.
eo: Datumoj de lasta mendo.

en: Last page
eo: Lasta paĝo

en: Last warning, are you sure?
eo: Fina averto, ĉu vi certas?

en: Latest version of theme.
eo: Plej nova versio de etoso.

en: Latvia
eo: Latvio

en: Learn how to update
eo: Lerni pri ĝisdatigado

en: Learn more
eo: Lerni pli

en: Learn more about coupons
eo: Lerni pli pri kuponoj

en: Learn more about orders
eo: Lerni pli pri mendoj

en: Learn more about shipping zones
eo: Lerni pli pri sendozonoj

en: Learn more about templates
eo: Lerni pli pri ŝablonoj

en: Leave a Reply to %s
eo: Lasi respondon al %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
eo: Lasu malplena por senlimaj reelŝutoj.

en: Lebanese pound
eo: Libana pundo

en: Lebanon
eo: Libano

en: Left
eo: Maldekstre

en: Left with space
eo: Maldekstre kun spaceto

en: Legacy API
eo: Malnova API

en: Legacy API v3 (deprecated)
eo: Malnova API v3 (evitinda)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
eo: Malnovaj sendmetodoj (fiksa tarifo, internacia fiksa tarifo, loka preno kaj livero, kaj senpaga sendo) estas eksdataj, sed ankoraŭ plu funkcios kiel normale. <b><em>Ili estos forigitaj en estontaj versioj de WooCommerce</em></b>. Ni rekomendas elŝalti ilin kaj agordi novajn tarifojn en sendozonoj laŭeble baldaŭ.

en: Length
eo: Longo

en: Length (%s)
eo: Longo (%s)

en: Length x width x height in decimal form
eo: Longo x larĝo x alto laŭ dekuma formo

en: Lesotho
eo: Lesoto

en: Lesotho loti
eo: Lesota lotio

en: Let's go!
eo: Ek!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
eo: Lasas vin pagigi fiksan tarifon por sendado.

en: Level
eo: Nivelo

en: Liberia
eo: Liberio

en: Liberian dollar
eo: Liberia dolaro

en: Libya
eo: Libio

en: Libyan dinar
eo: Libia dinaro

en: Liechtenstein
eo: Liĥtenŝtejno

en: Lifetime Subscription
eo: Dumviva abono

en: Lima
eo: Limo

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
eo: Limigi respondon al rimedoj publikigitaj post donita dato laŭ konvencio ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
eo: Limigi respondon al rimedoj publikigitaj antaŭ donita dato laŭ konvencio ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
eo: Limigi respondon al specifaj kampoj. Defaŭltas al ĉiuj kampoj.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
eo: Limigi rezultaron al ĉiuj eroj escepte tiujn de aparta patra ID.

en: Limit result set to featured products.
eo: Limigi rezultaron al elstarigitaj varoj.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
eo: Limigi rezultaron al mendoj de specifa kliento.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
eo: Limigi rezultaron al mendoj de specifa varo.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
eo: Limigi rezultaron al mendoj kun specifa stato.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
eo: Limigi rezultaron al varoj, kiuj ricevis specifan kategorian ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
eo: Limigi rezultaron al varoj atribuitaj al ID de specifa sendkategorio.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa stato.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
eo: Limigi rezultaron al varoj, kiuj ricevis specifan etikedan ID.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
eo: Limigi rezultaron al varoj, kiuj ricevas specifan tipon.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
eo: Limigi rezultaron bazitan sur maksimuma prezo de varoj.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
eo: Limigi rezultaron bazitan sur minimuma prezo de varoj.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
eo: Limigi rezultaron al varoj haveblaj aŭ elĉerpitaj.

en: Limit result set to products on sale.
eo: Limigi rezultaron al varoj nun ofertataj je rabatprezo.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa atributa termina ID (difinita atributo estas deviga).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa atributo.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa atributo. Uzi taksonomian nomon/atributan urlnomon.

en: Limit result set to products with a specific slug.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa URL-nomo.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifa impostkategorio.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
eo: Limigi rezultaron al varoj kun specifaj SKU-oj. Uzu komojn por apartigi.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj de specifa patro.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj de specifa varo.

en: Limit result set to resources with a specific code.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj kun specifa kodo.

en: Limit result set to resources with a specific email.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj kun specifa retpoŝto.

en: Limit result set to resources with a specific role.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj kun specifa rolo.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
eo: Limigi rezultaron al rimedoj kun specifa URL-nomo.

en: Limit result set to specific IDs.
eo: Limigi rezultaron al specifaj ID-oj.

en: Limit result set to specific ids.
eo: Limigi rezultaron al specifaj ID-oj.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
eo: Limigi rezultaron al tiuj de specifaj patraj ID-oj.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
eo: Limigi rezultaron al rethokoj, kiuj ricevas specifan staton.

en: Limit result to customers or internal notes.
eo: Limigi rezultaron al klientoj aŭ internaj notoj.

en: Limit results to those matching a string.
eo: Limigi rezultojn al tiuj, kiuj kongruas kun linio.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
eo: Limigi al specifaj poŝtkodoj

en: Limit usage to X items
eo: Limigi uzon al X eroj

en: Line item meta data.
eo: Metadatumoj de unulinia ero.

en: Line items data.
eo: Datumoj de unulinia ero.

en: Line subtotal (before discounts).
eo: Unulinia nefina sumo (antaŭ rabatoj).

en: Line subtotal tax (before discounts).
eo: Unulinia nefina sumo de impostoj (antaŭ rabatoj).

en: Line taxes.
eo: Unuliniaj impostoj.

en: Line total (after discounts).
eo: Unulinia sumo (post rabatoj).

en: Line total tax (after discounts).
eo: Unulinia suma imposto (post rabatoj).

en: Link previous orders
eo: Ligi antaŭajn mendojn

en: Linked Products
eo: Ligitaj varoj

en: List
eo: Listo

en: List 1 postcode per line
eo: Listigi 1 poŝtkodon ĉiulinie

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard rate".
eo: Listigu aldonajn impostajn kategoriojn sube (1 en ĉiu linio). Ĉi tio estas aldone al la defaŭlta "Normala tarifo".

en: List of attributes.
eo: Listo de atributoj.

en: List of available term names of the attribute.
eo: Listo de haveblaj termino-nomoj de la atributo.

en: List of billing address data.
eo: Listo de datumoj de faktur-adresoj.

en: List of categories.
eo: Listo de kategorioj.

en: List of category IDs the coupon applies to.
eo: Listo de ID-oj de kategorioj, al kiuj la kupono aplikeblas.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
eo: Listo de ID-oj de kategorioj ekskluditaj de rajto apliki la kuponon.

en: List of created resources.
eo: Listo de kreitaj rimedoj.

en: List of cross-sell products IDs.
eo: Listo de ID-oj de varoj, kiuj estas aldone reklamitaj.

en: List of delete resources.
eo: Listo de forviŝitaj rimedoj.

en: List of downloadable files.
eo: Listo de elŝuteblaj dosieroj.

en: List of email addresses that can use this coupon.
eo: Listo de retpoŝtaj adresoj, kiuj povas uzi ĉi tiun kuponon.

en: List of grouped products ID.
eo: Listo de ID-oj de grupigitaj varoj.

en: List of images.
eo: Listo de bildoj.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
eo: Listo de ID-oj de varoj, al kiuj la kupono rajtos esti aplikita.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
eo: Listo de ID-oj de varoj ekskluditaj de apliko de tiu kupono.

en: List of refunds.
eo: Listo de repagoj.

en: List of related products IDs.
eo: Listo de ID-oj de rilataj varoj.

en: List of sales reports.
eo: Listo de vendaj raportoj.

en: List of shipping address data.
eo: Listo de sendaj adresaj datumoj.

en: List of tags.
eo: Listo de etikedoj.

en: List of top sellers products.
eo: Listo de la plej vendataj varoj.

en: List of up-sell products IDs.
eo: Listo de ID-oj de varoj, kiuj estas promocie reklamitaj.

en: List of updated resources.
eo: Listo de ĝisdatigitaj rimedoj.

en: List of upsell products IDs.
eo: Listo de varaj ID-oj por promocie reklami.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
eo: Listo de ID-oj de uzantoj (aŭ gastaj retpoŝtadresoj), kiuj jam uzis la kuponon.

en: List of variations IDs.
eo: Listo de ID-oj de variaĵoj.

en: List of variations.
eo: Listo de variaĵoj.

en: Lithuania
eo: Litovio

en: Live API password
eo: API-pasvorto por vera retejo

en: Live API signature
eo: API-subskribo por vera retejo

en: Live API username
eo: API-uzantnomo por vera retejo

en: Live Rates
eo: Realtempaj tarifoj

en: Load billing address
eo: Ŝargi faktur-adreson

en: Load shipping address
eo: Ŝargi sendan adreson

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
eo: Ĉu ŝargi la fakturajn informojn de la kliento? Tio forviŝos iujn ekzistantajn fakturajn informojn.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eo: Ĉu ŝargi la sendo-informojn de la kliento? Tio forviŝos iujn ekzistantajn sendo-informojn.

en: Loading network orders
eo: Ŝargas retajn mendojn

en: Loading&hellip;
eo: Ŝargas&hellip;

en: Local delivery
eo: Loka livero

en: Local delivery (legacy)
eo: Loka livero (malnova)

en: Local pickup
eo: Loka preno

en: Local pickup (legacy)
eo: Loka preno (malnova)

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
eo: Loka zono = kalifornia poŝtkodo 90210 = loka preno

en: Location
eo: Loko

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
eo: Lokon, IP-adreson kaj tipon de retumilo: ni uzos tiujn cele al kalkulo de impostoj kaj sendokostoj

en: Locations not covered by your other zones
eo: Lokoj ne kovritaj de viaj aliaj zonoj

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
eo: Protokolado de okazoj de PayPal, kiel IPN-petoj, ene de %s. Notu: tio eble enskribos personajn informojn. Ni rekomendas uzon de tio por nur senerarigo kaj forviŝon de la protokoloj je la fino.

en: Log directory writable
eo: Skribebla protokola dosierujo

en: Log directory.
eo: Protokola dosierujo.

en: Log in
eo: Ensaluti

en: Log in to Download Files
eo: Ensalutu por elŝuti dosierojn

en: Logged in as %s
eo: Ensalutinta kiel %s

en: Login
eo: Ensaluti

en: Logout
eo: Elsaluti

en: Logs
eo: Protokolo

en: Looking for a WooCommerce theme?
eo: Ĉu vi serĉas etoson por WooCommerce?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
eo: Ĉu vi serĉas la Helpilon de WooCommerce?

en: Looking for the product display options? They can now be found in the Customizer. <a href="%s">Go see them in action here.</a>
eo: Ĉu vi serĉas montro-opciojn por la varoj? Nuntempe, ili troviĝas en la Tajlorilo. <a href="%s">Iru tien por dinamika rigardo.</a>

en: Looking for the store notice setting? It can now be found <a href="%s">in the Customizer</a>.
eo: Ĉu vi serĉas la agordon pri vendejaj sciigoj? Tio nun troviĝas <a href="%s">en la Tajlorilo</a>.

en: Lost password
eo: Perdita pasvorto

en: Lost your password?
eo: Ĉu vi forgesis vian pasvorton?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
eo: Ĉu vi perdis vian pasvorton? Bonvolu doni vian uzantnomon aŭ retpoŝtadreson. Vi ricevos ligilon en retpoŝtmesaĝo por krei novan pasvorton.

en: Louisiana
eo: Luiziano

en: Low in stock
eo: Baldaŭa elĉerpiteco

en: Low stock threshold
eo: Sojlo por malmulta stoko

en: Luxembourg
eo: Luksemburgo

en: LxWxH in decimal form
eo: LONxLARxALT en dekuma formo

en: M j, Y
eo: j M Y

en: M j, Y @ G:i
eo: j M Y @ G:i

en: M&aacute;laga
eo: Malago

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
eo: MD5-haketaĵo de eroj en korbo por certiĝi, ke mendoj ne estos ŝanĝitaj.

en: MM / YY
eo: MM / JJ

en: Macanese pataca
eo: Makaa patako

en: Macao S.A.R., China
eo: Makao

en: Macau / &#28595;&#38376;
eo: Makao / &#28595;&#38376;

en: Macedonia
eo: Makedonio

en: Macedonian denar
eo: Makedona denaro

en: Madagascar
eo: Madagaskaro

en: Madhya Pradesh
eo: Madhya-Pradeŝo

en: Madrid
eo: Madrido

en: MailChimp for WooCommerce
eo: MailChimp por WooCommerce

en: MailChimp icon
eo: Piktogramo de MailChimp

en: Main image width
eo: Larĝo de ĉefa bildo

en: Maine
eo: Majno

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
eo: La defaŭlta kategorio estu &#8220;%s&#8221;

en: Make a duplicate from this product
eo: Fari kopion, duplikaton de tiu varo

en: Make default
eo: Igi la defaŭlta

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
eo: Nepre inkluzivu la flagon --user kun konto, kiu rajtas fari tiun agon.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
eo: Pagi rekte en nian banko-konton. Bonvole uzu la IDon de via mendo kiel la pagan referencon. Via mendo ne estos sendita, ĝis kiam la mono estos akceptita en nian konton.

en: Malagasy ariary
eo: Malagasa ariary

en: Malawi
eo: Malavio

en: Malawian kwacha
eo: Malavia kvaĉo

en: Malaysia
eo: Malajzio

en: Malaysian ringgit
eo: Malajzia ringito

en: Maldives
eo: Maldivoj

en: Maldivian rufiyaa
eo: Maldiva rufiyaa

en: Mali
eo: Malio

en: Malta
eo: Malto

en: Manage
eo: Administri

en: Manage shipping methods
eo: Administri sendajn metodojn

en: Manage stock
eo: Administri stokon

en: Manage stock?
eo: Ĉu administri stokon?

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
eo: Vi povas administri viajn abonojn kaj ricevi gravajn sciigojn pri kaj ĝisdatigojn de varoj, ĉio ĉi de la komforto de via WooCommerce-panelo

en: Manitoba
eo: Manitobo

en: Manual
eo: Permane

en: Manually sent
eo: Permane sendita

en: Manx pound
eo: Manksa pundo

en: Map CSV fields to products
eo: Mapigi CSV-kampojn al varoj

en: Map to field
eo: Mapigi al kampo

en: Marshall Islands
eo: Marŝaloj

en: Martinique
eo: Martiniko

en: Maryland
eo: Marilando

en: Massachusetts
eo: Masaĉuseco

en: Mauritania
eo: Maŭritanio

en: Mauritanian ouguiya
eo: Maŭritania ouguiya

en: Mauritian rupee
eo: Maŭricia rupio

en: Mauritius
eo: Maŭricio

en: Max %s
eo: Maks. %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
eo: Maksimuma nombro da eroj en la korbo, al kiu la kupono rajtas aplikiĝi.

en: Max price
eo: Maks. prezo

en: Max upload size
eo: Maks. alŝuta grando

en: Max upload size.
eo: Maks. alŝuta grando.

en: MaxMind GeoIP database
eo: GeoIP-datumbazo de MaxMind

en: MaxMind GeoIP database requires at least PHP 5.4.
eo: La datumbazo de GeoIP de MaxMind postulas almenaŭ PHP 5.4.

en: MaxMind GeoIP database.
eo: Datumbazo GeoIP de MaxMind.

en: Maximum depth
eo: Maksimuma profundo

en: Maximum number of items to be returned in result set.
eo: Maksimuma nombro da eroj por esti liveritaj en rezultaro.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
eo: Maksimuma mendo-kvanto permesita dum uzo de la kupono.

en: Maximum size: %s
eo: Maksimuma grando: %s

en: Maximum spend
eo: Maksimuma elspezo

en: Mayotte
eo: Majoto

en: Measurements
eo: Mezuroj

en: Melilla
eo: Melilo

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
eo: Anoj de nia teamo rajtas aliri la informojn donitajn de ni al vi. Ekzemple, kaj administrantoj kaj direktistoj de la vendejo povas aliri al:

en: Menu order
eo: Menu-ordo

en: Menu order, used to custom sort products.
eo: Menu-ordo, uzata por propra ordigo de varoj.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
eo: Menu-ordo, uzata por ordigi la rimedon laŭ propra bezono.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Meta ID.
eo: Metadatuma ID.

en: Meta data.
eo: Metadatumo.

en: Meta key.
eo: Metadatuma ŝlosilo.

en: Meta label.
eo: Metadatuma etikedo.

en: Meta value.
eo: Metadatuma valoro.

en: Meta: %s
eo: Metadatumo: %s

en: Method
eo: Metodo

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
eo: Metodo '%s' ne uzita. Ĝi devas esti anstataŭigita en subklaso.

en: Method ID.
eo: Metodo-ID.

en: Method availability
eo: Havebleco de metodo

en: Method title
eo: Titolo de metodo

en: Metro Manila
eo: Metropola Manilo

en: Mexican peso
eo: Meksika peso

en: Mexico
eo: Meksiko

en: Michigan
eo: Miĉigano

en: Micronesia
eo: Mikronezio

en: Min %s
eo: Min. %s

en: Min price
eo: Min. prezo

en: Minimum order amount
eo: Minimuma sumo de mendo

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
eo: Minimuma mendokvanto, kiu bezonas esti en la korbo antaŭ valideco de la kupono.

en: Minimum spend
eo: Minimuma elspezo

en: Minnesota
eo: Minesoto

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
eo[0]: Mankanta OAuth-parametro %s
eo[1]: Mankantaj OAuth-parametroj %s

en: Missing parameter %s
eo: Mankas parametro %s

en: Mississippi
eo: Misisipio

en: Missouri
eo: Misurio

en: Miyagi
eo: Mijagi

en: Miyazaki
eo: Mijazaki

en: Modal color
eo: Koloroj de dialogujo

en: Moldova
eo: Moldavio

en: Moldovan leu
eo: Moldova leo

en: Monaco
eo: Monako

en: Money spent
eo: Mono elspezita

en: Mongolia
eo: Mongolio

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
eo: Mongola t&ouml;gr&ouml;g

en: Montana
eo: Montano

en: Month(s)
eo: Monato(j)

en: Monthly
eo: Monate

en: Montserrat
eo: Moncerato

en: Monza e della Brianza
eo: Monza kaj della Brianza

en: Moroccan dirham
eo: Maroka dirhamo

en: Morocco
eo: Maroko

en: Most discount
eo: Plej multe da rabato

en: Most popular
eo: Plej populara(j)

en: Most stocked
eo: Plej multaj ekzempleroj

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
eo: Movi &#8220;%s&#8221; al la rubujo

en: Move to trash
eo: Rubujen

en: Mozambican metical
eo: Mozambika metikalo

en: Mozambique
eo: Mozambiko

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
eo: Multbajta linio (mbstring) estas uzata por konverti kodoprezenton, ekzemple por retpoŝtmesaĝoj aŭ por minuskligi literojn.

en: Multibyte string
eo: Multbajta linio

en: Multipart
eo: Multparta

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
eo: Regiono Metropolitana de Limo

en: Municipality
eo: Urbo/komunumo

en: Municipality / District
eo: Urbo / Distrikto

en: My Account Page
eo: Paĝo Mia Konto

en: My Subscriptions
eo: Miaj abonoj

en: My account
eo: Mia Konto

en: My account page
eo: Paĝo Mia Konto

en: MySQL version
eo: MySQL-versio

en: MySQL version string.
eo: Versia linio de MySQL.

en: MySQL version.
eo: MySQL-versio.

en: Myanmar
eo: Birmo

en: Nagasaki
eo: Nagasako

en: Name
eo: Nomo

en: Name (Last, First)
eo: Nomo (Familia, Persona)

en: Name (numeric)
eo: Nomo (cifera)

en: Name (required)
eo: Nomo (deviga)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
eo: Nomo por la atributo (montriĝos ĉe la fasado).

en: Name for the resource.
eo: Nomo por la rimedo.

en: Name of the customer for the order
eo: Nomo de la kliento, por la mendo

en: Name of the reviewer.
eo: Nomo de la recenzisto.

en: Namibia
eo: Namibio

en: Namibian dollar
eo: Namibia dolaro

en: Nauru
eo: Nauro

en: Navarra
eo: Navaro

en: Nebraska
eo: Nebrasko

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
eo: Ĉu vi bezonas freŝan aspekton? Provu idajn etosojn de Storefront

en: Need a theme? Try Storefront
eo: Ĉu vi bezonas etoson? Provu Storefront

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Nepalese rupee
eo: Nepala rupio

en: Net profit
eo: Neta profito

en: Net sales amount
eo: Neta vendosumo

en: Net sales in the period.
eo: Netaj vendoj dum la periodo.

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Netherlands Antillean guilder
eo: Guldeno de Nederlandaj Antiloj

en: Network enabled
eo: Reto ebligita

en: Nevada
eo: Nevado

en: Never
eo: Neniam

en: Never show quantity remaining in stock
eo: Neniu montriĝo de restanta stoko-kvanto

en: New %s
eo: Nova %s

en: New Brunswick
eo: Nov-Brunsviko

en: New Caledonia
eo: Nov-Kaledonio

en: New Hampshire
eo: Nov-Hampŝiro

en: New Jersey
eo: Nov-Ĵerzejo

en: New Mexico
eo: Nova Meksiko

en: New South Wales
eo: Novsudkimrio

en: New Taiwan dollar
eo: Nova tajvana dolaro

en: New Territories
eo: Novaj Teritorioj

en: New York
eo: Novjorko

en: New Zealand
eo: Nov-Zelando

en: New Zealand dollar
eo: Novzelanda dolaro

en: New account
eo: Nova konto

en: New category name
eo: Nova kategori-nomo

en: New coupon
eo: Nova kupono

en: New customer order
eo: Nova klienta mendo

en: New order
eo: Nova mendo

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
eo: Retpoŝtmesaĝoj pri nova mendo estas senditaj al elektitaj ricevontoj, je ricevo de nova mendo.

en: New password
eo: Nova pasvorto

en: New password (leave blank to leave unchanged)
eo: Nova pasvorto (lasu malplena por ne ŝanĝi ĝin)

en: New passwords do not match.
eo: Novaj pasvortoj ne kongruas.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
eo: Novaj pagmetodoj povas esti aldonitaj nur dum la pagprocezo. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon.

en: New product
eo: Nova varo

en: New shipping class Name
eo: Nomo de nova sendkategorio

en: New tag name
eo: Nova etiked-nomo

en: New user email address.
eo: Retpoŝtadreso de nova uzanto.

en: New user password.
eo: Nova uzant-pasvorto.

en: New user username.
eo: Uzantnomo de nova uzanto.

en: New:
eo: Nova:

en: Newfoundland and Labrador
eo: Novlando kaj Labradoro

en: Next
eo: Sekva

en: Next (arrow right)
eo: Sekva (sago dekstren)

en: Next page
eo: Sekva paĝo

en: Next step
eo: Sekva paŝo

en: Next you need to give your product a price.
eo: Poste, vi bezonas doni prezon al via varo.

en: Nicaragua
eo: Nikaragvo

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
eo: Nikaragva kordovo

en: Niger
eo: Niĝero

en: Nigeria
eo: Niĝerio

en: Nigerian naira
eo: Niĝeria najro

en: Niue
eo: Niuo

en: No
eo: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
eo: Neniuj %1$s datumoj specifitaj por krei %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
eo: Neniuj %1$s datumoj specifitaj por krei %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
eo: Neniuj %1$s datumoj specifitaj por redakti %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
eo: Neniu %1$s trovita kun ID de %2$s

en: No &quot;%s&quot; found
eo: Ne trovis &quot;%s&quot;

en: No attributes currently exist.
eo: Neniu atributo nun ekzistas.

en: No billing address set.
eo: Neniu difinita faktur-adreso.

en: No categories
eo: Neniuj kategorioj

en: No categories found
eo: Neniu kategorio trovita

en: No coupons found
eo: Neniuj kuponoj trovitaj

en: No coupons found in range
eo: Neniu kupono trovita en gamo

en: No coupons found in trash
eo: Neniuj kuponoj trovitaj en rubujo

en: No customer downloads found.
eo: Trovis neniun klientan elŝuton.

en: No customer selected
eo: Neniu kliento elektita

en: No customers found.
eo: Neniu kliento trovita.

en: No default %s&hellip;
eo: Neniu defaŭlto %s&hellip;

en: No downloads available yet.
eo: Neniu elŝutaĵo estas nun havebla.

en: No file defined
eo: Neniu dosiero difinita

en: No keys found.
eo: Neniu ŝlosilo trovita.

en: No location by default
eo: Neniu loko defaŭlte

en: No low in stock products found.
eo: Neniu preskaŭ elĉerpita varo trovita.

en: No matching product exists to update.
eo: Ne ekzistas kongrua varo por ĝisdatigi.

en: No matching tax rates found.
eo: Neniuj kongruaj impostaj tarifoj trovitaj.

en: No maximum
eo: Neniu maksimumo

en: No minimum
eo: Neniu minimumo

en: No order has been made yet.
eo: Neniu farita mendo ĝis nun.

en: No orders found
eo: Neniu mendo trovita

en: No orders found in trash
eo: Neniuj mendoj trovitaj en rubujo

en: No out of stock products found.
eo: Neniu elĉerpita varo trovita.

en: No page set
eo: Neniu paĝo fiksita

en: No product categories exist.
eo: Ne ekzistas var-kategorio.

en: No product to duplicate has been supplied!
eo: Neniu varo estis donita por duplikati!

en: No products found
eo: Neniu varo trovita

en: No products found in range
eo: Neniu varo trovita en gamo

en: No products found in trash
eo: Neniu varo trovita en la rubujo

en: No products found.
eo: Neniu varo trovita.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
eo: Neniu varo pliiĝis en kvanto - eble administrado de stoko ne estas ebligita.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
eo: Neniu varo malpliiĝis en kvanto - eble administrado de stoko ne estas ebligita.

en: No products in the cart.
eo: Neniu varo en la korbo.

en: No products were found matching your selection.
eo: Neniu varo trovita, kiu kongruas kun via elekto.

en: No restrictions
eo: Neniuj limigoj

en: No route was found matching the URL and request method
eo: Neniu vojo trovita, kiu kongruas kun la URL kaj la petmetodo

en: No row(s) selected
eo: Neniu vico elektita

en: No saved methods found.
eo: Neniu konservita metodo trovita.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
eo: Neniu skemo-titolo trovita por %s, saltante REST-komandan registron.

en: No setting groups have been registered.
eo: Neniu agorda grupo estas registrita.

en: No shipping address set.
eo: Neniu sendadreso agordita.

en: No shipping class
eo: Neniu sendkategorio

en: No shipping class cost
eo: Kosto kun neniu sendkategorio

en: No shipping classes have been created.
eo: Neniu sendkategorio estas kreita.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
eo: Neniu sendmetodo estas elektita. Bonvolu kontroli la adreson, aŭ kontaktu nin, se vi bezonas helpon.

en: No shipping methods offered to this zone.
eo: Neniu sendmetodo havebla por tiu ĉi zono.

en: No tags found
eo: Neniu etikedo trovita

en: No taxes found in this period
eo: Neniuj impostoj trovitaj en ĉi tiu periodo

en: No used coupons found
eo: Neniuj uzitaj kuponoj trovitaj

en: No variations added
eo: Neniu variaĵo aldonita

en: No webhooks found.
eo: Trovis neniun retan hokon.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
eo: Ne, mi enigos prezojn sen imposto

en: None
eo: Neniu

en: Norfolk Island
eo: Norfolkinsulo

en: North America
eo: Nordameriko

en: North Carolina
eo: Norda Karolino

en: North Dakota
eo: Norda Dakoto

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
eo: Norda Khorasano (خراسان جنوبی)

en: North Korea
eo: Nord-Koreio

en: North Korean won
eo: Nordkorea vono

en: Northern Mariana Islands
eo: Nordaj Marianaj Insuloj

en: Northern Samar
eo: Norda Samaro

en: Northern Territory
eo: Norda Teritorio

en: Northland
eo: Nordlando

en: Northwest Territories
eo: Nordokcidentaj Teritorioj

en: Norway
eo: Norvegio

en: Norwegian krone
eo: Norvega krono

en: Not able to attach "%s".
eo: Ne eblas alkroĉado de "%s".

en: Not declared
eo: Ne deklarita(j)

en: Not right now
eo: Ne nun

en: Not tested with the active version of WooCommerce
eo: Ne testita kun la aktiva versio de WooCommerce

en: Not that bad
eo: Ne tro aĉa

en: Note
eo: Noto

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
eo: Noto alkroĉita al via mendo de {site_title} en la {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
eo: Noto lasita de kliento dum pagoprocezo.

en: Note to customer
eo: Noto por kliento

en: Note type
eo: Nottipo

en: Note:
eo: Noto:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
eo: Noto: Permesoj por eroj en la mendo estos aŭtomate donitaj kiam la ordo-stato ŝanĝiĝos al pritraktata/finfarita.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
eo[0]: Noto: vi nun havas <a href="%1$s">%2$d pagan etendaĵon</a>, kiu estu ĝisdatigita antaŭ la ĝisdatigo de WooCommerce.
eo[1]: Noto: vi nun havas <a href="%1$s">%2$d pagajn etendaĵojn</a>, kiuj estu ĝisdatigitaj antaŭ la ĝisdatigo de WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
eo: Rimarko: la kialo de repago estos videbla al la kliento.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
eo: Notu: vi eble volas aldoni pliajn detalojn al via kuketa politiko kaj ligi al tiu sekcio de tie ĉi.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
eo: Notoj pri via mendo, ekz. specialaj notoj pri la sendo.

en: Notice
eo: Sciigo

en: Notification recipient(s)
eo: Ricevonto(j) de sciigo

en: Notifications
eo: Sciigoj

en: Nova Scotia
eo: Nov-Skotio

en: Nuevo Le&oacute;n
eo: Novleono

en: Number of coupons used
eo: Nombro da kuponoj uzitaj

en: Number of days until access to downloadable files expires.
eo: Nombro da tagoj ĝis eksvalidiĝo de alirrajto al elŝuteblaj dosieroj.

en: Number of decimal points to use in each resource.
eo: Nombro da frakciaj, dekumaj partoj por uzi en ĉiu rimedo.

en: Number of decimals
eo: Nombro da decimaloj

en: Number of decimals.
eo: Nombro da decimaloj.

en: Number of downloads remaining.
eo: Nombro da restantaj elŝutoj.

en: Number of items sold
eo: Nombro da eroj venditaj

en: Number of orders
eo: Nombro da mendoj

en: Number of products to show
eo: Nombro da varoj por montri

en: Number of published products for the resource.
eo: Nombro da publikigitaj varoj por la rimedo.

en: Number of reviews to show
eo: Nombro da recenzoj por montri

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
eo: Akceptebla nombro da elŝutoj post aĉeto de elŝuteblaj dosieroj.

en: Number of times the coupon has been used already.
eo: Nombro da jamaj uzoj de la kupono.

en: Nusa Tenggara Barat
eo: Nusa Tenggara Barato

en: OK
eo: Bone

en: OR
eo: AŬ

en: OR enter path to file:
eo: Aŭ enmetu dosierindikon:

en: Occidental Mindoro
eo: Okcidenta Mindoro

en: Oceania
eo: Oceanio

en: Official extensions
eo: Oficialaj etendaĵoj

en: Official theme
eo: Oficiala etoso

en: Offline Payments
eo: Eksterretaj pagoj

en: Offset the result set by a specific number of items.
eo: Deŝovi la rezultaron laŭ specifa nombro da eroj.

en: Okayama
eo: Okajama

en: Okinawa
eo: Okinavo

en: Oklahoma
eo: Oklahomo

en: Oman
eo: Omano

en: Omani rial
eo: Omana rialo

en: On backorder
eo: Mendo pendas

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Suspendita <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Suspenditaj <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
eo: Suspendita

en: On-sale products
eo: Varoj je rabato

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
eo: Je konektiĝo, viaj aĉetoj de WooCommerce.com estos listigitaj tie ĉi.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
eo: Post elŝalto, tiu malnova metodo ne plu estos havebla.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
eo: Unu en ĉiu linio: Nomo de opcio  | Pliaj kostoj [+ - Elcentoj] | Por ĉiu tipo de kosto (mendo, kategorio aŭ ero) Ekzemplo: <code>Prioritata poŝto | 6,95 [+ 0,2%] | mendo</code> .

en: Only %s left in stock
eo: Nur %s ekzempleroj restas

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
eo: Nur ensalutintaj klientoj, kiuj aĉetis la varon, rajtas lasi recenzon.

en: Only show children of the current category
eo: Montri nur idojn de la nuna kategorio

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
eo: Montriĝo de restanta stoko-kvanto nur je risko de elĉerpiĝo, ekz.  "Nur 2 ekzempleroj restas"

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
eo: Nomo de opcio | Pliaj kostoj [+ - Elcentoj%] | Por ĉiu tipo de kosto (mendo, kategorio aŭ ero)

en: Optional
eo: Laŭvola

en: Optional cost for local pickup.
eo: Opcia kosto por loka preno.

en: Optional note to send the customer after purchase.
eo: Noto, laŭvola, por sendi al la kliento post aĉeto.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
eo: Se vi volas, aldonu tekston pri la privateca politiko de via retejo, por montri dum la paga procezo.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
eo: Se vi volas, aldonu tekston pri la privateca politiko de via retejo, por montri ĉe kontaj registriĝaj formularoj.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
eo: Se vi volas, aldonu tekston por la markskatolo pri uzkondiĉoj kiujn klientoj devas akcepti.

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
eo: Opcie atribuu kategoriojn al viaj varoj por faciligi trafoliumadon kaj trovadon en via vendejo.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
eo: Opcie decidu la impostkategorion, kiun havu sendo, aŭ lasu ĝin, por ke sendimposto estu bazita sur la eroj en la korbo mem.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
eo: Opcie enŝaltu "Transdono de pagdatumoj" (Profilo > Profilo kaj Agordoj > Miaj Vendaj Iloj > Retejaj Preferoj) kaj post tio kopiu vian identan ĵetonon ĉi tien. Tio permesos aŭtentigon de pagoj sen bezono de la PayPal-IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
eo: Opcie entajpu la URL al bildo kun grando je 150x50px por aperi kiel via emblemo en la supre maldekstra angulo de la pagprocezaj paĝoj de PayPal.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account. This affects classic PayPal checkout screens.
eo: Opcie entajpu nomon de la dezirata paĝa stilo. Tiuj estas difinitaj ene de via PayPal-konto. Tio ŝanĝas la klasikan stilon de la pagprocezaj ekranoj de PayPal.

en: Or, enter tax rate ID:
eo: Aŭ enmetu impostotarifan ID:

en: Order
eo: Mendo

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
eo: Mendo #%1$s estis markita kiel repagita - kialo-kodo de PayPal : %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
eo: Mendo #%1$s estis markita suspendita pro malfaro - kialo-kodo de PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
eo: Okazis al mendo #%1$s nuligita malfaro. Bonvolu kontroli la staton de pago kaj ĝisdatigi la staton de la mendo laŭe tie: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
eo: Mendo #%1$s estis metita en la %2$s kaj estas nun %3$s.

en: Order #%s
eo: Mendo #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
eo: Mendo #%s ricevis la markon Pagita fare de PayPal-IPN, sed ĝi estis jam nuligita. Pritraktado de administranto estas deviga.

en: Order &ndash; %s
eo: Mendo &ndash; %s

en: Order Date
eo: Dato de mendo

en: Order ID
eo: ID de mendo

en: Order ID is invalid
eo: Menda ID estas nevalida

en: Order ID.
eo: ID de mendo.

en: Order Number
eo: Mendo-numero

en: Order Status
eo: Stato de mendo

en: Order Total
eo: Sumo de mendo

en: Order address indexes
eo: Adresaj indeksoj de mendoj

en: Order again
eo: Mendi denove

en: Order by
eo: Ordigi laŭ

en: Order cancelled by customer.
eo: Mendo nuligita fare de kliento.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
eo: "Mendo finfarita"-retpoŝtmesaĝoj estas senditaj al klientoj, kiam iliaj mendoj estas markitaj kiel finfaritaj kaj kutime indikas, ke iliaj mendoj estas senditaj.

en: Order created
eo: Mendo kreita

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
eo: %d %b %Y @ %k:%M

en: Order deleted
eo: Mendo forviŝita

en: Order details
eo: Detaloj pri la mendo

en: Order details manually sent to customer.
eo: Mendaj detaloj senditaj al kliento permane.

en: Order draft updated.
eo: Malneto de mendo ĝisdatigita.

en: Order fully refunded
eo: Mendo plene repagita

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
eo: Mendaj informoj kiel la ero aĉetita, kiam la aĉeto okazis kaj kien ĝi estu sendita kaj

en: Order is invalid
eo: Mendo estas nevalida

en: Order item ID provided is not associated with order.
eo: Donita ero-ID en mendo ne estas asociita kun mendo.

en: Order key.
eo: Ŝlosilo de mendo.

en: Order note content.
eo: Enhavo de menda noto.

en: Order note is required
eo: Mendonoto estas deviga

en: Order note.
eo: Mendonoto.

en: Order notes
eo: Mendonotoj

en: Order number.
eo: Mendo-numero

en: Order number:
eo: Mendo-numero:

en: Order number: %s
eo: Mendo-numero: %s

en: Order on-hold
eo: Mendo suspendita

en: Order received
eo: Mendo ricevita

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
eo: Retpoŝtmesaĝoj pri repago estas senditaj al klientoj je repago de mendo.

en: Order restored
eo: Mendo restarigita

en: Order saved.
eo: Mendo konservita.

en: Order scheduled for: %s.
eo: Mendo planita en: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
eo: Ordo de atributo laŭ kresko aŭ malkresko.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
eo: Nuligita

[ctx: Order status]
en: Completed
eo: Finfarita

[ctx: Order status]
en: Failed
eo: Malsukcesis

[ctx: Order status]
en: On hold
eo: Suspendita

[ctx: Order status]
en: Pending payment
eo: Atendas pagon

[ctx: Order status]
en: Processing
eo: Traktanta

[ctx: Order status]
en: Refunded
eo: Repagita

en: Order status changed by bulk edit:
eo: Stato de mendo ŝanĝita per amasa redakto:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
eo: Stato de mendo ŝanĝiĝis de %1$s al %2$s.

en: Order status set to %s.
eo: Stato de mendo fiksita al %s.

en: Order status.
eo: Stato de mendo.

en: Order submitted.
eo: Mendo proponita.

en: Order total formatted for locale
eo: Sumo de mendo aranĝita laŭ lokaĵo

en: Order updated
eo: Mendo ĝisdatigita

en: Order updated and sent.
eo: Mendo ĝisdatigita kaj sendita.

en: Order updated.
eo: Mendo ĝisdatigita.

en: Order updates
eo: Ĝisdatigoj al mendo

en: Order {order_number} details
eo: Detaloj de mendo {order_number}

en: Orders
eo: Mendoj

en: Orders (page %d)
eo: Mendoj (paĝo %d)

en: Orders list
eo: Mendolisto

en: Orders navigation
eo: Mendo-navigado

en: Oregon
eo: Oregono

en: Oriental Mindoro
eo: Orienta Mindoro

en: Orphaned variations
eo: Orfaj variaĵoj

en: Other
eo: Alia

en: Other locations
eo: Aliaj lokoj

en: Our bank details
eo: Detaloj pri nia bankokonto

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
eo: Nia katalogo de etendaĵoj por WooCommerce troviĝas ĉe WooCommerce.com ĉi tie: <a href="%s">Katalogo de etendaĵoj por WooCommerce</a>

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
eo: La anoj de nia teamo rajtas aliri la informojn por helpi plenumi mendojn, pritrakti repagojn kaj helpi vin.

en: Out of stock
eo: Elĉerpita

en: Out of stock threshold
eo: Sojlo por elĉerpiteco

en: Out of stock visibility
eo: Videbleco de elĉerpitaĵoj

en: Outdated templates
eo: Antikvaj ŝablonoj

en: Output just the id when the operation is successful.
eo: Eligi nur la ID je sukcesa operacio.

en: Overrides
eo: Superregoj

en: Owner of these keys.
eo: Posedanto de tiuj ŝlosiloj.

en: PDT payment completed
eo: PDT-pago finfarita

en: PHP max execution time.
eo: Maksimuma rultempo de PHP.

en: PHP max input vars
eo: Maks. enigaj variabloj de PHP

en: PHP max input vars.
eo: Maksimumaj enig-variabloj de PHP.

en: PHP post max size
eo: PHP-a maks. afiŝo-grando

en: PHP post max size.
eo: Maks. grando de afiŝo de PHP.

en: PHP time limit
eo: PHPa tempolimo

en: PHP version
eo: PHP-versio

en: PHP version.
eo: PHP-versio.

en: Page %d
eo: Paĝo %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
eo: ID de paĝo estas fiksita, sed la paĝo ne ekzistas

en: Page contents: [%s]
eo: Paĝenhavo: [%s]

en: Page does not contain the shortcode.
eo: Paĝo ne enhavas la koncizkodon.

en: Page not set
eo: Paĝo ne fiksita

[ctx: Page setting]
en: Cart
eo: Korbo

[ctx: Page setting]
en: Checkout
eo: Pagprocezo

[ctx: Page setting]
en: My account
eo: Mia Konto

[ctx: Page setting]
en: Shop base
eo: Vendobazo

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
eo: Uzkondiĉoj

en: Page setup
eo: Paĝaranĝo

[ctx: Page slug]
en: cart
eo: korbo

[ctx: Page slug]
en: checkout
eo: pagprocezo

[ctx: Page slug]
en: my-account
eo: mia-konto

[ctx: Page slug]
en: shop
eo: vendejo

en: Page style
eo: Paĝostilo

[ctx: Page title]
en: Cart
eo: Korbo

[ctx: Page title]
en: Checkout
eo: Pagprocezo

[ctx: Page title]
en: My account
eo: Mia Konto

[ctx: Page title]
en: Shop
eo: Vendejo

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
eo: Videbleco de paĝo devus esti <a href="%s" target="_blank">publika</a>

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
eo: %1$s el %2$s

en: Paid on %1$s @ %2$s
eo: Pagita en la %1$s @ %2$s

en: Pakistan
eo: Pakistano

en: Pakistani rupee
eo: Pakistana rupio

en: Palestinian Territory
eo: Palestino

en: Panama
eo: Panamo

en: Panamanian balboa
eo: Panama balboo

en: Papua
eo: Papuo

en: Papua New Guinea
eo: Papuo-Nov-Gvineo

en: Papua New Guinean kina
eo: Papuo-novgvinea kinao

en: Paraguay
eo: Paragvajo

en: Paraguayan guaran&iacute;
eo: Paragvaja guaran&iacute;

en: Parent
eo: Patro

en: Parent %s
eo: Patro %s

en: Parent %s:
eo: Patro %s:

en: Parent SKU
eo: Patra SKU

en: Parent category
eo: Patra kategorio

en: Parent category:
eo: Patra kategorio:

en: Parent coupon
eo: Patra kupono

en: Parent order ID.
eo: ID de patra mendo.

en: Parent orders
eo: Patraj mendoj

en: Parent product
eo: Patra varo

en: Parent product does not match current variation.
eo: Patra varo ne kongruas kun nuna variaĵo.

en: Parent shipping class
eo: Patra sendkategorio

en: Parent shipping class:
eo: Patra sendkategorio:

en: Parent theme author URL
eo: Aŭtora URL de patra etoso

en: Parent theme author URL.
eo: La aŭtora URL de la patra etoso.

en: Parent theme name
eo: Nomo de patra etoso

en: Parent theme name.
eo: Nomo de la patra etoso.

en: Parent theme version
eo: Versio de patra etoso

en: Parent theme version.
eo: Versio de la patra etoso.

en: Partial refund email heading
eo: Retpoŝtmesaĝa titolo 'parta repago'

en: Partial refund subject
eo: Temlinio por parta repago

en: Password
eo: Pasvorto

en: Password change
eo: Ŝanĝo de pasvorto

en: Password reset email has been sent.
eo: Retpoŝtmesaĝo por restarigi pasvorton estis sendita.

en: Password reset for {site_title}
eo: Restarigo de pasvorto en {site_title}

en: Password reset instructions
eo: Instrukcioj por restarigi pasvorton

en: Password reset is not allowed for this user
eo: Restarigo de pasvorto ne estas permesata por tiu uzanto

en: Passwords do not match.
eo: Pasvortoj ne kongruas.

en: Paused
eo: Paŭzita

en: Pavia
eo: Pavio

en: Pay
eo: Pagi

en: Pay for order
eo: Pagi mendon

en: Pay for this order
eo: Pagi por tiu mendo

en: Pay now
eo: Pagi nun

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
eo: Pagi per PayPal; vi povas pagi per via kreditkarto, se vi ne havas PayPal-konton.

en: Pay with cash upon delivery.
eo: Pago per kontanta mono je livero.

en: PayPal Standard
eo: PayPal Normala

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
eo: PayPal Normala alidirektas klientojn al PayPal por la enigo de pagaj informoj.

en: PayPal acceptance mark
eo: Akceptomarko de PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
eo: PayPal permesas al ni sendi unu adreson. Se vi uzas PayPal por adres-etikedoj, vi eble volas sendi la sendadreson prefere ol la fakturan. Malebligo de tiu opcio eble preventos aplikon de Venda protekto de PayPal.

en: PayPal does not support your store currency.
eo: PayPal ne subtenas la valuton de via vendejo.

en: PayPal email
eo: Retpoŝtadreso por PayPal

en: PayPal email address
eo: PayPal-retpoŝtadreso

en: PayPal email address:
eo: Retpoŝta adreso ĉe PayPal:

en: PayPal identity token
eo: Identa ĵetono de PayPal

en: PayPal sandbox
eo: PayPal-provejo

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
eo: La provejo de PayPal povas esti uzata por testi pagojn. Registriĝu por <a href="%s">programista konto</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
eo: PayPal uzas tiun metodon por komuniki dum transdono de transakciaj informoj.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
eo: PayPal kontrolas adresojn, do tiu agordo povas kaŭzi erarojn (ni rekomendas, ke vi tenu ĝin malebligita).

en: Payer PayPal address
eo: PayPal-adreso de paganto

en: Payer first name
eo: Persona nomo de paganto

en: Payer last name
eo: Familia nomo de paganto

en: Payment
eo: Pago

en: Payment %s via IPN.
eo: Pago %s per IPN.

en: Payment Tokens
eo: Pagaj ĵetonoj

en: Payment action
eo: Pag-ago

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
eo: Pago aŭtentigita. Por preni la monon, ŝanĝu staton al Pritraktata aŭ Finfarita.

en: Payment complete event failed.
eo: Malsukcesis finfari pagon.

en: Payment could not captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
eo: Ne eblis kapti pagon - Aŭtent-ID: %1$s, Stato: %2$s

en: Payment could not captured: %s
eo: Pago ne povis esti kaptita: %s

en: Payment for cancelled order %s received
eo: Ricevis pagon por nuligita mendo %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
eo: Pago de mendo #%1$s de %2$s malsukcesis. La mendo estis la jena:

en: Payment for order %s refunded
eo: Pago de mendo %s repagita

en: Payment for order %s reversed
eo: Pago por mendo %s malfarita

en: Payment gateway
eo: Pagservo

en: Payment gateway ID.
eo: ID de pagservo.

en: Payment gateway description on checkout.
eo: Priskribo de pagservo je la pagprocezo.

en: Payment gateway enabled status.
eo: Ŝaltstato de pagservo.

en: Payment gateway method description.
eo: Priskribo de la pagserva metodo.

en: Payment gateway method title.
eo: Titolo de pagserva metodo.

en: Payment gateway settings.
eo: Pagservaj agordoj.

en: Payment gateway sort order.
eo: Ordo de pagservoj.

en: Payment gateway title on checkout.
eo: Titolo de pagservo je la pagprocezo.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
eo: Pagservoj povas uzi cURL por komuniki kun mallokaj serviloj por rajtigi pagojn, aliaj kromprogramoj eble povas uzi ĝin dum komunikado kun mallokaj servoj.

en: Payment method ID and title are required
eo: Pagmetoda ID kaj titolo estas devigaj

en: Payment method ID.
eo: ID de pagmetodo.

en: Payment method deleted.
eo: Pagmetodo forviŝita.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
eo: Priskribo de pagmetodo, kiun la kliento vidos dum la pagprocezo.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
eo: Priskribo de pagmetodo, kiun la kliento vidos en via retejo.

en: Payment method successfully added.
eo: Sukcese aldonis pagmetodon.

en: Payment method title.
eo: Titolo de pagmetodo.

en: Payment method:
eo: Pagmetodo:

en: Payment methods
eo: Pagmetodoj

en: Payment mode
eo: Pago-reĝimo

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
eo: Pago de %1$s estis kaptita - Aŭtent-ID:%2$s, Transakcio-ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
eo: Pago pritraktota (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
eo: Pago farota je livero.

en: Payment via
eo: Pago per

en: Payment via %s
eo: Pago per %s

en: Payment was declined - please try another card.
eo: Pago estis malakceptita - bonvolu uzi alian karton.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
eo: Pago estis malakceptita - la kliento bezonas provi alian karton.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
eo: Pago estas malakceptita de Simplify Commerce.

en: Payments
eo: Pagoj

en: Pemba North
eo: Norda Pembo

en: Pemba South
eo: Suda Pembo

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
eo: Pritraktotaj mendoj ne estas pagitaj kaj eble estis neglektitaj de la kliento. Ili eniros rubujon post la specifita tempodaŭro.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Atendanta pagon <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Atendantaj pagon <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
eo: Pensilvanio

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
eo: Por ĉiu kategorio: postuli sendo-koston por ĉiu aparta sendkategorio

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
eo: Por ĉiu mendo: postuli sendo-koston por la plej multekosta sendkategorio

en: Percentage discount
eo: Rabato laŭ elcento

en: Percentage of cart total
eo: Elcento de korba prezosumo

en: Perfect
eo: Perfekta

en: Period
eo: Periodo

en: Permanently deleted %s
eo: Porĉiame forigis %s

en: Permanently deleted customer
eo: Kliento porĉiame forigita

en: Permanently deleted order note
eo: Mendonoto porĉiame forigita

en: Permission #%d not found.
eo: Permeso #%d ne trovita.

en: Permission ID
eo: Permeso-ID

en: Permissions
eo: Rajtoj

en: Permissions is missing.
eo: Permesoj mankas.

en: Personal data removed.
eo: Personaj informoj forviŝitaj.

en: Personal data retention
eo: Tenado de personaj informoj

en: Personal data within order %s has been retained.
eo: Tenis personajn informojn ene de mendo %s.

en: Peru
eo: Peruo

en: Perugia
eo: Perugio

en: Peruvian nuevo sol
eo: Perua nova suno

en: Pesaro e Urbino
eo: Pesaro kaj Urbino

en: Philippine peso
eo: Filipina peso

en: Philippines
eo: Filipinoj

en: Phone
eo: Telefonnumero

en: Phone Number
eo: Telefonnumero

en: Phone number.
eo: Telefonnumero.

en: Pisa
eo: Pizo

en: Pitcairn
eo: Pitkarna Insulo

en: Place order
eo: Fari la mendon

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
eo: Vi povas meti la pagservon en proveja reĝimo uzante la API-ŝlosilojn de la provejo (realaj pagoj ne estos akceptitaj).

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
eo: Lok-okupa teksto por aperi en tekst-enigaj skatoloj.

en: Plain text
eo: Simpla teksto

en: Plain text template
eo: Ŝablono en simpla teksto

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
eo: Bonvolu elekti varon por aldoni al via korbo&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
eo: Bonvolu elekti varajn opciojn&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
eo: Bonvolu elekti la kvanton da eroj, kiujn vi deziras aldoni al via korbo&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
eo: Bonvolu kopii kaj glui ĉi tiun informon al via petoslipo, kiam vi kontaktas subtenon:

en: Please enter a coupon code.
eo: Bonvolu enmeti kuponan kodon.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
eo: Bonvolu enmeti prefikson por viaj fakturnumeroj. Se vi uzas vian PayPal-konton ĉe pluraj vendejoj, ĉi tiu prefikso devas esti unika, ĉar PayPal ne permesas mendojn kun la sama fakturnumero.

en: Please enter a stronger password.
eo: Bonvolu entajpi pli fortan pasvorton.

en: Please enter a valid account username.
eo: Bonvolu enigi validan uzantnomon de konto.

en: Please enter a valid email address
eo: Bonvolu entajpi validan retpoŝtan adreson

en: Please enter a valid order ID
eo: Bonvolu enmeti validan ID de mendo

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
eo: Bonvolu enmeti validan poŝtkodon.

en: Please enter an account password.
eo: Bonvolu enigi pasvorton de konto.

en: Please enter an address to continue.
eo: Bonvolu enigi adreson por daŭrigi.

en: Please enter in a value less than the regular price.
eo: Bonvolu enigi valoron malpli ol la ordinara prezo.

en: Please enter in country code with two capital letters.
eo: Bonvolu enigi landkodon kun du majusklaj literoj.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
eo: Bonvolu entajpi en aranĝo dekuma (%s) sen apartigo inter miloj.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
eo: Bonvolu enmeti laŭ mona dekuma formo (%s) sen apartigo inter miloj aŭ valutaj simboloj.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
eo: Bonvolu entajpi vian retpoŝtadreson por PayPal; ĉi tio necesas por ricevi pagon.

en: Please enter your current password.
eo: Bonvolu enmeti vian nunan pasvorton.

en: Please enter your password.
eo: Bonvolu enmeti vian pasvorton.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
eo: Bonvolu doni viajn detalojn supre por vidi haveblajn pagmetodojn.

en: Please fill out all password fields.
eo: Bonvolu plenigi ĉiujn pasvortajn kampojn.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
eo: Bonvolu ensaluti en vian konton sube por daŭrigi al la pagformularo.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
eo: Bonvolu certigi, ke la detaloj de via karto estis ĝuste enigitaj, kaj ke via retumilo subtenas Ĝavoskripton.

en: Please provide a valid email address.
eo: Bonvolu doni validan retpoŝtadreson.

en: Please rate the product.
eo: Bonvolu pritaksi la varon.

en: Please re-enter your password.
eo: Bonvolu ree enmeti vian pasvorton.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
eo: Bonvole legu kaj akceptu la uzkondiĉojn por daŭrigi en la mendo.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
eo: Bonvole vidu la <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">privatecan politikon de PayPal</a> por pliaj detaloj.

en: Please select a rating
eo: Bonvolu elekti pritakson

en: Please select some items.
eo: Bonvolu elekti iujn erojn.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
eo: Bonvolu elekti kelkajn varajn opciojn antaŭ aldono de tiu varo al via korbo.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
eo: Bonvolu sendi ĉekon al Vendeja Nomo, Vendeja Strato, Vendeja Urbo, Vendeja Ŝtato / Lando, Vendeja Poŝtkodo.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
eo: Bonvole alŝutu aŭ donu ligilon al valida CSV-dosiero.

en: Please, provide an attribute name.
eo: Bonvolu doni nomon de atributo.

en: Plugin
eo: Kromprogramo

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
eo[0]: Kaj %d plia noto
eo[1]: Kaj %d pliaj notoj

en: Poland
eo: Pollando

en: Polish z&#x142;oty
eo: Pola zloto

en: Popular tags
eo: Popularaj etikedoj

en: Popularity (sales)
eo: Populareco (vendoj)

en: Portugal
eo: Portugalio

en: Position
eo: Pozicio

en: Post Type Counts
eo: Nombroj da afiŝoj laŭ tipo

en: Postal code.
eo: Poŝtkodo.

en: Postcode
eo: Poŝtkodo

en: Postcode / ZIP
eo: Poŝtkodo

en: Postcode / ZIP.
eo: Poŝtkodo.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
eo: Poŝtkodo por tiu regulo. Punktokomo (;) apartigas plurajn valorojn. Lasu malplena por apliki al ĉiuj lokoj. Ĵokeroj (*) kaj gamoj por ciferaj poŝtkodoj (ekz. 12345... 12350) ankaŭ povas esti uzataj.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a>) for more information.
eo: Poŝtkodoj enhavantaj ĵokerojn (kiel CB23*) aŭ tute ciferaj (kiel <code>90210...99000</code>) ankaŭ estas subtenataj. Bonvolu vidi la sendzonan <a href="%s" target="_blank">dokumentadon</a>) por pliaj informoj.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
eo: Afiŝoj etikeditaj &quot;%s&quot;

en: Pound sterling
eo: Brita pundo

en: Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
eo: Povigita de WooCommerce-Servoj kaj Jetpack.

en: Pre-discount:
eo: Antaŭ-rabata:

en: Prefecture
eo: Gubernio

en: Premium support
eo: Supera subteno

en: Preview
eo: Antaŭrigardi

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Previous (arrow left)
eo: Antaŭa (sago maldekstren)

en: Previous page
eo: Antaŭa paĝo

en: Price
eo: Prezo

en: Price display suffix
eo: Prezomontra sufikso

en: Price formatted in HTML.
eo: Prezo laŭ strukturo HTML.

en: Price:
eo: Prezo:

en: Prices
eo: Prezoj

en: Prices entered with tax
eo: Prezoj enigitaj kun imposto

en: Pricing
eo: Prezoj

en: Prince Edward Island
eo: Insulo de Princo Eduardo

en: Priority
eo: Prioritato

en: Privacy page
eo: Privateca paĝo

en: Privacy policy
eo: Privateca politiko

en: Private key
eo: Privata ŝlosilo

en: Private note
eo: Privata noto

en: Proceed to PayPal
eo: Pluiri al PayPal

en: Proceed to checkout
eo: Iri al la pagprocezo

en: Process payments and prevent fraud
eo: pritrakti pagojn kaj preventi fraŭdon

en: Processing
eo: Pritraktas

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Traktata <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Traktataj <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
eo: Pritraktas mendon

en: Product
eo: Varo

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
eo: Vara %s

en: Product Catalog
eo: Var-katalogo

en: Product Categories
eo: Kategorioj de varoj

en: Product Export
eo: Eksportado de varoj

en: Product ID or SKU is required
eo: Vara ID aŭ SKU estas deviga

en: Product ID or SKU is required.
eo: ID aŭ SKU de varo estas deviga.

en: Product ID provided does not match this line item
eo: Donita ID de varo ne kongruas kun tiu ĉi unulinia ero

en: Product ID.
eo: Vara ID.

en: Product IDs
eo: ID-oj de varoj

en: Product Images
eo: Bildoj de varoj

en: Product Import
eo: Importado de varoj

en: Product SKU.
eo: Vara SKU.

en: Product Search
eo: Varserĉo

en: Product Tag Cloud
eo: Nub-etikedo de varo

en: Product Title
eo: Titolo de varo

en: Product Type
eo: Vartipo

en: Product URL
eo: URL al varo

en: Product URL.
eo: URL de varo.

en: Product attribute base
eo: Bazo de var-atributo

en: Product backorder
eo: Pendanta varo

en: Product categories
eo: Varkategorioj

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
eo: Kategorioj de varoj por via vendejo povas esti administrataj ĉi tie. Por ŝanĝi la ordon de kategorioj ĉe la fasado, vi povas treni kaj faligi ilin por aliordigi. Por vidi pli da kategorioj en la listo, klaku la ligilon "Ekranaj agordoj" trovitan supre dekstre en ĉi tiu paĝo.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
eo: Varaj kategorioj, al kiuj la kupono estos aplikeblaj, aŭ kiuj estu en la korbo por apliko de la "Fiksa rabato por korbo".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
eo: Varaj kategorioj, al kiuj la kupono ne aplikiĝos, aŭ kiuj ne rajtas esti en la korbo je apliko de la "Fiksa rabato por korbo".

en: Product category base
eo: Bazo de var-kategorio

en: Product category parent is invalid
eo: Patro de varkategorio estas nevalida

en: Product count
eo: Varo-nombro

en: Product created
eo: Varo kreita

en: Product creation failed, could not find original product: %s
eo: Kreo de varo malsukcesis, ne eblis trovi la originalan varon: %s

en: Product data
eo: Vardatumoj

en: Product deleted
eo: Varo forviŝita

en: Product description
eo: Priskribo de la varo

en: Product description.
eo: Priskribo de varo.

en: Product dimensions.
eo: Dimensioj de varo.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eo: Malneto de varo ĝisdatigita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi varon</a>

en: Product external URL. Only for external products.
eo: URL de ekstera varo. Nur por varoj de eksteraj liverantoj.

en: Product external button text. Only for external products.
eo: Teksto de butono por varoj de eksteraj liverantoj. Nur por eksteraj varoj.

en: Product gallery
eo: Vara galerio

en: Product height (%s).
eo: Alto de varo (%s).

en: Product image
eo: Varo-bildo

en: Product images
eo: Varaj bildoj

en: Product is invalid.
eo: Varo estas nevalida.

en: Product length (%s).
eo: Longo de varo (%s).

en: Product low in stock
eo: Malmultaj ezkempleroj de varo

en: Product name
eo: Nomo de varo

en: Product name.
eo: Nomo de varo.

en: Product out of stock
eo: Varo elĉerpita

en: Product parent ID.
eo: Patra ID de varo.

en: Product permalinks
eo: Fiksligiloj al varo

en: Product price.
eo: Prezo de varo.

en: Product promotion
eo: Reklamado pri varo

en: Product properties should not be accessed directly.
eo: Atributoj de varoj ne estu rekte aliritaj.

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
eo: Varo publikigita. <a href="%s">Rigardi varon</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
eo: Kvt

en: Product quantity is required.
eo: Kvanto da varo estas deviga.

en: Product quantity must be a positive float.
eo: Kvanto da varo devas esti pozitiva glitkoma nombro.

en: Product ratings
eo: Pritaksoj de varo

en: Product regular price.
eo: Ordinara prezo de varo.

en: Product restored
eo: Varo restarigita

en: Product sale price.
eo: Rabatprezo de varo.

en: Product saved.
eo: Varo konservita.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
eo: Varo planita por la: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Antaŭrigardi varon</a>

en: Product search
eo: Varserĉo

en: Product shipping class parent is invalid
eo: Nevalida patro de sendkategorio de varo

en: Product shipping classes
eo: Sendaj kategorioj de varoj

en: Product short description
eo: Mallonga priskribo de varo

en: Product short description.
eo: Mallonga priskribo de varo.

en: Product slug.
eo: URL-nomo de varo.

en: Product status (post status).
eo: Varstato (afiŝstato).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eo: Varo proponita. <a target="_blank" href="%s">Antaŭrigardi varon</a>

en: Product tag base
eo: Bazo de var-etikedo

en: Product tags
eo: Varaj etikedoj

en: Product transients cleared
eo: Forviŝis varo-nedaŭraĵojn

en: Product type.
eo: Vartipo.

en: Product updated
eo: Varo ĝisdatigita

en: Product updated.
eo: Varo ĝisdatigita.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
eo: Varo ĝisdatigita. <a href="%s">Vidi varon</a>

en: Product variations
eo: Variaĵoj de varo

en: Product weight (%s).
eo: Pezo de varo (%s).

en: Product width (%s).
eo: Larĝo de varo (%s).

en: Products
eo: Varoj

en: Products by Rating
eo: Varoj laŭ pritaksoj

en: Products list
eo: Listo de varoj

en: Products navigation
eo: Varo-navigado

en: Products per row
eo: Varoj en ĉiu vico

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
eo: Varoj etikeditaj &quot;%s&quot;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
eo: Varoj, al kiuj la kupono aplikiĝos, aŭ kiuj estu en la korbo, por ke la "Fiksa rabato por korbo" aplikiĝu.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
eo: Varoj ekster la aplikado de la kupono, aŭ kiuj ne estu en la korbo por apliko de la "Fiksa rabato por korbo".

en: Products you’ve viewed:  we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
eo: Varojn rigarditajn de vi: ni uzos tion ekzemple, por montri al vi varojn lastatempe rigarditajn de vi

en: Profile &rarr;
eo: Profilo &rarr;

en: Protect your store from unauthorized access.
eo: Protekto de via vendejo de senrajta aliro.

en: Provided order currency is invalid.
eo: Donita valuto de mendo estas nevalida.

en: Province
eo: Provinco

en: Public key
eo: Publika ŝlosilo

en: Publish your product!
eo: Publikigu vian varon!

en: Published
eo: Publikigita

en: Puerto Rico
eo: Porto-Riko

en: Punjab
eo: Panĝabio

en: Purchase
eo: Aĉeti

en: Purchase note
eo: Aĉeta noto

en: Purchased Downloads
eo: Aĉetitaj elŝutaĵoj

en: QRCode
eo: QR-kodo

en: Qatar
eo: Kataro

en: Qatari riyal
eo: Katara rialo

en: Qty
eo: Kvt.

en: Quantity
eo: Kvanto

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
eo: Stoko

en: Quantity of orders made by the customer.
eo: Kvanto da mendoj faritaj de la kliento.

en: Quantity ordered.
eo: Kvanto mendita.

en: Quebec
eo: Kebekio

en: Queensland
eo: Kvinslando

en: Query type
eo: Tipo de peto

en: REST API
eo: REST-API

en: REST API enabled?
eo: Ĉu REST-API ebligita?

en: REST API version used in the webhook deliveries.
eo: Versio de REST-API uzata en la liveroj de rethokoj.

en: Rajasthan
eo: Rajastano

en: Random
eo: Hazarda

en: Rate
eo: Tarifo

en: Rate %
eo: Tarifo %

en: Rate code
eo: Tarifa kodo

en: Rate name
eo: Tarifa nomo

en: Rate&hellip;
eo: Pritakso&hellip;

en: Rate&nbsp;%
eo: Tarifo&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
eo[0]: Pritaksita %1$s el 5 laŭ %2$s klienta pritakso
eo[1]: Pritaksita %1$s el 5 laŭ %2$s klientaj pritaksoj

en: Rated %s out of 5
eo: Pritaksita %s el 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
eo: Tarifoj estos difineblaj kaj impostoj estos kalkulitaj dum la paga procezo.

en: Rating
eo: Pritakso

en: Re-enter new password
eo: Ree enigu novan pasvorton

en: Read
eo: Legi

en: Read all about it
eo: Legu ĉion pri tio

en: Read more
eo: Legi plu

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
eo: Legi pli pri &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more about Storefront
eo: Legi pli pri Storefront

en: Read more about what we collect.
eo: Legu plu pri tio, kion ni kolektas.

en: Read/Write
eo: Legi/Skribi

en: Ready to start selling something awesome?
eo: Ĉu vi jam pretas por ekvendi elstarajn varojn?

en: Ready!
eo: Preta!

en: Reason for failure
eo: Kialo de malsukceso

en: Reason for refund (optional):
eo: Kialo por repago (laŭvole):

en: Reason for refund.
eo: Kialo de la repago.

en: Reasons you'll love Jetpack
eo: Kialoj ami Jetpack

en: Recalculate
eo: Rekalkuli

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
eo: Ĉu ree kalkuli sumojn? Tio kalkulos impostojn bazitajn sur la lando de la kliento (aŭ la lando de la vendejo) kaj ĝisdatigos sumojn.

en: Receiver email
eo: Ricevanta retpoŝtadreso

en: Recent Product Reviews
eo: Lastaj pritaksoj de varoj

en: Recent Viewed Products
eo: Laste rigardataj varoj

en: Recent orders
eo: Lastaj mendoj

en: Recent reviews
eo: Lastaj recenzoj

en: Recently Viewed Products
eo: Laste rigarditaj varoj

en: Recipient(s)
eo: Ricevonto(j)

en: Recommended
eo: Rekomendita

en: Recommended for All WooCommerce Stores
eo: Rekomendita por ĉiuj vendejoj de WooCommerce

en: Recount terms
eo: Rekalkuli terminojn

en: Redirect only
eo: Alidirekto nur

en: Redirect to the cart page after successful addition
eo: Alidirekti al la korbopaĝo post sukcesa aldono

en: Reduce stock
eo: Malpliigi stokon

en: Reduced rate%sZero rate
eo: Malpliigita tarifo%sNula tarifo

en: Refresh stats
eo: Renovigi statistikaĵojn

en: Refreshed stats for %s
eo: Renovigis statistikaĵojn por %s

en: Refund
eo: Repago

en: Refund #%1$s - %2$s
eo: Repago #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
eo: Repago #%1$s - en la %2$s, de %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
eo: Repagi %1$s per %2$s

en: Refund %s manually
eo: Repagi %s permane

en: Refund &ndash; %s
eo: Repago &ndash; %s

en: Refund ID.
eo: Identigilo de la repago.

en: Refund amount
eo: Kvanto de repago

en: Refund amount is required.
eo: Kvanto da repago estas deviga.

en: Refund amount must be greater than zero.
eo: Kvanto da repago devas esti pli granda ol nulo.

en: Refund amount must be positive.
eo: Kvanto da repago devas esti pozitiva.

en: Refund amount.
eo: Kvanto da repago.

en: Refund failed.
eo: Repago malsukcesis.

en: Refund reason.
eo: Kialo de la repago.

en: Refund total.
eo: Sumo de la repago.

en: Refund was declined.
eo: Repago estis neita.

en: Refunded
eo: Repagita

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
eo: Repagis %1$s - ID de repago: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Repagita <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Repagitaj <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
eo: Repagita mendo

en: Refunds
eo: Repagoj

en: Regenerate
eo: Refari

en: Regenerate download permissions
eo: Refari elŝut-permesojn

en: Regenerate shop thumbnails
eo: Refari bildetojn de la vendejo

en: Regenerating images for attachment ID: %s
eo: Regeneras bildojn por alkroĉaĵa ID: %s

en: Region
eo: Regiono

en: Region(s)
eo: Regiono(j)

en: Register
eo: Registriĝi

en: Registration privacy policy
eo: Privateca politiko je la registriĝo

en: Regular price
eo: Ordinara prezo

en: Regular price (%s)
eo: Ordinara prezo (%s)

en: Related products
eo: Rilataj varoj

en: Relevance
eo: Rilateco

en: Remember me
eo: Memori min

en: Remote GET response.
eo: Malloka GET-respondo.

en: Remote GET successful?
eo: Ĉu malloka GET sukcesa?

en: Remote POST response.
eo: Malloka POST-respondo.

en: Remote POST successful?
eo: Ĉu malloka POST sukcesa?

en: Remote get
eo: Malloka Get

en: Remote post
eo: Malloka Post

en: Remove
eo: Forigi

en: Remove access to downloads
eo: Depreni aliron al elŝutaĵoj

en: Remove filter
eo: Forviŝi filtrilon

en: Remove image
eo: Forviŝi bildon

en: Remove personal data
eo: Forviŝi personajn datumojn

en: Remove personal data from orders
eo: Forviŝi personajn informojn de mendoj

en: Remove product image
eo: Forviŝi varan bildon

en: Remove selected account(s)
eo: Forigi elektita(j)n konto(j)n

en: Remove selected row(s)
eo: Forviŝi elektita(j)n vico(j)n

en: Remove this attribute?
eo: Ĉu forviŝi tiun atributon?

en: Remove this image
eo: Forigi ĉi tiun bildon

en: Remove this item
eo: Forviŝi tiun eron

en: Remove this item meta?
eo: Ĉu forviŝi la metadatumojn de tiu ero?

en: Removed access to downloadable files.
eo: Forviŝis aliron al elŝuteblaj dosieroj.

en: Removed customer "%s"
eo: Forviŝis klienton "%s"

en: Removed payment token "%d"
eo: Forviŝis pagan ĵetonon "%d"

en: Removed personal data from %d order. | Removed personal data from %d orders.
eo[0]: Forviŝis personajn datumojn de %d mendo.
eo[1]: Forviŝis personajn datumojn de %d mendoj.

en: Removed personal data from order %s.
eo: Forviŝis personajn informojn de mendo %s.

en: Render response in a particular format.
eo: Redonu respondon laŭ aparta formo.

en: Renew
eo: Renovigi

en: Report a bug
eo: Raporti eraron

en: Report period.
eo: Raporta periodo.

en: Reports
eo: Raportoj

en: Request body.
eo: Peto-korpo.

en: Request headers.
eo: Peto-kapoj.

en: Required
eo: Deviga

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
eo: Devige vera, ĉar rimedo ne subtenas enrubigon.

en: Resend new order notification
eo: Resendi sciigon pri nova mendo

en: Reset
eo: Restarigi

en: Reset capabilities
eo: Restarigi kapablojn

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Reset usage tracking
eo: Restarigi spuradon de uzado

en: Resource cannot be created.
eo: Rimedo ne povas esti kreita.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
eo: Rimedo ne povas esti kreita. Kontrolu, ĉu 'mendo' kaj 'nomo' ĉeestas.

en: Resource does not exist.
eo: Rimedo ne ekzistas.

en: Resource does not support trashing.
eo: Rimedo ne subtenas enrubigon.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
eo: respondi al viaj petoj, inkluzive repagojn kaj plendojn

en: Restock refunded items
eo: Reenstokigi repagitajn erojn

en: Retain cancelled orders
eo: Teni nuligitajn mendojn

en: Retain completed orders
eo: Teni finfaritajn mendojn

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
eo: Teni finfaritajn mendojn dum specifita tempodaŭro antaŭ sennomigo de la enhavantaj personaj informoj.

en: Retain failed orders
eo: Teni malsukcesajn mendojn

en: Retain inactive accounts
eo: Teni neaktivajn kontojn

en: Retain pending orders
eo: Teni pritraktotajn mendojn

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
eo: Filtri vendojn laŭ specifa findato, la dato bezonas esti laŭ formo %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
eo: Filtri vendojn laŭ specifa komenc-dato, la dato bezonas esti laŭ formo %s.

en: Return to cart
eo: Reen al korbo

en: Return to emails
eo: Reen al retpoŝto

en: Return to payments
eo: Reen al pagoj

en: Return to shop
eo: Reen al la vendejo

en: Returning customer?
eo: Ĉu vi jam estas kliento?

en: Reunion
eo: Reunio

en: Reversal cancelled for order #%s
eo: Malfaro nuligita por mendo #%s

en: Review Settings
eo: Kontroli agordojn

en: Review content.
eo: Enhavo de la recenzo.

en: Review rating (0 to 5).
eo: Recenza pritakso (0 ĝis 5).

en: Reviewer email.
eo: Retpoŝtadreso de recenzisto.

en: Reviewer name.
eo: Nomo de recenzisto.

en: Reviews
eo: Recenzoj

en: Reviews (%d)
eo: Recenzoj (%d)

en: Reviews average rating.
eo: Averaĝa pritakso de recenzoj.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
eo: Recenzoj povas esti donitaj nur fare de "veraj posedantoj"

en: Revision restored.
eo: Restarigis revizion.

en: Revoke
eo: Forpreni

en: Revoke API key
eo: Forpreni API-ŝlosilon

en: Revoke access
eo: Senvalidigi alirorajton

en: Revoke key
eo: Forpreni ŝlosilon

en: Rhode Island
eo: Rod-Insulo

en: Right
eo: Dekstre

en: Right with space
eo: Dekstre kun spaceto

en: Rio de Janeiro
eo: Rio-de-Ĵanejro

en: Roles successfully reset
eo: Roloj sukcese restarigitaj

en: Romania
eo: Rumanio

en: Romanian leu
eo: Rumana leo

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
eo: Rondigi imposton je nivolo de subsumo, anstataŭ rondigo laŭ linio

en: Rounding
eo: Rondigo

en: Routing number
eo: Uson-banka identiga numero

en: Rows per page
eo: Linioj en ĉiu paĝo

en: Run the Setup Wizard
eo: Lanĉi la agordan helpilon

en: Run the importer
eo: Lanĉi la importilon

en: Run the updater
eo: Lanĉi la ĝisdatigilon

en: Russia
eo: Rusio

en: Russian ruble
eo: Rusa rublo

en: Rwanda
eo: Ruando

en: Rwandan franc
eo: Ruanda franko

en: S&atilde;o Paulo
eo: San-Paŭlo

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
eo: Sao-Tomeo kaj Principeo

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
eo: Dobro de Santomeo kaj Principeo

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
eo: PROVEJO EBLIGITA. Vi rajtas uzi nur kontojn de la provejo. Vidu la <a href="%s">Test-gvidilon por provejoj ĉe PayPal</a> por pliaj detaloj.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
eo: SKU estas mallongigo de stoko-kod-unuo, unika identigilo por ĉiu aparta aĉetebla varo kaj servo.

en: SSL forced?
eo: Ĉu SSL deviga?

en: SUHOSIN installed
eo: SUHOSIN instalita

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eo: Sekuraj pagoj uzantaj kreditkartojn aŭ PayPal-konton de kliento. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli</a> .

en: Saint Barth&eacute;lemy
eo: Sankta Bartolomeo

en: Saint Helena
eo: Sankta Heleno

en: Saint Helena pound
eo: Sankt-Helena pundo

en: Saint Kitts and Nevis
eo: Sankta Kito kaj Neviso

en: Saint Lucia
eo: Sankta Lucio

en: Saint Martin (Dutch part)
eo: Sankta Marteno (nederlanda parto)

en: Saint Martin (French part)
eo: Sankta Marteno (franca parto)

en: Saint Pierre and Miquelon
eo: Sent-Piero kaj Mikelono

en: Saint Vincent and the Grenadines
eo: Sankta Vincento kaj Grenadinoj

en: Saitama
eo: Sajtama

en: Salamanca
eo: Salamanko

en: Sale
eo: Rabato

en: Sale end date
eo: Findato de rabatprezo

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eo: Findato de rabatprezo (aranĝo JJJJ-MM-TT aŭ lasu malplena)

en: Sale price
eo: Rabatprezo

en: Sale price (%s)
eo: Rabat-prezo (%s)

en: Sale price dates
eo: Datoj de la rabatprezo

en: Sale start date
eo: Komenco-dato de rabatprezo

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eo: Komenco-dato de rabatprezo (aranĝo JJJJ-MM-TT aŭ lasu malplena)

en: Sale!
eo: Rabato!

en: Sales
eo: Vendoj

en: Sales amount
eo: Sumo de vendoj

en: Sales by category
eo: Vendoj laŭ kategorio

en: Sales by date
eo: Vendoj laŭ dato

en: Sales by product
eo: Vendoj laŭ varo

en: Sales reports
eo: Vendaj raportoj

en: Same as parent
eo: Same kiel patro

en: Samoa
eo: Samoo

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
eo: Samoa talao

en: Sample:
eo: Specimeno:

en: San Juan
eo: Sankta Johano

en: San Marino
eo: San-Marino

en: Sandbox
eo: Provejo

en: Sandbox API password
eo: API-pasvorto por provejo

en: Sandbox API signature
eo: API-subskribo por provejo

en: Sandbox API username
eo: API-uzantnomo por provejo

en: Sandbox private key
eo: Privata ŝlosilo de la provejo

en: Sandbox public key
eo: Publika ŝlosilo de la provejo

en: Santa Catarina
eo: Sankta Katarino

en: Santa Cruz
eo: Sankta Kruco

en: Santa Cruz de Tenerife
eo: Sankta Kruco de Tenerifo

en: Santa Fe
eo: Sankta-Feo

en: Saskatchewan
eo: Saskaĉevano

en: Saudi Arabia
eo: Saud-Arabio

en: Saudi riyal
eo: Sauda rialo

en: Save
eo: Konservi

en: Save address
eo: Konservi adreson

en: Save attributes
eo: Konservi atributojn

en: Save changes
eo: Konservi la ŝanĝojn

en: Save changes before changing page?
eo: Ĉu konservi la ŝanĝojn antaŭ forlaso de la paĝo?

en: Save shipping classes
eo: Konservi sendkategoriojn

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
eo: Ŝparu tempon kaj evitu erarojn per uzo de aŭtomata kalkulo de impostoj kaj kolekto je la paga procezo. Povigita de WooCommerce-Servoj kaj Jetpack.

en: Save to account
eo: Konservi al konto

en: Save webhook
eo: Konservi rethokon

en: Schedule
eo: Horaro

en: Schwyz
eo: Ŝvico

en: Search
eo: Priserĉi

en: Search %s
eo: Serĉi %s

en: Search categories
eo: Priserĉi kategoriojn

en: Search coupons
eo: Serĉi kuponojn

en: Search customers
eo: Serĉi klienton

en: Search for a downloadable product&hellip;
eo: Serĉi elŝuteblan varon&hellip;

en: Search for a product&hellip;
eo: Serĉi varon&hellip;

en: Search for a user&hellip;
eo: Serĉi uzanton&hellip;

en: Search for:
eo: Serĉi:

en: Search key
eo: Serĉi ŝlosilon

en: Search logs
eo: Priserĉi protokolojn

en: Search orders
eo: Priserĉi mendojn

en: Search products
eo: Priserĉi varojn

en: Search products&hellip;
eo: Serĉi varon&hellip;

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
eo: Serĉrezultoj por &quot;%s&quot;

en: Search results only
eo: Nur serĉrezultoj

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
eo: Serĉrezultoj: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
eo: Priserĉi sendkategoriojn

en: Search tags
eo: Priserĉi etikedojn

en: Search webhooks
eo: Priserĉi rethokojn

en: Search&hellip;
eo: Priserĉi&hellip;

en: Secret
eo: Sekreto

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
eo: Sekreta ŝlosilo uzita por krei kriptan haketaĵon de la liverita rethoko kaj donita en la peto-kapoj. Tio defaŭlte fariĝos MD5-haketaĵo de la ID | uzantnomo de la nuna uzanto se neniu informo estas donita.

en: Secure checkout
eo: Sekura pagprocezo

en: Secure connection (HTTPS)
eo: Sekura konekto (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
eo: Sekura akcepto de kredit- kaj debet-kartoj kun unu malalta procento, neniuj neatenditaj tarifoj (difineblaj procentoj eblas). Eblo vendi enrete kaj en fizika vendejo, kaj spuri vendojn kaj stokon, en unu loko. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli pri Square</a>.

en: Security
eo: Sekureco

en: Security.
eo: Sekureco.

en: Select
eo: Elekti

en: Select Page
eo: Elekti paĝon

en: Select a category
eo: Elekti kategorion

en: Select a country&hellip;
eo: Elekti landon&hellip;

en: Select a page&hellip;
eo: Elekti paĝon&hellip;

en: Select a state&hellip;
eo: Elektu ŝtaton&hellip;

en: Select all
eo: Elekti ĉiujn

en: Select an option&hellip;
eo: Elektu opcion&hellip;

en: Select categories&hellip;
eo: Elekti kategoriojn&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
eo: Elektu kampojn de via CSV-dosiero por mapigi al varkampoj aŭ por ignori dum importado.

en: Select from the list below to enable automated taxes and MailChimp’s best-in-class email services — and design your store with our official, free WooCommerce theme.
eo: Elektu el la suba listo por ebligi aŭtomatajn impostojn kaj la plej bonan retpoŝton en tiu klaso, MailChimp — kaj dizajnu vian vendejon per nia oficiala, senpaga etoso de WooCommerce.

en: Select none
eo: Elekti neniun

en: Select options
eo: Elekti opciojn

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
eo: Elektu opciojn por &ldquo;%s&rdquo;

en: Select regions within this zone
eo: Elekti regionojn en tiu ĉi zono

en: Select shipping methods
eo: Elekti sendmetodojn

en: Select some countries
eo: Elekti kelkajn landojn

en: Select terms
eo: Elekti kondiĉojn

en: Select the access type of these keys.
eo: Elekto de alirtipo de tiuj ŝlosiloj.

en: Select when the webhook will fire.
eo: Elekti lanĉiĝon de la reta hoko.

en: Selected attribute term name.
eo: Termino-nomo de elektita atributo.

en: Selected countries
eo: Elektitaj landoj

en: Sell to all countries
eo: Oferti al ĉiuj landoj

en: Sell to all countries, except for&hellip;
eo: Oferti al ĉiuj landoj, escepte de&hellip;

en: Sell to specific countries
eo: Oferti al specifaj landoj

en: Selling location(s)
eo: Vendo-lokoj

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
eo: Sendi sciigojn je ricevo de IPN de PayPal pri repago, bankaj repagigoj aŭ nuligoj.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
eo: Transdonu sendajn detalojn al PayPal, ne fakturajn.

en: Send you information about your account and order
eo: sendi al vi informojn pri viaj konto kaj mendo

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
eo: sendi al vi merkatajn mesaĝojn, se vi elektos ricevi ilin

en: Senegal
eo: Senegalo

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
eo: Apartigu kodojn per komoj. Aceptas ĵokerojn, ekz. <code>P*</code> kongruos kun poŝtkodo PE30. Ĝi ankaŭ akceptas ŝablonojn, ekz. <code>NG1___</code> kongruos kun NG1 1AA sed ne kun NG10 1AA

en: Separate tags with commas
eo: Apartigi etikedojn per komoj

en: Serbia
eo: Serbio

en: Serbian dinar
eo: Serba dinaro

en: Sergipe
eo: Sergipo

en: Server environment
eo: Servilo-medio

en: Server info
eo: Informoj de servilo

en: Server info.
eo: Informoj pri servilo.

en: Set Status - In stock
eo: Fiksi staton - Havebla

en: Set Status - On backorder
eo: Fikso de stato - Mendo pendas

en: Set Status - Out of stock
eo: Fiksi staton - Elĉerpita

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
eo: Difino de unu prezo por kovri sendokostojn.

en: Set default payment method
eo: Agordi defaŭltan pagmetodon

en: Set product image
eo: Fiksi varan bildon

en: Set regular prices
eo: Fiksi ordinarajn prezojn

en: Set sale prices
eo: Fiksi rabatprezojn

en: Set scheduled sale dates
eo: Agordi planitajn vendodatojn

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
eo: Fiksi la kolorojn de la butonoj kaj titoloj sur la dialogujo.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
eo: Difini kiel ordinara prezo malpliigita je (fiksita kvanto aŭ %):

en: Set up
eo: Agordi

en: Set up your account for our store
eo: starigi vian konton ĉe nia retejo

en: Set variation image
eo: Fiksi bildon de variaĵo

en: Setting value.
eo: Valoro de agordo.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Settings group ID.
eo: ID de agordaro.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
eo: Pagoj

en: Settings.
eo: Agordoj.

en: Setup shipping zones
eo: Agordi sendozonojn

en: Setup wizard
eo: Ek-agorda helpilo

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
eo: Kelkaj WooCommerce-etendaĵoj povas skribi protokolojn, kiu plifaciligas senerarigon. La dosierujo devas esti modifebla por ebligi tion.

en: Sevilla
eo: Sevilo

en: Seychelles
eo: Sejŝeloj

en: Seychellois rupee
eo: Sejŝela rupio

en: Shanghai / &#19978;&#28023;
eo: Ŝanhajo / &#19978;&#28023;

en: Shanxi / &#23665;&#35199;
eo: Ŝanŝio / &#23665;&#35199;

en: Share
eo: Kunhavigi

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
eo: Dissendo pri novaj varoj al soci-retejoj tuj kiam ili estos aĉeteblaj en via vendejo.

en: Shared by %s
eo: Kunhavigita de %s

en: Shiga
eo: Ŝiga

en: Shimane
eo: Ŝimane

en: Ship to
eo: Ekspedi al

en: Ship to a different address?
eo: Ĉu sendi al malsama adreso?

en: Ship to all countries
eo: Sendi al ĉiuj landoj

en: Ship to all countries you sell to
eo: Sendado al ĉiuj landoj, al kiuj vi ofertas

en: Ship to specific countries
eo: Sendi al specifaj landoj

en: Ship to specific countries only
eo: Sendi al nur specifaj landoj

en: Shipping
eo: Sendo

en: Shipping %s
eo: Sendo %s

en: Shipping Address
eo: Senda adreso

en: Shipping Address 1
eo: Senda adreso 1

en: Shipping Address 2
eo: Senda adreso 2

en: Shipping City
eo: Senda urbo

en: Shipping Company
eo: Senda firmao

en: Shipping Country
eo: Senda lando

en: Shipping First Name
eo: Senda persona nomo

en: Shipping Last Name
eo: Senda famili-nomo

en: Shipping Method
eo: Sendometodo

en: Shipping Postal/Zip Code
eo: Senda poŝtkodo

en: Shipping State
eo: Senda ŝtato

en: Shipping Zone
eo: Sendozono

en: Shipping address
eo: Send-adreso

en: Shipping address.
eo: Senda adreso.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
eo: Senda adreso: ni petos vin doni tiun por ke ni povu, ekzemple, taksi sendokoston antaŭ meto de via mendo kaj por sendi la mendon!

en: Shipping amount
eo: Sendokvanto

en: Shipping class
eo: Sendkategorio

en: Shipping class ID.
eo: ID de sendkategorio.

en: Shipping class costs
eo: Kostoj de sendokategorio

en: Shipping class name
eo: Nomo de sendkategorio

en: Shipping class name.
eo: Nomo de sendkategorio.

en: Shipping class slug.
eo: URL-nomo de sendkategorio.

en: Shipping classes
eo: Sendkategorioj

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
eo: Sendkategorioj estas uzataj de iuj sendmetodoj por grupigi similajn varojn.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
eo: Sendkategorioj povas esti uzataj por grupigi varojn de similaj tipoj, kaj povas esti uzataj de iuj sendmetodoj (kiel fikstarifa sendado) por atribui malsamajn tarifojn al malsamaj varkategorioj

en: Shipping costs updated.
eo: Kostoj de sendo ĝisdatigitaj.

en: Shipping destination
eo: Sendo-celo

en: Shipping details
eo: Sendaj detaloj

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
eo: Nun, sendado estas ebligita, sed vi aldonis neniun sendmetodon al viaj sendozonoj.

en: Shipping is disabled.
eo: Sendado estas malebligita.

en: Shipping lines data.
eo: Datumoj de sendo-linioj.

en: Shipping location(s)
eo: Senda(j) loko(j)

en: Shipping method
eo: Sendmetodo

en: Shipping method ID is required.
eo: ID de sendmetodo estas deviga.

en: Shipping method ID.
eo: ID de sendmetodo.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
eo: Ne eblis aldoni sendmetodon. Bonvolu reprovi.

en: Shipping method customer facing title.
eo: Titolo videbla al kliento de sendmetodo.

en: Shipping method description.
eo: Priskribo de la sendmetodo.

en: Shipping method enabled status.
eo: Ŝaltstato de sendmetodo.

en: Shipping method instance ID.
eo: ID de aparta okazo de sendmetodo.

en: Shipping method name.
eo: Nomo de sendmetodo.

en: Shipping method settings.
eo: Agordoj de sendmetodo.

en: Shipping method sort order.
eo: Ordigo de sendmetodoj.

en: Shipping method title.
eo: Titolo de sendmetodo.

en: Shipping method(s)
eo: Sendaj metodoj

en: Shipping methods
eo: Sendaj metodoj

en: Shipping methods do not support trashing.
eo: Sendaj metodoj ne subtenas enrubigon.

en: Shipping name
eo: Senda nomo

en: Shipping only
eo: Nur sendkosto

en: Shipping options
eo: Sendaj opcioj

en: Shipping tax amount
eo: Sumo de sendimpostoj

en: Shipping tax class
eo: Klaso de sendimposto

en: Shipping tax class based on cart items
eo: Sendimpostkategorio bazita sur eroj en korbo

en: Shipping tax total.
eo: Sumo de sendimpostoj.

en: Shipping total must be a positive amount.
eo: Sumo de sendokostoj devas esti pozitiva kvanto.

en: Shipping via %s
eo: Sendo per %s

en: Shipping zone location code.
eo: Lokokodo de sendzono.

en: Shipping zone location type.
eo: Loktipo de sendzono.

en: Shipping zone name.
eo: Nomo de sendozono.

en: Shipping zone order.
eo: Ordo de sendzonoj.

en: Shipping zones
eo: Sendozonoj

en: Shipping zones do not support trashing.
eo: Sendozonoj ne subtenas enrubigon.

en: Shipping:
eo: Sendo:

en: Shizuoka
eo: Ŝizuoka

en: Shop Page
eo: Paĝo Vendejo

en: Shop and search results
eo: Vendejo kaj serĉrezultoj

en: Shop base
eo: Bazo de la vendejo

en: Shop base address
eo: Baza adreso de vendejo

en: Shop base with category
eo: Bazo de vendejo kun kategorio

en: Shop only
eo: Nur vendejo

en: Shop page
eo: Vendeja paĝo

en: Shop page display
eo: Montrado de vendejo-paĝo

en: Shop pages
eo: Paĝoj de la vendejo

en: Short description
eo: Mallonga priskribo

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
eo: Se vi bezonas helpon por kompreni, uzi aŭ aldoni al WooCommerce, <a href="%s">bonvole legu nian dokumentadon</a>. Vi trovos multajn solvojn, inkluzive kodhelpon, kursetojn kaj pli.

en: Show
eo: Montri

en: Show "verified owner" label on customer reviews
eo: Montri etikedon "konfirmita posedanto" sur klientaj recenzoj

en: Show Canada Post shipping rates
eo: Montri la tarifojn de Kanada Poŝto

en: Show advanced options
eo: Montri altnivelajn opciojn

en: Show all types
eo: Montri ĉiujn tipojn

en: Show as dropdown
eo: Montri kiel falmenuo

en: Show categories
eo: Montri kategoriojn

en: Show categories &amp; products
eo: Montri kategoriojn kaj varojn

en: Show hidden products
eo: Montri kaŝitajn varojn

en: Show hierarchy
eo: Montri hierarkion

en: Show if is a compound tax rate.
eo: Montri, ĉu tio estas kunmetita imposta tarifo.

en: Show product counts
eo: Montri nombrojn da varoj

en: Show products
eo: Montri varojn

en: Show subcategories
eo: Montri subkategoriojn

en: Show subcategories &amp; products
eo: Montri subkategoriojn kaj varojn

en: Showing reports for:
eo: Montri raportojn por:

en: Showing search results for: %s
eo: Montras serĉrezultojn por: %s

en: Showing the single result | Showing all %d results
eo[0]: Montras la solan rezulton
eo[1]: Montras ĉiujn %d rezultojn

en: Shows if backorders are allowed.
eo: Montras, ĉu pendantaj mendoj estas permesitaj.

en: Shows if the product can be bought.
eo: Montras, ĉu la varo estas aĉetebla.

en: Shows if the product is on backordered.
eo: Montras, ĉu la varo estas pendanta mendo.

en: Shows if the product is on sale.
eo: Montras, ĉu la varo estas ofertita je rabatprezo.

en: Shows if the product need to be shipped.
eo: Montras, ĉu la varo bezonas esti sendita.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
eo: Montras, ĉu la recenzisto aĉetis la varon.

en: Shows if the variation can be bought.
eo: Montras, ĉu la variaĵo estas aĉetebla.

en: Shows if the variation is on backordered.
eo: Montras, ĉu la variaĵo estas pendanta mendo.

en: Shows if the variation is on sale.
eo: Montras, ĉu la variaĵo estas ofertita je rabatprezo.

en: Shows where the order was created.
eo: Montras, kie la mendo estis kreita.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
eo: Montras, ĉu la sendo de varo havu imposto-koston.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
eo: Montras/difinas, ĉu la noto estas nur por konsulto, aŭ ĉu por la kliento (la uzanto estos sciigita).

en: Sichuan / &#22235;&#24029;
eo: Siĉuano / &#22235;&#24029;

en: Sierra Leone
eo: Siera-Leono

en: Sierra Leonean leone
eo: Siera-Leona leono

en: Sign up for Simplify Commerce
eo: Registriĝi por Simplify Commerce

en: Signups
eo: Aliĝoj

en: Simple product
eo: Simpla varo

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
eo: Eraro de Simplify Commerce: Bonvolu enigi viajn publikajn kaj privatajn ŝlosilojn

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
eo: Eraro de Simplify Commerce: Simplify Commerce postulas PHP 5.3 kaj pli novajn. Vi uzas version %s.

en: Simplify Commerce by MasterCard
eo: Simplify Commerce de MasterCard

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
eo: Simplify Commerce estas ebligita, sed la opcio <a href="%s">devigi SSL</a> estas malebligita; via pago eble ne estos sekura! Bonvolu ebligi SSL kaj certiĝu, ke via servilo havas validan SSL-atestilon - Simplify Commerce funkcios nur en proveja reĝimo.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
eo: Simplify Commerce estas via komerca konto kaj pagoservo kunigitaj. Elektu Simplify Commerce kiel vian pagservon por WooCommerce por rapida aliro al via mono per potenca, sekura pagiga motoro subtenata de MasterCard.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
eo: Malsukcesis transakcion de Simplify (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %1$s, Auth Code: %2$s)
eo: Pago per Simplify aprobita (ID: %1$s, Aŭtent-kodo: %2$s)

en: Simplify payment declined
eo: Simplify-pago malakceptita

en: Simplify payment error: %s.
eo: Pag-eraro de Simplify: %s.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
eo: Ĉar via retumilo ne subtenas Ĝavoskripton, aŭ ĉar ĝi estas malebligita, bonvolu zorgi, ke vi alklakos la butonon <em>Ĝisdatigi sumojn</em> antaŭ meto de via mendo. Eblas, ke vi pagos pli ol la indikita sumo, se vi forgesas fari tion.

en: Sindh
eo: Sindo

en: Singapore
eo: Singapuro

en: Singapore dollar
eo: Singapura dolaro

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
eo: Sistano kaj Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Site URL
eo: Reteja URL

en: Site URL.
eo: Reteja URL.

en: Skip setup
eo: Preterpasi agordadon

en: Skip this step
eo: Preterpasi ĉi tiun paŝon

en: Slovakia
eo: Slovakio

en: Slovenia
eo: Slovenio

en: Slug
eo: URL-nomo

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
eo: URL-nomo "%s" jam ekzistas. Bonvolu elekti malsaman.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
eo: URL-nomo "%s"  ne estas permesata, ĉar ĝi estas rezervita termino. Bonvolu ŝanĝi ĝin.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
eo: URL-nomo "%s" estas tro longa (28 signoj maks.). Bonvolu mallongigi ĝin.

en: Sofia
eo: Sofio

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
eo: Vendis sufiĉajn por gajni %1$s en la lastaj %2$d tagoj

en: Sold 1 item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
eo[0]: 1 varo vendiĝis en la pasintaj %2$d tagoj
eo[1]: %1$d varoj vendiĝis en la pasintaj %2$d tagoj

en: Sold individually
eo: Vendata unuope

en: Sold individually?
eo: Ĉu vendita unuope?

en: Solomon Islands
eo: Salomonoj

en: Solomon Islands dollar
eo: Salomona dolaro

en: Solothurn
eo: Soloturno

en: Somali shilling
eo: Somalia ŝilingo

en: Somalia
eo: Somalio

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
eo: Kelkaj enretaj servoj kiel sendado uzas SOAP por ricevi informojn de mallokaj serviloj, ekzemple, realtempaj taksoj de sendokostoj de FedEx postulas instalon de SOAP.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
eo: Iu petis ŝanĝon de pasvorto por tiu ĉi konto:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
eo: Pardonon, problemo okazis dum provo forviŝi tiun kuponon.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
eo: Pardonon! Ni provis, sed ni ne povis kontakti Jetpack 😭. Bonvolu kontroli, ĉu via retejo estas videbla interrete, kaj ke ĝi akceptas kaj venantajn kaj elirantajn petojn per curl. Vi ankaŭ povus provi konektiĝi denove al Jetpack, kaj se vi spertas pliajn problemojn, bonvolu kontakti nian helpservon.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
eo: Pardonon! Ni provis, sed ni ne povis konektiĝi al Jetpack 😭. Bonvolu iri al la langeto Kromprogramoj por konekti Jetpack, por ke vi povu fini la agordojn por via vendejo.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
eo: Pardonon! Ni provis, sed ni ne povis instali Jetpack por vi 😭. Bonvolu iri al la langeto Kromprogramoj por instali ĝin kaj fini la agordojn por via vendejo.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
eo: Bedaŭrinde "%s" estas elĉerpita, do la mendo ne povas realiĝi. Ni pardonpetas pro la maloportuneco.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
eo: Pardonon, "%s" ne estas en stoko. Bonvolu ŝanĝi vian korbon kaj provi denove. Ni pardonpetas pro ĝeno kaŭzita.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
eo: Pardonon, kupono "%s"  jam estis aplikita kaj ne povas esti uzata kune kun aliaj kuponoj.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eo: Pardonon, ŝajnas, ke ne ekzistas haveblaj pagmetodoj por via loko. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon aŭ volas fari alternativajn aranĝojn.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eo: Pardonon, ŝajnas, ke ne estas haveblaj pagmetodoj por via ŝtato. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon aŭ volas fari alternativajn aranĝojn.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
eo: Pardonon, ŝajnas ke la kupono "%s" ne estas valida - ĝi nun estas forviŝita de via mendo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
eo: Pardonon, sed ŝajnas ke la kupono %s  ne apartenas al vi - ĝi nun estas forigita de via mendo.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
eo: Bedaŭrinde, neniuj varoj kongruas kun via elekto. Bonvolu elekti alian kombinon.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
eo: Pardonon, la minimuma permesita sumo por mendo estas 0,50 por povi uzi tiun pagan metodon.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
eo: Pardonon, la mendo ne estas trovebla. Bonvolu kontakti nin, se vi ne povas trovi detalojn pri via mendo.

en: Sorry, there has been an error.
eo: Pardonon, okazis eraro.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
eo: Pardonon, tiu kupono ne estas uzebla por la elektitaj varoj.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
eo: Pardonon, tiu kupono ne estas aplikebla al la kategorioj: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
eo: Pardonon, tiu kupono ne estas aplikebla al la varoj: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
eo: Pardonon, ĉi tiu kupono ne aplikiĝas al la enhavo de via korbo.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
eo: Pardonon, tiu kupono ne validas por varoj je rabatprezo.

en: Sorry, this download has expired
eo: Pardonon, tiu elŝuto eksvalidiĝis

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
eo: Pardonon, tiu mendo estas nevalida kaj do ne povas esti pagita.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
eo: Pardonon, tiu varo ne povas esti aĉetita.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
eo: Pardonon, tiu varo ne estas havebla. Bonvolu elekti alian kombinon.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
eo: Pardonon, ni ne povis konekti vian vendejon al Jetpack

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s in stock). Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
eo: Pardonon, ni ne havas sufiĉajn ekzemplerojn de "%1$s" por plenumi vian mendon (%2$s en stoko). Bonvole modifu vian korbon kaj provi denove. Ni pardonpetas pro ĝeno kaŭzita.

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %2$d minutes or edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
eo: Pardonon, ni ne havas sufiĉajn ekzemplerojn de "%1$s" por plenumi vian mendon. Bonvolu provi denove post %2$d minutoj, aŭ vi povas ŝanĝi vian korbon kaj provi denove. Ni pardonpetas pro ĝeno kaŭzita.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
eo: Pardonon, vi ne rajtas amase manipuli tiun rimedon.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
eo: Pardonon, vi ne rajtas krei rimedojn.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
eo: Pardonon, vi ne rajtas forviŝi %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
eo: Pardonon, vi ne rajtas forviŝi tiun rimedon.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
eo: Pardonon, vi ne rajtas redakti tiun rimedon.

en: Sorry, you cannot create new resource.
eo: Pardonon, vi ne povas krei novan rimedon.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
eo: Pardonon, vi ne rajtas forviŝi tiun rimedon.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
eo: Pardonon, vi ne povas redakti tiun rimedon.

en: Sorry, you cannot list resources.
eo: Pardonon, vi ne povas listigi rimedojn.

en: Sorry, you cannot update resource.
eo: Pardonon, vi ne povas ĝisdatigi rimedon.

en: Sorry, you cannot view this resource.
eo: Pardonon, vi ne povas vidi tiun rimedon.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
eo: Pardonon, vi atingis vian limon de elŝutoj por tiu dosiero

en: Sorry, your session has expired.
eo: Pardonon, via seanco eksvalidiĝis.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
eo: Pardonon, via seanco eksvalidiĝis. <a href="%s" class="wc-backward">Reen al vendejo</a>

en: Sort by average rating
eo: Ordigi laŭ averaĝa pritakso

en: Sort by most recent
eo: Ordigi laŭ la plej lasta

en: Sort by newness
eo: Ordigi laŭ noveco

en: Sort by popularity
eo: Ordigi laŭ populareco

en: Sort by price (asc)
eo: Ordigi laŭ prezo (kresk)

en: Sort by price (desc)
eo: Ordigi laŭ prezo (malkresk)

en: Sort by price: high to low
eo: Ordigi laŭ prezo: multekosta ĝis malmultekosta

en: Sort by price: low to high
eo: Ordigi laŭ prezo: malmultekosta ĝis multekosta

en: Sort by tax class.
eo: Ordigi laŭ impostkategorio.

en: Sort by:
eo: Ordigi laŭ:

en: Sort code
eo: Ordiga kodo

en: Sort collection by object attribute.
eo: Ordigi kolekton laŭ atributo de objekto.

en: Sort collection by resource attribute.
eo: Ordigi kolekton laŭ atributo de rimedo.

en: Sorting
eo: Ordigado

[ctx: Sorting order]
en: Order
eo: Ordo

en: Source
eo: Fonto

en: South Africa
eo: Sud-Afriko

en: South African rand
eo: Sudafrika rando

en: South America
eo: Sudameriko

en: South Australia
eo: Suda Aŭstralio

en: South Carolina
eo: Suda Karolino

en: South Cotabato
eo: Suda Cotabato

en: South Dakota
eo: Suda Dakoto

en: South Georgia/Sandwich Islands
eo: Sudaj Georgio/Sandviĉaj Insuloj

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
eo: Suda Khorasano (خراسان جنوبی)

en: South Korea
eo: Sud-koreio

en: South Korean won
eo: Sudkorea vono

en: South Sudan
eo: Sud-Sudano

en: South Sudanese pound
eo: Sud-Sudana pundo

en: Southern Leyte
eo: Suda Leyte

en: Southland
eo: Sudlando

en: Spain
eo: Hispanio

en: Specific Countries
eo: Specifaj landoj

en: Specific countries
eo: Specifaj landoj

en: Sri Lanka
eo: Srilanko

en: Sri Lankan rupee
eo: Srilanka rupio

en: St. Gallen
eo: Sankt-galo

en: Standard
eo: Normala

en: Standard rate
eo: Ordinara tarifo

en: Standard rates
eo: Ordinaraj tarifoj

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
eo: Normala montros la kreditkartajn kampojn en via vendejo (SSL deviga). %1$s Gastigataj pagoj montros dialogujon de Simplify Commerce en via vendejo (se SSL) aŭ alidirektos la klienton al paĝo gastigita de Simplify Commerce (se ne SSL). %1$s Notu: gastigataj pagoj bezonas novan paron de API-ŝlosiloj kun la flago Gastigataj pagoj markita. %2$sPor pli da detaloj kontrolu la dokumentadon de Simplify Commerce%3$s.

en: Star ratings should be required, not optional
eo: Stel-pritaksoj estu devigaj, ne laŭvolaj

en: Start date of sale price, as GMT.
eo: Komenc-dato de rabatprezo, laŭ GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
eo: Komenca dato de rabatprezo, laŭ la horzono de la retejo.

en: Start date of sale price.
eo: Komenca dato de rabatprezo.

en: State
eo: Ŝtato

en: State / County
eo: Ŝtato / Lando

en: State / County or state code
eo: Ŝtato/Distrikto aŭ ŝtata kodo

en: State / Zone
eo: Ŝtato/regiono

en: State code
eo: Ŝtata kodo

en: State code.
eo: Ŝtata kodo.

en: Status
eo: Stato

en: Status:
eo: Stato:

en: Stock
eo: Stoko

en: Stock Keeping Unit
eo: Stoko-Kod-Unuo

en: Stock display format
eo: Aranĝo de stoko-montrado

en: Stock management at product level.
eo: Administrado de stoko je nivelo de varo.

en: Stock management at variation level.
eo: Administrado de stoko ĉe nivelo de variaĵoj.

en: Stock qty
eo: Stokokvanto

en: Stock quantity
eo: Kvanto da stoko

en: Stock quantity.
eo: Kvanto da stoko.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
eo: Kvanto en stoko. Se ĉi tiu estas varo kun variaĵoj, ĉi tiu valoro estos uzata por administri stokojn por ĉiuj variaĵoj, escepte se vi difinas stokon je nivelo de variaĵo.

en: Stock status
eo: Stato de stoko

en: Store Address
eo: Adreso de vendejo

en: Store Notice
eo: Vendeja sciigo

en: Store monitoring
eo: Observado de vendejo

en: Store notice
eo: Vendeja sciigo

en: Store setup
eo: Agordado de vendejo

en: Store stats
eo: Statistikaĵoj de vendejo

en: Storefront Theme
eo: Etoso Storefront

en: Storefront icon
eo: piktogramo de Storefront

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
eo: Storefront estas intuicia, modifebla kaj <strong>libera</strong> WordPress-etoso oferanta profundan integriĝon kun WooCommerce kaj multaj el la plej popularaj klient-flankaj etendaĵoj.

en: Street address
eo: Stratadreso

en: Stripe email address
eo: Retpoŝta adreso ĉe Stripe

en: Stripe email address:
eo: Retpoŝta adreso ĉe Stripe:

en: Subcategories
eo: Subkategorioj

en: Subject
eo: Temo

en: Subject (paid)
eo: Temo (pagita)

en: Submit
eo: Proponi

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
eo: Abono por %1$s sukcese malaktivigita. Vi ne plu ricevos ĝisdatigojn pri ĝi. <a href="%2$s">Klaku ĉi tie,</a> se vi volas ankaŭ malaktivigi la kromprogramon.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
eo: Abono por %s sukcese malaktivigita. Vi ne plu ricevos ĝisdatigojn pri ĝi.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
eo: Abono baldaŭ <strong>eksvalidiĝos</strong>.

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
eo: Abono: Ne havebla - %1$d el %2$d jam uzataj

en: Subscription: Unlimited
eo: Abono: Senlima

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
eo: Abono: Uzante %1$d el %2$d haveblaj retejoj

en: Subscriptions
eo: Abonoj

en: Subtotal
eo: Nefina sumo

en: Subtotal:
eo: Nefina sumo:

en: Suburb
eo: Antaŭurbo

en: Sudan
eo: Sudano

en: Sudanese pound
eo: Sudana pundo

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
eo: Suhosin estas altnivela protekta sistemo por PHP-instalaĵoj. Ĝi estis konstruita por protekti viajn servilojn, unuflanke kontraŭ multaj bonkonataj problemoj en PHP-aplikaĵoj, kaj aliflanke kontraŭ eventualaj problemoj ene de tiuj aplikaĵoj aŭ en la kerno de PHP mem. Se ebligita en via servilo, Suhosin eble bezonos esti agordita por levi la limojn de datumaj sendoj.

en: Sum of all taxes.
eo: Sumo de ĉiuj impostoj.

en: Sum of line item taxes only.
eo: Sumo de nur unuliniaj impostoj.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
eo: Subtenas la jenajn lokokupilojn: <code>[qty]</code> = nombro da eroj, <code>[cost]</code> = kosto de eroj, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = tarifo bazita sur elcento.

en: Surigao del Norte
eo: Surigao de la Nordo

en: Surigao del Sur
eo: Surigao de la Sudo

en: Suriname
eo: Surinamo

en: Surinamese dollar
eo: Surinama dolaro

en: Svalbard and Jan Mayen
eo: Svalbard kaj Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
eo: Svazilanda lilangenio

en: Swaziland
eo: Svazilando

en: Sweden
eo: Svedio

en: Swedish krona
eo: Sveda krono

en: Swiss franc
eo: Svisa franko

en: Switzerland
eo: Svislando

en: Syria
eo: Sirio

en: Syrian pound
eo: Siria pundo

en: System status
eo: Stato de sistemo

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
eo: TESTA REĜIMO ENŜALTITA. Uzu testan karton: %s

en: Tabasco
eo: Tabasko

en: Table does not exist
eo: Tabelo ne ekzistas

en: Tag
eo: Etikedo

en: Tag ID.
eo: ID de etikedo.

en: Tag name.
eo: Etikedo-nomo.

en: Tag slug.
eo: URL-nomo de etikedo.

en: Tag: | Tags:
eo[0]: Etikedo
eo[1]: Etikedoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taiwan
eo: Tajvano

en: Tajikistan
eo: Taĝikio

en: Tajikistani somoni
eo: Taĝika somonio

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer
eo: Vi povas akcepti pagojn fizike per BACS. Pli ofte konata kiel rekta banka/elektronika ĝiro

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
eo: Vi povas akcepti pagojn fizike per ĉekoj. Tiu eksterreta pagoservo povas ankaŭ esti utila por testi aĉetojn.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
eo: Vi povas akcepti pagojn per Simplify Commerce - kun uzo de simplify.js por krei kartajn ĵetonojn kaj de la SDK de Simplify Commerce. Tio ĉi postulas SSL, kiam la provejo estas malebligita.

en: Taking a while? Click here to run it now.
eo: Ĉu tro da atendo? Alklaku ĉi tie por ruli ĝin nun.

en: Tanzania
eo: Tanzanio

en: Tanzanian shilling
eo: Tanzania ŝilingo

en: Tasman
eo: Tasmana Regiono

en: Tasmania
eo: Tasmanio

en: Tax
eo: Imposto

en: Tax amount
eo: Kostoj de impostoj

en: Tax class
eo: Imposta kategorio

en: Tax class already exists
eo: Impostkategorio jam ekzistas

en: Tax class name.
eo: Nomo de impostkategorio.

en: Tax class of fee.
eo: Impostkategorio de tarifo.

en: Tax class of product.
eo: Impostkategorio de varo.

en: Tax class.
eo: Impostkategorio.

en: Tax lines data.
eo: Impost-liniaj datumoj.

en: Tax name
eo: Imposto-nomo

en: Tax options
eo: Impostaj opcioj

en: Tax priority.
eo: Imposto-prioritato.

en: Tax rate ID.
eo: ID de impostotarifo.

en: Tax rate ID: %s
eo: ID de impostotarifo: %s

en: Tax rate code.
eo: Kodo de imposta tarifo.

en: Tax rate label.
eo: Etikedo de imposta tarifo.

en: Tax rate name.
eo: Nomo de imposta tarifo.

en: Tax rate.
eo: Imposta tarifo.

en: Tax rates successfully deleted
eo: Impostotarifoj sukcese forviŝitaj

en: Tax status
eo: Stato de imposto

[ctx: Tax status]
en: None
eo: Neniu

en: Tax status of fee.
eo: Impoststato de tarifo.

en: Tax status.
eo: Imposto-stato.

en: Tax subtotal.
eo: Nefina sumo de impostoj.

en: Tax total (not including shipping taxes).
eo: Sumo de impostoj (ne inkluzivas sendimpostojn).

en: Tax total.
eo: Fina sumo de impostoj.

en: Taxable
eo: Havas imposton

en: Taxes
eo: Impostoj

en: Taxes by code
eo: Impostoj laŭ kodo

en: Taxes by date
eo: Impostoj laŭ dato

en: Taxes do not support trashing.
eo: Impostoj ne subtenas enrubigon.

en: Taxonomies: Product types
eo: Taksonomioj: vartipoj

en: Taxonomies: Product visibility
eo: Taksonomioj: videbleco de varo

en: Taxonomy does not exist.
eo: Taksonomio ne ekzistas.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
eo: Taksonomiaj terminoj por statoj de varo/mendo.

en: Tehran  (تهران)
eo: Teherano (تهران)

en: Template file copied to theme.
eo: Ŝablona dosiero kopiita al etoso.

en: Template file deleted from theme.
eo: Ŝablona dosiero forigita de etoso.

en: Template overrides.
eo: Anstataŭigoj de ŝablono

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: Tennessee
eo: Tenesio

en: Term ID
eo: ID de termino

en: Term counts
eo: Terminaj kalkuloj

en: Term name.
eo: Nomo de termino.

en: Terms
eo: Uzkondiĉoj

en: Terms and Conditions Page
eo: Paĝo Uzkondiĉoj

en: Terms and conditions
eo: Uzkondiĉoj

en: Terms in the product visibility taxonomy.
eo: Terminoj en la videbleca taksonomio de varo.

en: Terms successfully recounted
eo: Terminoj sukcese rekalkulitaj

en: Tested up to WooCommerce version
eo: Testita ĝis versio de WooCommerce

en: Texas
eo: Teksaso

en: Thai baht
eo: Tajlanda bahto

en: Thailand
eo: Tajlando

en: Thank you for selling with WooCommerce.
eo: Dankon pro vendado per WooCommerce.

en: Thank you for your order
eo: Dankon pro via mendo

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
eo: Dankon pro via mendo, bonvolu klaki la suban butonon por pagi per kreditkarto uzante Simplify Commerce de MasterCard.

en: Thank you. Your order has been received.
eo: Dankon. Via mendo estas ricevita.

en: Thanks :)
eo: Dankon :)

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s
eo: Dankon pro kreo de konto ĉe %1$s. Via uzantnomo estas %2$s

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
eo: Dankon pro uzo de Jetpack! Via vendejo estas preskaŭ preta: por aktivigi servojn kiel %s, nur konektu vian vendejon.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
eo: La zono "Lokoj ne kovritaj de viaj aliaj zonoj" ne povas esti ĝisdatigita.

en: The %s cannot be deleted.
eo: %s ne povas esti forviŝita.

en: The %s does not support trashing.
eo: %s ne subtenas enrubigon.

en: The %s has already been deleted.
eo: La %s jam estis forviŝita.

en: The %s is not a valid URL
eo: %s ne estas valida URL

en: The API key provided does not have read permissions.
eo: La donita API-ŝlosilo ne rajtas esti legita.

en: The API key provided does not have write permissions.
eo: La donita API-ŝlosilo ne permesas modifon.

en: The CSV is invalid.
eo: La CSV estas nevalida.

en: The GeoIP database from MaxMind is used to geolocate customers.
eo: La datumbazo GeoIP de MaxMind estas uzata por trovi fizikajn lokojn de klientoj.

en: The HTTP response code from the receiving server.
eo: La HTTPa responda kodo de la ricevanta servilo.

en: The HTTP response message from the receiving server.
eo: La HTTPa responda mesaĝo de la ricevanta servilo.

en: The ID for the parent of the resource.
eo: La ID por la patro de la rimedo.

en: The JSONP callback function is invalid
eo: La revoka funkcio de JSONP estas nevalida

en: The MaxMind GeoIP Database does not exist - Geolocation will not function. You can download and install it manually from %1$s to the path: %2$s. Scroll down to "Downloads" and download the "MaxMind DB binary, gzipped" file next to "GeoLite2 Country". Please remember to uncompress GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz and upload the GeoLite2-Country.mmdb file only.
eo: La datumbazo GeoIP de MaxMind ne ekzistas - Geolokado ne funkcios. Vi povas permane elŝuti kaj instali ĝin de %1$s al la vojo: %2$s. Rulumu ĝis "Elŝutoj" kaj elŝutu la dosieron "MaxMind DB binary, gzip" apud "GeoLite 2 Country". Bonvole memoru malkompaktigi GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz kaj alŝutu nur la dosieron GeoLite2-Country.mmdb.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
eo: La etendaĵo PayFast por WooCommerce ebligas akcepton de pagoj per kreditkarto kaj elektronika ĝiro ebligita de unu el la plej popularaj pagoservoj de SudAfriko. Neniu kosto por starigo, neniu abono-kosto.

en: The SKU already exists on another product.
eo: La SKU jam ekzistas por alia varo.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
eo: La URL de via paĝo %s (kune kun la paĝ-ID).

en: The URL where the webhook payload is delivered.
eo: La URL, al kie la ŝarĝo de la rethoko estas liverita.

en: The URL where the webhook was delivered.
eo: La URL al kie la rethoko estis liverita.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
eo: La kromprogramo Helpilo de WooCommerce ne plu necesas. Anstataŭe <a href="%s">administru abonojn</a> de la langeto pri Etendaĵoj.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
eo: La REST-API de WooCommerce permesas eksterajn aplikaĵojn vidi kaj administri datumojn de la vendejo. Alirrajto estas donita nur al tiuj kun validaj API-ŝlosiloj.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
eo: La kvanto da rabato. Devus ĉiam esti cifera, eĉ dum fikso de elcento.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
eo: La kvanto da tempo (en sekundoj), dum kiu via retejo traktos unu operacion ĝis atingo de tempolimo (por eviti ŝtopadon de servilo)

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
eo: La fonkoloro por retpoŝtaj ŝablonoj de WooCommerce. Defaŭlte %s.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
eo: La baza koloro por retpoŝtaj ŝablonoj de WooCommerce. Defaŭlte %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
eo: La baza paĝo ankaŭ povas esti uzata en viaj <a href="%s">fiksligiloj de varo</a> .

en: The callback_url needs to be over SSL
eo: La callback_url bezonas esti per SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
eo: La eroj de via antaŭa mendo eniris vian nunan korbon.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
eo: La faritaj ŝanĝoj perdiĝos, se vi foriros de ĉi tiu paĝo.

en: The city in which your business is located.
eo: La urbo, en kiu situas via komercejo.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
eo: La kategorio %1$s provizita de filtrilo %2$s devas uzi %3$s.

en: The comment has already been trashed.
eo: La komento estis jam sendita rubujen.

en: The content of the review.
eo: La enhavo de la recenzo.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
eo: La lando kaj ŝtato aŭ provinco, se iu ajn, kie via komercejo troviĝas.

en: The coupon code already exists
eo: La kupona kodo jam ekzistas

en: The coupon code cannot be empty.
eo: La kupona kodo ne povas esti malplena.

en: The current language used by WordPress. Default = English
eo: La nune uzata lingvo de WordPress. Defaŭlta = angla

en: The customer cannot be deleted
eo: Ne povas forviŝi la klienton

en: The date of the customer last order, as GMT.
eo: La dato de la lasta mendo de kliento, laŭ GMT.

en: The date the coupon expires, as GMT.
eo: La dato de eksvalidiĝo de la kupono, laŭ GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
eo: La dato de eksvalidiĝo de la kupono, laŭ la horzono de la retejo.

en: The date the coupon was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de la kupono, laŭ GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la kupono, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de la kupono, laŭ GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la kupono, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the customer was created, as GMT.
eo: La dato de kreo de kliento, laŭ GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la kliento, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de la kliento, laŭ GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la kliento, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the image was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de la bildo, laŭ GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la bildo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the image was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de la bildo, laŭ GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la bildo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order note was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de mendo-noto, laŭ GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la mendo-noto, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order refund was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de la repago de la mendo, laŭ GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la repago de mendo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order was completed, as GMT.
eo: La dato de plenumo de la mendo, laŭ GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
eo: La dato de plenumo de la mendo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de la mendo, laŭ GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la mendo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de la mendo, laŭ GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la mendo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the order was paid, as GMT.
eo: La dato de pago de la mendo, laŭ GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
eo: La dato de pago de la mendo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the product was created, as GMT.
eo: La dato de kreo de varo, laŭ GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la varo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the product was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de varo, laŭ GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la varo, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the review was created, as GMT.
eo: La kreo-dato de la recenzo, laŭ GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la recenzo, laŭ la horzono de la retejo.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la variaĵo, laŭ la horzono de la retejo.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la variaĵo, laŭ la horzono de la retejo.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
eo: La dato de enskribo en protokolon de la rethoka livero, laŭ GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
eo: La dato de protokolado de livero de la rethoko, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the webhook was created, as GMT.
eo: La dato de kreo de la rethoko laŭ GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
eo: La kreo-dato de la rethoko, laŭ horzono de la retejo.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
eo: La dato de lasta modifo de la rethoko laŭ GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
eo: La dato de lasta modifo de la rethoko, laŭ horzono de la retejo.

en: The date when download access expires, as GMT.
eo: La eksvalidiĝa dato de elŝuto-rajto, laŭ GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
eo: La dato de eksvalidiĝo de elŝuteco, laŭ horzono de la retejo.

en: The date you provided is invalid.
eo: La dato, kiun vi donis, estas nevalida.

en: The decimal separator of displayed prices.
eo: La apartigilo por la dekuma, frakcia parto de montritaj prezoj.

en: The default timezone for your server.
eo: La defaŭlta horzono de via servilo.

en: The delivery duration, in seconds.
eo: La livero-tempo, laŭ sekundoj.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
eo: La elŝutebla dosiero %1$s ne povas esti uzata ĉar ĝi ne havas permesatan dosierotipon. Permesitaj tipoj inkluzivas: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
eo: La elŝutebla dosiero %s ne povas esti uzata ĉar ĝi ne ekzistas en la servilo.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
eo: La etendaĵo eWay por WooCommerce permesas vin akcepti pagojn per kreditkarto rekte ĉe via vendejo sen bezono alidirekti klientojn al ekstera retejo por pagi.

en: The email address for the customer.
eo: La retpoŝtadreso de la kliento.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
eo: La etendaĵo %s estis sukcese malaktivigita.

en: The file does not exist, please try again.
eo: La dosiero ne ekzistas, bonvolu provi denove.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
eo: La dosiero estas malplena aŭ uzas alian kodigon ol UTF-8, bv. provi denove per nova dosiero.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
eo: La sekvaj aktivaj kromprogramoj ankoraŭ ne deklaris kongruon kun WooCommerce %s kaj estu ĝisdatigitaj kaj kontrolitaj antaŭ daŭrigo:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
eo: La ĉi-sube prezentitaj adresoj estos defaŭlte uzataj en la pagproceza paĝo.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
eo: La sekvaj opcioj agordas, kiel prezoj montriĝas en la fasado.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
eo: La sekvaj kromprogramoj estos instalitaj kaj aktivigitaj por vi:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
eo: La sekvaj sendmetodoj aplikiĝas al klientoj kun sendadresoj en tiu zono.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
eo: La sekva helpilo helpos vin agordi vian vendejon por rapida komenco.

en: The handler for the route is invalid
eo: La traktilo por la vojo ne estas valida

en: The homepage URL of your site.
eo: La reteja adreso (URL) de via retejo.

en: The id for the resource.
eo: La ID de la rimedo.

en: The installed version of the current active theme.
eo: La instalita versio de la nun aktiva etoso.

en: The installed version of the parent theme.
eo: La instalita versio de la patra etoso.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
eo: La plej granda dosiero, kiu povas esti en unu afiŝo.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
eo: La plej granda dosiero, kiu povas esti alŝutita al via instalo de WordPress.

en: The main body background color. Default %s.
eo: La fonkoloro de la korpo. Defaŭlte %s.

en: The main body text color. Default %s.
eo: La tekstkoloro en la korpo. Defaŭlte %s.

en: The maximum allowed setting is %d
eo: La maksimuma permesita agordo estas %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
eo: La maksimuma kvanto da memoro (RAM), kiun via retejo povas uzi en unu momento.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
eo: La maksimuma nombro da individuaj eroj, al kiuj ĉi tiu kupono povas aplikiĝi, kiam oni uzas varajn rabatojn. Lasu malplena por apliki al ĉiuj aplikeblaj eroj en la korbo.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
eo: La maksimuma nombro da variabloj, kiujn via servilo povas uzi por unuopa funkcio por eviti superŝarĝojn.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
eo: La maksimuma elspezo por tiu kupono estas %s.

en: The minimum allowed setting is %d
eo: La minimuma permesita agordo estas %d

en: The minimum spend for this coupon is %s.
eo: La minimuma elspezo por tiu kupono estas %s.

en: The name of the current active theme.
eo: La nomo de la nun aktiva etoso.

en: The name of the parent theme.
eo: La nomo de la patra etoso.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
eo: La nombro da frakciaj ciferoj aperantaj en montritaj prezoj.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
eo: La opcioj estas &quot;Aktiva&quot; (liveras ŝarĝon), &quot;Paŭzita&quot; (ne liveras), aŭ &quot;Malebligita&quot; (ne liveras pro nefunkciado).

en: The order #%1$s from %2$s has been cancelled. The order was as follows:
eo: La mendo #%1$s de %2$s estis nuligita. La mendo estis la sekva:

en: The order ID.
eo: La ID de mendo.

en: The order note ID provided is not associated with the order
eo: La provizita ID de mendonoto ne estas ligita kun la mendo

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
eo: La donita ID por repago de mendo ne estas ligita kun la mendo.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
eo: La sumoj de la mendo estis ĝisdatigitaj. Bonvolu konfirmi vian mendon per premo de la butono "Submeti mendon" ĉe la subo de la paĝo.

en: The parent theme developers URL.
eo: La programista URL de la patra etoso.

en: The payment gateway for this order does not exist.
eo: La pagservo por tiu mendo ne ekzistas.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
eo: La pagservo por tiu mendo ne subtenas aŭtomatajn repagojn.

en: The position of the currency symbol.
eo: La pozicio de la valuta simbolo.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
eo: La poŝtkodo, se iu ajn, kie via komerco troviĝas.

en: The product review cannot be deleted.
eo: La vara recenzo ne povas esti forviŝita.

en: The product review does not support trashing.
eo: La vara recenzo ne subtenas enrubigon.

en: The product variation is invalid
eo: La vara variaĵo estas nevalida

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
eo: La donita traktilo %1$s ne funkciigas %2$s.

en: The resource cannot be deleted.
eo: La rimedo ne povas esti forviŝita.

en: The response body from the receiving server.
eo: La respondo-korpo de la ricevinta servilo.

en: The root URL of your site.
eo: La radika URL de via retejo.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
eo: La rabatprezo eksvalidiĝos komence de la difinita dato.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
eo: La Sekreta Ŝlosilo estas uzata por generi haketaĵon de la rethoko liverita kaj provizita en la petokapoj.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
eo: La agordoj de tiu bilda grandeco estis malebligitaj ĉar filtrilo anstataŭas la valorojn.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
eo: La stoko ne estis ĝisdatigita ĉar la nombro ŝanĝiĝis ekde redakto. Estas %2$d ekzempleroj de la varo %1$d.

en: The street address for your business location.
eo: La stratadreso de via komerca loko.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
eo: La teksto por aperigi en la fino de retmesaĝoj de WooCommerce.

en: The theme developers URL.
eo: Programista URL de la etoso.

en: The thousand separator of displayed prices.
eo: La apartigilo por miloj en montritaj prezoj.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
eo: La versio de MySQL instalita sur via gastiganta servilo.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
eo: La versio de PHP instalita sur via gastiganta servilo.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
eo: La versio de WooCommerce instalita en via retejo.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce version.
eo: La versio de WooCommerce, por kiu la datumbazo estas strukturita. Ĝi estu same kiel via WooCommerce-versio.

en: The version of WordPress installed on your site.
eo: La versio de WordPress instalita en via retejo.

en: The version of cURL installed on your server.
eo: La versio de cURL instalita sur via servilo.

en: Theme
eo: Etoso

en: Theme author URL.
eo: Aŭtora URL de etoso.

en: Theme integration guide
eo: Gvidlibro al akordigo de etoso

en: Theme name.
eo: Nomo de etoso.

en: Theme version.
eo: Versio de etoso.

en: Theme.
eo: Etoso.

en: There are currently no logs to view.
eo: Nuntempe ne estas protokolo por vidi.

en: There are no notes yet.
eo: Ankoraŭ ne estas notoj.

en: There are no product reviews yet.
eo: Ankoraŭ ne estas varaj recenzoj.

en: There are no reviews yet.
eo: Ankoraŭ ne estas recenzo.

en: There are no shipping methods available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
eo: Estas neniu havebla sendmetodo. Bonvolu vidi, ĉu via adreso estas ĝusta, aŭ kontaktu nin, se vi bezonas helpon.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
eo: Estas iuj problemoj kun la eroj en via korbo (montritaj supre). Bonvolu reveni al la korba paĝo kaj solvu ĉi tiujn problemojn antaŭ pago.

en: There was a problem adding this card.
eo: Problemo okazis dum provo aldoni tiun karton.

en: There was an error calling %s
eo: Estis eraro vokante %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
eo: Okazis eraro dum voko de tiu ilo. Estas neniu per-referenca voko.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
eo: Estas regionoj ene de tiu ĉi zono. Klientoj estos kontrolitaj por kongruo kun regiono.

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
eo: Ĉi tiuj estas la atributoj, kiuj estos antaŭelektitaj ĉe la fasado.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
eo: Tiuj kostoj povas opcie esti aldonitaj laŭ la <a href="%s">senda kategorio de varo</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
eo: Tiu opcioj permesas vin ŝanĝi la aspekton de la pagprocezo de WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
eo: Ĉi tiuj paĝoj devas esti agorditaj, por ke WooCommerce sciu, kien sendi uzantojn por la pagprocezo.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
eo: Tiuj tarifoj estas pliaj opcioj al sendado kun aldonaj kostoj (bazitaj sur la fiksa tarifo).

en: This %s cannot be deleted
eo: Tiu %s ne povas esti forviŝita

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
eo: Tiu ago ne povas esti malfarita. Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi personajn informojn el la elektitaj mendoj?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
eo: Tio regas la montradon de stoko-kvantoj ĉe la klienta fasado.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
eo: Ĉi tio regas la priskribon, kiun la uzanto vidas dum la pagprocezo.

en: This controls the position of the currency symbol.
eo: Ĉi tio agordas la pozicion de la valuta simbolo.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
eo: Tio regas la titolon, kiun vidos la uzanto dum la pagprocezo.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eo: Tio agordas la valuton, en kiu prezoj estas listigitaj en la katalogo, kaj la valuton en kiu pagservoj akceptos pagojn.

en: This controls what unit you will define lengths in.
eo: Tio regas la tipon de unuo por montri longon.

en: This controls what unit you will define weights in.
eo: Tio regas la tipon de unuo por montri pezon.

en: This controls which shipping address is used by default.
eo: Tio regas defaŭltan sendadreson.

en: This coupon has expired.
eo: Ĉi tiu kupono eksvalidiĝis.

en: This email address is already registered.
eo: Tiu retpoŝtadreso jam estas registrita.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
eo: Ĉi tiu kampo ebligas al vi fiksi la maksimuman elspezadon (antaŭ-tarifan) permesitan kun uzo de la kupono.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
eo: Ĉi tiu kampo ebligas al vi fiksi la minimuman elspezadon (antaŭ-tarifan) permesitan kun uzo de la kupono.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
eo: Ĉi tiu funkcio ne estu alvokita antaŭ woocommerce_init.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
eo: Ĉi tiu estas prova vendejo por testado &mdash; neniu mendo estos plenumita.

en: This is a featured product
eo: Ĉi tiu estas elstarigita varo

en: This is a major update, are you sure you're ready?
eo: Tio estos multampleksa ĝisdatigo, ĉu vi certas, ke vi estas preta?

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold.
eo: Jen, sciigo pri mendo sendita al klientoj. Ĝi enhavas mendajn detalojn post suspendo de mendo.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
eo: Jen, sciigo pri mendo sendita al klientoj post pago kaj enhavanta detalojn pri la mendo.

en: This is not your download link.
eo: Tio ne estas via elŝuta ligilo.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
eo: Tio estas la URL aŭ absoluta vojo al la dosiero, al kiu klientoj aliros. URLoj enigitaj ĉi tie devus jam esti ĉifritaj.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
eo: Jen, la vendejo-paĝo de WooCommerce. La vendejopaĝo estas speciala arkivo, kiu listigas viajn varojn. <a href="%s">Vi povas legi pli pri tio</a> .

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
eo: Tio estas la defaŭlta kategorio kaj do ĝi ne povas esti forviŝita. Ĝi estos aŭtomate atribuita al varoj sen kategorio.

en: This is the name of the download shown to the customer.
eo: Tio estas la nomo de la elŝuto montrita al la kliento.

en: This is the name of the zone for your reference.
eo: Tiu ĉi estas la nomo de la zono, por via informo.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
eo: Tio estas la sumo de la kostoj de sendimpostoj "Impostaj vicoj" ene de viaj mendoj.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
eo: Tio estas la sumo de la kostoj de impostoj "Impostaj vicoj" ene de viaj mendoj.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
eo: Ĉi tiu estas la sumo de la 'Sumo por mendo'-kampo en viaj mendoj.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
eo: Ĉi tiu estas la sumo de la 'Sumo por sendado'-kampo en viaj mendoj.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
eo: Ĉi tiu estas la sumo de la mendaj prezoj post ĉiuj repagoj, sen sendado kaj impostoj.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
eo: Ĉi tiu estas la sumo de la mendaj prezoj post ĉiuj repagoj kaj kun sendado kaj impostoj.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
eo: Tio estas la sumo de impostoj por la tarifo (sendimposto + vara imposto).

en: This is where store orders are stored.
eo: Jen, kie vendejaj mendoj estas tenataj.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
eo: Jen, kie vi povas aldoni novajn kuponojn, kiujn klientoj povos uzi en via vendejo.

en: This is where you can add new products to your store.
eo: Jen, kie vi povas aldoni novajn varojn al via vendejo.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
eo: Tie estas la loko de via komercejo. Impostaj tarifojoj kaj sendaj tarifoj estos kalkulitaj laŭ tiu adreso.

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
eo: Jen, la ĉefa korpo de enhavo por via varo. Ĉi tie vi devus detale priskribi vian varon.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
eo: Tiu ŝlosilo ne estas valida aŭ jam estas uzita. Bonvolu restarigi vian pasvorton denove, se necese.

en: This lets you choose which products are part of this group.
eo: Tio permesas al vi elekti la varojn, kiuj estu parto de ĉi tiu grupo.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
eo: Tiu metodo estas evitinda ekde 2.6.0 kaj estos forviŝita en estontaj versioj - ni rekomendas elŝalti ĝin kaj anstataŭe agordi novan tarifon ene de viaj <a href="%s">Sendozonoj</a> .

en: This method should not be called before plugins_loaded.
eo: Tiu metodo ne estu vokita antaŭ plugins_loaded.

en: This month
eo: Ĉi-monate

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
eo: Tiu opcio trovas defaŭltan lokon de kliento. La datumbazo GeoLite de MaxMind estos regule elŝutita al via dosierujo wp-content, se vi uzas geolokadon.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
eo: Tiu opcio decidas, kiu adreso estas uzita por kalkuli imposton.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
eo: Tiu opcio estas grava ĉar ĝi influos kiel vi enigos prezojn. Ŝanĝo de tio ne influos  ekzistantajn varojn.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
eo: Tiu opcio permesas limigon de landoj, al kiuj vi volas vendi varojn.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
eo: Tiu opcio forviŝos ĈIUJN viajn impostajn tarifojn, uzu zorgeme. Ĉi tiu ago ne povas esti malfarita.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
eo: Ne eblas pagi por tiu ĉi mendo. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon.

en: This order is no longer editable.
eo: Tiu ĉi mendo ne plu estas redaktebla.

en: This order note cannot be deleted
eo: Ĉi tiu mendonoto ne estas forigebla

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
eo: La stato de tiu mendo estas &ldquo;%s&rdquo;&mdash;ni ne akceptas pagon. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon.

en: This payment method was successfully set as your default.
eo: Ĉi tiu pagmetodo estis sukcese fiksita kiel via defaŭlta.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
eo: Tiu varo jam vendiĝis kaj eble estas ligita al nunaj mendoj. Ĉu vi certas, ke vi volas forviŝi ĝin?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
eo: Tiu varo estas elĉerpita, do nehavebla.

en: This product is protected and cannot be purchased.
eo: Tiu varo estas protektita kaj do ne povas esti aĉetita.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
eo: Tiu ligilo al raporto eksvalidiĝis. %1$sAlklaku al tie ĉi por vidi la filtritan raporton%2$s.

en: This resource cannot be created.
eo: Ĉi tiu rimedo ne povas esti kreita.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
eo: Tiu ĉi specimena teksto inkluzivas bazajn aferojn rilate al kiuj personaj datumoj estas kolektataj, tenataj kaj kunhavigataj, kaj ankaŭ kiuj eble rajtas aliri tiujn informojn. Depende de agordoj kaj uzataj aldonaj kromprogramoj, la apartaj informoj kunhavigitaj de via vendejo varios. Ni rekomendas konsulton kun advokato dum decido de tio, kion vi devus enskribi en via privateca politiko.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a privacy page is first set.
eo: Tiu sekcio regas la montradon de la privateca politiko de via retejo. La subaj sciigoj pri privateco ne aperos escepte se privateca paĝo estas asignita.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
eo: Tiu sekcio permesas vin agordi la retpoŝtojn de WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Alklaku ĉi tie por antaŭrigardi vian ŝablonon por retpoŝtaĵoj</a> .

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
eo: Ĉi tiu sekcio montras ĉiujn dosierojn, kiuj superregas la defaŭltajn ŝablonajn paĝojn de WooCommerce.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
eo: Ĉi tio starigas la bazan paĝon de via vendejo - jen kie via vara arkivo estos.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
eo: Ĉi tio agordas la dekuman apartigilon en montritaj prezoj.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
eo: Ĉi tio agordas la nombron da dekumaj ciferoj montritaj en montritaj prezoj.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
eo: Ĉi tio agordas la miloblan apartigilon en montritaj prezoj.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
eo: Ĉi tiu agordo fiksas la vendejajn paĝojn, sur kiuj aperu varoj.

en: This setting does not apply to guest purchases.
eo: Tiu agordo ne estas aplikebla al aĉetoj de gastoj.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
eo: Tiu sendmetodo ne havas ŝanĝeblajn agordojn.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
eo: Ĉi tiu abono eksvalidiĝis. Kontaktu la posedanton por <strong>renovigi</strong> la abonon por ricevi ĝisdatigojn kaj subtenon.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
eo: Ĉi tiu abono eksvalidiĝis. Bonvolu <strong>renovigi ĝin</strong> por ricevi ĝisdatigojn kaj subtenon.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
eo: Ĉi tiu abono baldaŭ eksvalidiĝos. Bonvolu <strong>renovigi ĝin</strong> por daŭre ricevi ĝisdatigojn kaj subtenon.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
eo: Tiu ŝablono estis anstataŭigita de via etoso kaj povas esti trovita en: %s.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
eo: Ĉi tiu teksto montriĝos sur la butono, kiu ligas al la ekstera varo.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
eo: Tiu ilo permesas generon kaj elŝuton de CSV-dosiero enhavanta liston de ĉiuj varoj.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV file.
eo: Tiu ilo permesas al vi importi (aŭ kunfandi) varajn datumojn al via vendejo el CSV-dosiero.

en: This tool will add address indexes to orders that do not have them yet. This improves order search results.
eo: Tiu ilo aldonos adres-indeksojn al mendoj, kiuj ankoraŭ ne havas ilin. Tio plibonigos serĉrezultojn de mendoj.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
eo: Tiu ilo forviŝos ĈIUJN eksvalidajn nedaŭraĵojn de WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
eo: Tiu ilo forviŝos ĉion el la memortenejo de nedaŭraĵoj por la varo/vendejo.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
eo: Tiu ilo forviŝos ĉiujn datumojn pri klientaj seancoj el la datumbazo, inkluzive de nunaj korboj kaj korboj konservitaj en la datumbazo.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
eo: Tiu ilo forviŝos ĉiujn variaĵojn, kiuj ne havas patron.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
eo: Tiu ilo forviŝos eksvalidajn elŝutajn permesojn kaj permesojn kun 0 restantaj elŝutoj.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
eo: Tiu ilo instalos ĉiujn mankantajn paĝojn de WooCommerce. Paĝoj jam difinitaj kaj agorditaj ne estos anstataŭigitaj.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
eo: Ĉi tiu ilo rekalkulos varajn terminojn - utile, kiam vi ŝanĝos viajn agordojn en maniero, kiu kaŝas varojn el la katalogo.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
eo: Tiu ilo restarigos la rolojn de administranto, kliento kaj direktisto de vendejo al defaŭltaj. Uzu tion, se viaj uzantoj ne povas aliri al ĉiuj administraj paĝoj de WooCommerce.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
eo: Tio estos la aspekto de via nomo en la konta sekcio kaj en recenzoj

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
eo: Tio donos al "%1$s" alirrajton %2$s, kiu permesos al ĝi:

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
eo: Tio refaros ĉiujn bildetojn en la vendejo por kongrui kun via etoso kaj/aŭ bildaj agordoj.

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
eo: Ĉi tio restarigos viajn agordojn por spuri uzadon, tio kaŭzos, ke ĝi montros la permespetan rubandon denove kaj ne sendos ajnajn datumojn.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
eo: Ĉi tiu zono estas <b>nedevige</b> uzata por regionoj, kiuj ne estas inkluzivitaj en iu alia sendozono.

en: Thousand separator
eo: Apartigilo de miloj

en: Thousand separator.
eo: Apartigilo de miloj.

en: Thumbnail
eo: Bildeto

en: Thumbnail cropping
eo: Stuco de bildeto

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
eo: Refaro de bildetoj estas planita ruliĝi en la fono.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
eo: Refaro de bildetoj ruliĝas en la fono. Depende de la nombro da bildoj en via vendejo, la tasko eble daŭros longe.

en: Thumbnail width
eo: Larĝo de bildeto

en: Thurgau
eo: Turgovio

en: Tianjin / &#22825;&#27941;
eo: Tjanĝino / &#22825;&#27941;

en: Tibet / &#35199;&#34255;
eo: Tibeto / &#35199;&#34255;

en: Ticino
eo: Tiĉino

en: Tierra del Fuego
eo: Tero de la Fajro

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Timi&#537;
eo: Timiŝo

en: Timor-Leste
eo: Timoro Orienta

en: Title
eo: Titolo

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
eo: Por permesi protokoladon, igu %1$s modifebla aŭ difinu propran %2$s.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
eo: Por konektiĝi al %1$s vi devas esti ensalutinta. Sube, vi povas ensaluti al via vendejo, aŭ <a href="%2$s">rezigni kaj reveni al %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending"
eo: Por redakti ĉi tiun mendon, revenigu la staton al "Pritraktota"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
eo: Por ebligi ĉi tiun ĝisdatigon vi devas <strong>aktivigi</strong> ĉi tiun abonon.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
eo: Por ebligi ĉi tiun ĝisdatigon vi devas <strong>aĉeti</strong> novan abonon.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
eo: Por manipuli variaĵojn de varoj vi devus uzi la finadreson /varoj/&lt;vara_id&gt;/variajhoj/&lt;id&gt;.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
eo: Por forviŝi kaj redakti tiun retpoŝtan ŝablonon kopii %1$s al la dosierujo de via etoso: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
eo: Por ricevi ĝisdatigojn kaj subtenon por tiu etendaĵo, vi bezonas <strong>aĉeti</strong> novan abonon aŭ kunligi ĉiujn viajn etendaĵojn al unu konektita konto per <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">kunhavigo</a> aŭ <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transdono</a></strong> de tiu etendaĵo al tiu konektita konto.

en: To reset your password, visit the following address:
eo: Por ŝanĝi vian pasvorton, vizitu la sekvan url-adreson:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
eo: Por spuri vian mendon, bonvole enmetu la ID de via mendo en la suban skatolon kaj premu la butonon "Spuri". La ID troviĝas en via kvitanco kaj en la konfirma retmesaĝo kiun vi ricevis.

en: Tochigi
eo: Toĉigi

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
eo: Baskuligi &quot;Elŝutebla&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
eo: &quot;Ebligita&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
eo: Baskuligi &quot;administradon de stoko&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
eo: Baskuligi &quot;Nefizika&quot;

en: Toggle featured
eo: Baskuligi elstarigitan

en: Toggle fullscreen
eo: Baskuligi plenekrane

en: Togo
eo: Togolando

en: Tokelau
eo: Tokelao

en: Token
eo: Ĵetono

en: Tokushima
eo: Tokuŝima

en: Tokyo
eo: Tokia

en: Tonga
eo: Tongo

en: Tongan pa&#x2bb;anga
eo: Tonga pa&#x2bb;anga

en: Tool description.
eo: Priskribo de ilo.

en: Tool does not exist.
eo: Ilo ne ekzistas.

en: Tool name.
eo: Ilo-nomo.

en: Tool ran.
eo: Ilo ruliĝis.

en: Tool return message.
eo: Livera mesaĝo de ilo.

en: Tools
eo: Iloj

en: Top earners
eo: Enkasigas plej multe

en: Top freebies
eo: Plej sukcesaj senpagaĵoj

en: Top rated products
eo: Plej alte taksitaj varoj

en: Top sellers
eo: Vendiĝas plej ofte

en: Topic
eo: Temo

en: Total
eo: Fina sumo

en: Total Database Size
eo: Tuta grando de datumbazo

en: Total amount spent.
eo: Tuto de elspezo.

en: Total available to refund
eo: Sumo havebla por repago

en: Total charged for shipping.
eo: Sumo pagigita por sendokostoj.

en: Total charged for taxes.
eo: Sumo pagigita por impostoj.

en: Total discount amount for the order.
eo: Sumo de rabato por la mendo.

en: Total discount tax amount for the order.
eo: Sumo de rabata imposto por la mendo.

en: Total number of purchases.
eo: Tuta nombro da aĉetoj.

en: Total of coupons used.
eo: Sumo de kuponoj uzitaj.

en: Total of items purchased.
eo: Sumo de eroj aĉetitaj.

en: Total of orders placed.
eo: Sumo de mendoj metitaj.

en: Total of refunded orders.
eo: Sumo de repagitaj mendoj.

en: Total sales
eo: Sumaj vendoj

en: Total sales minus shipping and tax.
eo: Sumaj vendoj post depreno de sendado kaj impostoj.

en: Total shipping
eo: Sumo por sendado

en: Total shipping amount for the order.
eo: Sumo de sendokosto por la mendo.

en: Total shipping tax amount for the order.
eo: Sumo de sendimposto por la mendo.

en: Total tax
eo: Sumo de impostoj

en: Total:
eo: Fina sumo:

en: Totals
eo: Sumoj

en: Totals.
eo: Sumoj.

en: Town / City
eo: Vilaĝo / Urbo

en: Town / District
eo: Urbo/distrikto

en: Toyama
eo: Tojama

en: Track
eo: Spuri

en: Transaction ID
eo: ID de transakcio

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
eo: Transmeto de ekzistantaj varoj al via nova vendejo  — simple importu CSV-dosieron.

en: Transnistrian ruble
eo: Ĉednestria rublo

en: Trash
eo: Rubujo

en: Trashed
eo: Enrubigita

en: Trieste
eo: Triesto

en: Trinidad and Tobago
eo: Trinidado kaj Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
eo: Dolaro de Trinidado kaj Tobago

en: True the prices included tax during checkout.
eo: Vere ke, dum pagprocezo, la prezoj inkluzivis imposton.

en: Tunisia
eo: Tunizio

en: Tunisian dinar
eo: Tunizia dinaro

en: Turkey
eo: Turkio

en: Turkish lira
eo: Turka liro

en: Turkmenistan
eo: Turkmenio

en: Turkmenistan manat
eo: Turkmena manato

en: Turks and Caicos Islands
eo: Turkoj kaj Kajkoj

en: Tuvalu
eo: Tuvalo

en: Type
eo: Tipo

en: Type of attribute.
eo: Tipo de atributo.

en: Type of setting.
eo: Tipo de agordo.

en: URL to an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Admin > Media).
eo: URL al bildo, kiun vi volas montri en la retpoŝta kapo. Alŝutu bildojn per la aŭdvida alŝutilo (Admin > Aŭdvidaĵoj).

en: URL to edit the order
eo: URL por redakti la mendon

en: URL where the webhook payload is delivered.
eo: URL al kie la rethoka ŝarĝo estas liverita.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
eo: Usona enlanda zono = ĉiuj usonaj ŝtatoj = fikstarifa sendo

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
eo: Georgio

en: UTA G&#259;g&#259;uzia
eo: Gagaŭzio

en: UTC DateTime when the coupon expires.
eo: Dato-horo de eksvalidiĝo de la kupono, laŭ UTC.

en: Uganda
eo: Ugando

en: Ugandan shilling
eo: Uganda ŝilingo

en: Ukraine
eo: Ukrainio

en: Ukrainian hryvnia
eo: Ukraina hrivno

en: Unable to accept more than %s items for this request.
eo: Ne eblas akcepti pli ol %s erojn por ĉi tiu peto.

en: Unable to add payment method to your account.
eo: Ne eblis aldoni pagmetodon al via konto.

en: Unable to create order.
eo: Ne povis krei mendon.

en: Unable to insert download log entry in database.
eo: Ne eblis enmeti enigon de elŝutprotokolo en datumbazon.

en: Unable to use image "%s".
eo: Ne povas uzi bildon "%s".

en: Uncropped
eo: Nestucita

en: Understanding the status report
eo: Kompreno de la stata raporto

en: Undo?
eo: Ĉu malfari?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
eo: Bedaŭrinde, <strong>ni ne sendas per %s</strong>. Bonvole enigu alternativan sendan adreson.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
eo: Malbonŝance via mendo ne povas esti traktita, ĉar la origina banko/negocisto malakceptis vian transakcion. Bonvolu provi vian aĉeton denove.

en: Unique ID for the instance.
eo: Unika ID por la okazo.

en: Unique ID for the resource.
eo: Unika ID por la rimedo.

en: Unique ID for the zone.
eo: Unika ID por la zono.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
eo: Unika identigilo por la atributo de la terminoj.

en: Unique identifier for the object.
eo: Unika identigilo por la objekto.

en: Unique identifier for the resource.
eo: Unika identigilo por la rimedo.

en: Unique identifier for the variable product.
eo: Unika identigilo por la varia varo.

en: Unique identifier for the variation.
eo: Unika identigilo por la variaĵo.

en: Unique identifier for the webhook.
eo: Unika identigilo por la rethoko.

en: Unique identifier.
eo: Unika identigilo.

en: Unique slug for the resource.
eo: Unika URL-nomo por la rimedo.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
eo: Unika URL-nomo/referenco por la atributo; devas esti maksimumo de 28 signoj.

en: Unique transaction ID.
eo: Unika transakcia ID.

en: United Arab Emirates
eo: Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj

en: United Arab Emirates dirham
eo: Dirhamo de Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj

en: United Kingdom (UK)
eo: Britio

en: United States (US)
eo: Usono

en: United States (US) Minor Outlying Islands
eo: Usonaj Malgrandaj Insuloj

en: United States (US) Virgin Islands
eo: Usonaj Virgaj Insuloj

en: United States (US) dollar
eo: Usona dolaro

en: Units in stock
eo: Ekzempleroj en stoko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Unknown request method.
eo: Nekonata petmetodo.

en: Unlimited
eo: Senlimaj

en: Unlimited usage
eo: Senlima uzado

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
eo: Senpagita mendo nuligita - atingis limdaton.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
eo: Senseriigo de okazoj de tiu ĉi klaso estas malpermesita.

en: Unsupported request method
eo: Nesubtenata petmetodo

en: Update
eo: Ĝisdatigi

en: Update %s
eo: Ĝisdatigi %s

en: Update Available
eo: Ĝisdatigo havebla

en: Update cart
eo: Ĝisdatigi korbon

en: Update category
eo: Ĝisdatigi kategorion

en: Update country
eo: Ĝisdatigu landon

en: Update existing products
eo: Ĝisdatigi ekzistantajn varojn

en: Update now
eo: Ĝisdatigi nun

en: Update shipping class
eo: Ĝisdatigi sendkategorion

en: Update status event failed.
eo: Malsukcesis ĝisdatigi staton.

en: Update tag
eo: Ĝisdatigi etikedon

en: Update totals
eo: Ĝisdatigi sumojn

en: Updated
eo: Ĝisdatigita

en: Updated at
eo: Ĝisdatigita je

en: Updating product review failed.
eo: Ĝisdatigado de vara recenzo malsukcesis.

en: Upgrade
eo: Ĝisdatigi

en: Upload CSV file
eo: Alŝuti CSV-dosieron

en: Upload a new file
eo: Alŝuti novan dosieron

en: Upload an image
eo: Alŝuti bildon

en: Upload file and import
eo: Alŝuti dosieron kaj importi

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
eo: Ĉi tie alŝutu aŭ atribuu bildon al via varo. Tiu bildo montriĝos en la katalogo de via vendejo.

en: Upload/Add image
eo: Alŝuti/Aldoni bildon

en: Uploaded to this product
eo: Alŝutita al ĉi tiu varo

en: Upsells
eo: Promociaj reklamoj

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
eo: Promociaj reklamoj estas varoj rekomenditaj de vi, anstataŭ la nune rigardata varo, ekzemple, varoj pli multekostaj aŭ pli bonkvalitaj aŭ pli profitdonaj.

en: Uri
eo: Urio

en: Uruguay
eo: Urugvajo

en: Uruguayan peso
eo: Urugvaja peso

en: Usage / Limit
eo: Uzado/Limo

en: Usage limit per coupon
eo: Uzlimo por aparta kupono

en: Usage limit per user
eo: Uzlimo por individua uzanto

en: Usage limits
eo: Uz-limoj

en: Usage restriction
eo: Uzo-limigo

en: Usage tracking settings successfully reset.
eo: Agordoj por sekvi uzadon sukcese restarigitaj.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
eo: Uzu la koncizkodon <code>[qty]</code> por la nombro da eroj, <br/><code>[cost]</code> por la suma kosto de la eroj, kaj <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> por tarifoj bazitaj sur elcento.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
eo: Uzu argumentojn WP-Query por modifi la respondon; variabloj de privataj petoj devas havi taŭgan rajtigon.

en: Use a new card
eo: Uzi novan karton

en: Use a new payment method
eo: Uzi novan pagmetodon

en: Use as product image
eo: Uzu kiel varan bildon

en: Use image
eo: Uzi bildon

en: Use previous column mapping preferences?
eo: Ĉu uzi antaŭajn preferojn por mapigo de kolumnoj?

en: Used for variations
eo: Uzita por variaĵoj

en: Used-up download permissions
eo: Elĉerpitaj elŝutaj permesoj

en: User
eo: Uzanto

en: User ID of user who created the refund.
eo: Uzanto-ID de la uzanto, kiu kreis la repagon.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
eo: Uzanto-ID de posedanto de mendo. 0 por gastoj.

en: User agent of the customer.
eo: Aplikaĵo uzita de la kliento.

en: User email
eo: Retpoŝtadreso de uzanto

en: User is missing.
eo: Uzanto mankas.

[ctx: User role]
en: Customer
eo: Kliento

[ctx: User role]
en: Shop manager
eo: Vendeja direktisto

en: Username
eo: Uzantonomo

en: Username is required.
eo: Uzantnomo estas deviga.

en: Username isn't editable.
eo: Uzantnomo ne estas modifebla.

en: Username or email
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso

en: Username or email address
eo: Uzantonomo aŭ retpoŝtadreso

en: Username: %s
eo: Uzantnomo: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
eo: Uzantoj devos elspezi tiun kvanton por ricevi senpagan sendon (se ebligita supre).

en: Utah
eo: Utaho

en: Uttar Pradesh
eo: Utar-Pradeŝo

en: Uzbekistan
eo: Uzbekio

en: Uzbekistani som
eo: Uzbeka somo

en: VAT
eo: AVI

en: Valais
eo: Valezo

en: Valencia
eo: Valencio

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
eo: Validiga eraro: PayPal-IPN respondas de malsama retpoŝtadreso (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
eo: Validiga eraro: PayPal-nombroj ne kongruas (sumo %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
eo: Validiga eraro: PayPal-nombroj ne kongruas (malnete %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
eo: Validiga eraro: PayPal-valutoj ne kongruas (kodo %s).

en: Value (required)
eo: Valoro (deviga)

en: Value of the coupon.
eo: Valoro de la kupono.

en: Value(s)
eo: Valoro(j)

en: Vanuatu
eo: Vanuatuo

en: Vanuatu vatu
eo: Vanuatua vatuo

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
eo: Varia estas por pli kompleksaj varoj kiel ĉemizoj kun pluraj grandecoj.

en: Variable product
eo: Varia varo

en: Variation #%1$s of %2$s
eo: Variaĵo #%1$s de %2$s

en: Variation ID, if applicable.
eo: ID de variaĵo, se aplikeble.

en: Variation ID.
eo: ID de variaĵo.

en: Variation ID:
eo: Variaĵa ID:

en: Variation URL.
eo: URL de variaĵo.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
eo: Variaĵo ne povas esti importita: mankas patra ID aŭ patro ne ekzistas.

en: Variation description.
eo: Priskribo de variaĵo.

en: Variation dimensions.
eo: Dimensioj de variaĵo.

en: Variation height (%s).
eo: Alto de variaĵo (%s).

en: Variation image data.
eo: Bildaj datumoj de variaĵo.

en: Variation length (%s).
eo: Longo de variaĵo (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
eo: Menu-ordo de variaĵo (fiksas pozicion en la listo de variaĵoj)

en: Variation price (required)
eo: Prezo de variaĵo (deviga)

en: Variation regular price.
eo: Ordinara prezo de variaĵo.

en: Variation sale price.
eo: Rabatprezo de variaĵo.

en: Variation weight (%s).
eo: Pezo de variaĵo (%s).

en: Variation width (%s).
eo: Larĝo de variaĵo (%s).

en: Variations
eo: Variaĵoj

en: Vatican
eo: Vatikano

en: Vaud
eo: Vaŭdo

en: Venezuela
eo: Venezuelo

en: Venezuelan bol&iacute;var
eo: Venezuela bolivaro

en: Vermont
eo: Vermonto

en: Version
eo: Versio

en: Version %s is <strong>available</strong>.
eo: Versio %s estas <strong>havebla</strong> .

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
eo: Versio %s estas <strong>havebla</strong>. Por ebligi ĉi tiun ĝisdatigon vi devas <strong>aĉeti</strong> novan abonon.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
eo: Versio de WooCommerce, kiu laste ĝisdatigis la mendon.

en: Very poor
eo: Aĉa

en: Victoria
eo: Viktorio

en: Vietnam
eo: Vjetnamio

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
eo: Vjetnama dongo

en: View
eo: Vidi

en: View &amp; Customize
eo: Vidi k. Tajlori

en: View Cart
eo: Vidi korbon

en: View WooCommerce API docs
eo: Vidi API-dokumentojn de WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
eo: Rigardi dokumentaron de WooCommerce

en: View WooCommerce settings
eo: Vidi agordojn de WooCommerce

en: View and manage coupons
eo: Vidi kaj administri kuponojn

en: View and manage customers
eo: Vidi kaj administri klientojn

en: View and manage orders and sales reports
eo: Vidi kaj administri mendojn kaj vendajn raportojn

en: View and manage products
eo: Vidi kaj administri varojn

en: View cart
eo: Vidi korbon

en: View coupon
eo: Vidi kuponon

en: View coupons
eo: Vidi kuponojn

en: View customers
eo: Vidi klientojn

en: View import log
eo: Vidi Import-protokolon

en: View more Storefront child themes
eo: Rigardi pliajn idajn etosojn de Storefront

en: View order
eo: Vidi mendon

en: View order: %s
eo: Vidi mendon: %s

en: View orders
eo: Vidi mendojn

en: View orders and sales reports
eo: Vidi mendojn kaj vendajn raportojn

en: View other orders &rarr;
eo: Vidi aliajn mendojn &rarr;

en: View product
eo: Vidi varon

en: View products
eo: Vidi varojn

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
eo: Vidi varojn en la grupo &ldquo;%s&rdquo;

en: View report
eo: Vidi raporton

en: View tax rates
eo: Vidi impostotarifojn

en: View template
eo: Rigardi ŝablonon

en: View/Edit
eo: Vidi/Redakti

en: Virginia
eo: Virginio

en: Virtual
eo: Nefizika

en: Virtual products
eo: Nefizikaj varoj

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
eo: Nefizikaj varoj estas netuŝeblaj kaj ne estos ekspeditaj.

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Visibility in catalog
eo: Videbleco en la katalogo

en: Visible on the product page
eo: Videbla sur la paĝo de varo

en: Visit %s admin area:
eo: Viziti administran lokon de %s:

en: Visit Dashboard
eo: Viziti administran panelon

en: Visit Store
eo: Viziti vendejon

en: Visit plugin homepage
eo: Viziti ĉefpaĝon de kromprogramo

en: Visit premium customer support
eo: Viziti superan klientan subtenon

en: WC database version.
eo: Versio de WC-datumbazo.

en: WP REST API Integration v1
eo: REST-API de WP Integriĝo v1

en: WP REST API Integration v2
eo: REST-API de WP Integriĝo v2

en: Wallis and Futuna
eo: Valiso kaj Futuno

en: Warning
eo: Averto

en: Washington
eo: Vaŝingtonio

en: Watch our <a href="%1$s" target="_blank">guided tour videos</a> to learn more about WooCommerce, and visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%2$s" target="_blank">getting started</a>.
eo: Spektu niajn <a href="%1$s" target="_blank">gviditajn filmojn</a> por lerni pli pri WooCommerce kaj vizitu WooCommerce.com por lerni pli pri <a href="%2$s" target="_blank">la komencaj faroj</a>.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
eo: Ni akceptas pagojn per PayPal. Dum pritrakto de pagoj, kelkaj viaj datumoj estos liveritaj al PayPal, inkluzive informojn bezonajn por pritrakti aŭ subteni la pagon, kiel la sumon de la aĉeto kaj fakturajn informojn.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
eo: Ni kolektas informojn pri vi dum la paga procezo ĉe nia retejo.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
eo: Kutime, ni tenas informojn pri vi tiom longe, kiom ni bezonas la informojn por niaj kolektaj kaj uzaj celoj, kaj ni ne estas laŭleĝe devigitaj daŭre teni ilin. Ekzemple, ni tenas informojn pri mendoj dum XXX jaroj por impostaj kaj librotenadaj uzoj. Tiuj inkluzivas viajn nomon, retpoŝtadreson kaj fakturan kaj sendan adresojn.

en: We need to update your store database to the latest version.
eo: Ni bezonas ĝisdatigi la datumbazon de via vendejo al la lasta versio.

en: We noticed you're experimenting with Gutenberg: Try the WooCommerce Gutenberg Products Block for a powerful new way to feature products in posts.
eo: Ni rimarkis, ke vi provas Gutenberg: provu la var-blokon por Gutenberg de WooCommerce, por pova nova maniero elstarigi varojn en afiŝoj.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
eo: Ni rekomendas Storefront, la <em>oficiala</em> etoso de WooCommerce.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
eo: Ni rekomendas la uzon de almenaŭ versio 7.2 de PHP por pli bona rendimento kaj sekureco.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
eo: Ni dividas informojn kun eksteraj partneroj kiuj helpas nin plenumi mendojn kaj servojn al vi; ekzemple --

en: We were unable to process your order, please try again.
eo: Ni ne povis trakti vian mendon, bonvolu provi denove.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
eo: Ankaŭ, ni tenos komentojn aŭ recenzojn, se vi elektos lasi tiujn.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
eo: Ni subtenas vin  — vi povas ricevi novaĵojn pri varoj, kaj inspiradon rekte al via leterkesto.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
eo: Ni plisimpligis administradon ekde nun. Nun vi povas administri ĉiujn viajn aĉetojn de WooCommerce rekte de la menuo de Etendaĵoj en la kromprogramo WooCommerce. <a href="%s">Vidi kaj administri</a> viajn etendaĵojn nun.

en: Webhook actions
eo: Rethokaj agoj

en: Webhook created on %s
eo: Rethoko kreita en la %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
eo: %d %b %Y @ %k:%M

en: Webhook created successfully.
eo: Sukcese kreis rethokon.

en: Webhook data
eo: Rethokaj datumoj

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
eo: Rethoka livera URL devas esti valida URL komenciĝanta per http:// aŭ https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
eo:  URL de rethoka livero devas esti valida URL komencanta per http:// aŭ https://.

en: Webhook delivery URL.
eo: Livera URL de rethoko.

en: Webhook event.
eo: Rethoka okazo.

en: Webhook resource.
eo: Rimedo de rethoko.

en: Webhook status.
eo: Stato de rethoko.

en: Webhook topic is required and must be valid.
eo: Rethoka temo estas deviga kaj devas esti valida.

en: Webhook topic must be valid.
eo: La rethoka temo devas esti valida.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
eo: Rethoka temo nekonata. Bonvolu elekti validan temon.

en: Webhook topic.
eo: Temo de rethoko.

en: Webhook updated successfully.
eo: Sukcese ĝisdatigis rethokon.

en: Webhooks
eo: Rethokoj

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
eo: Rethokoj estas sciigoj pri okazoj senditaj al URL-oj, kiujn vi elektas. Oni povas uzi ilin por kuniĝi al eksteraj liverantoj, kiuj subtenas ilin.

en: Webhooks do not support trashing.
eo: Rethokoj ne subtenas rubigadon.

en: Week(s)
eo: Semajno(j)

en: Weight
eo: Pezo

en: Weight (%s)
eo: Pezo (%s)

en: Weight in decimal form
eo: Pezo en dekuma formo

en: Weight unit
eo: Unuo de pezo

en: Welcome to {site_title}
eo: Bonvenon ĉe {site_title}

en: West African CFA franc
eo: Okcident-afrika CFA-franko

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
eo: Okcidenta Azerbajĝano (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
eo: Okcidenta Bengalio

en: West Coast
eo: Okcidentmarborda Regiono

en: West Virginia
eo: Okcidenta Virginio

en: Western Australia
eo: Okcidenta Aŭstralio

en: Western Sahara
eo: Saharo Okcidenta

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
eo: Ankaŭ, ni uzos kuketojn por teni en memoro la enhavon de korbo dum vi foliumos tra nia retejo.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
eo: Kiuj poŝtkodoj validas por loka livero?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
eo: Kiuj poŝtkodoj validas por loka preno?

en: What currency do you accept payments in?
eo: En kiu valuto vi akceptas pagojn?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eo: La valuto, en kiu listiĝu prezoj en la katalogo kaj la valuto, kiun pagoservoj akceptu.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
eo: Kiom da tarifo vi volas pagigi por loka livero, neaplikeble se vi elektos Senpaga. Lasu malplena por malebligi.

en: What is PayPal?
eo: Kio estas PayPal?

en: What running the tool will do.
eo: Kion faros la ilo.

en: What type of products do you plan to sell?
eo: Kiajn varojn vi planas vendi?

en: What we collect and store
eo: Kion ni kolektas kaj tenas

en: What we share with others
eo: Kion ni dividas kun aliaj

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
eo: Kiom estu la fiksa tarifo por sendado de pakaĵoj?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
eo: Je apliko de pluraj kuponoj, apliku la unuan kuponon al la plena prezo kaj la duan kuponon al la rabatita prezo, ktp.

en: When creating an account, automatically generate a username from the customer's email address
eo: Dum kreo de konto, aŭtomate generi uzantnomon de la retpoŝtadreso de la kliento.

en: When creating an account, automatically generate an account password
eo: Dum kreo de konto, aŭtomate generi pasvorton por la konto.

en: When handling an <a href="%s">account erasure request</a>, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
eo: Dum pritrakto de <a href="%s">peto forviŝi konton</a>, ĉu aliro al elŝuteblaj dosieroj estu malpermesitaj kaj elŝutaj protokoloj estu viŝitaj?

en: When handling an <a href="%s">account erasure request</a>, should personal data within orders be retained or removed?
eo: Dum pritrakto de <a href="%s">peto forviŝi konton</a>, ĉu personaj informoj ene de mendoj estu tenataj, aŭ ĉu viŝitaj?

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
eo: Kiam havebleco de varo malpliiĝos ĝis tiu kvanto, la stato ŝanĝiĝos al "elĉerpita" kaj vi estos retpoŝte sciigita. Ĉi tiu agordo ne influas ekzistantajn haveblajn varojn.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
eo: Je atingo de tiu kvanto da var-ekzempleroj, vi ricevos retpoŝtan sciigon.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
eo: Kiam vere, la API de la pagservo estas uzata por generi la repagon.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
eo: Kiam vi finos redaktadon de via varo, premu la butonon "Publikigi" por eldoni vian varon al via vendejo.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
eo: Kiam vi aĉetos de ni, ni petos vin doni informojn inkluzive viajn nomon, fakturan adreson, sendan adreson, retpoŝtadreson, telefonnueron, kreditkartajn/pagajn detalojn kaj laŭvolajn kontajn informojn kiel uzantnomon kaj pasvorton. Ni uzos tiujn informojn, i.a., por:

en: When you receive a new order, it will appear here.
eo: Kiam vi ricevos novan mendon, ĝi aperos ĉi tie.

en: Where is your store based?
eo: Kie estas via vendejo?

en: Whether or not this is a compound rate.
eo: Ĉu tio estas kunmetita tarifo.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
eo: Ĉu tiu imposto estas aplikebla ankaŭ al sendokosto.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
eo: Ĉu vi enŝaltis Multretejon de WordPress.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
eo: Ĉu preterpasi rubujon kaj devigi forviŝon.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
eo: Ĉu kaŝi rimedojn ne atribuitajn al varoj.

en: Which columns should be exported?
eo: Kiujn kolumnojn vi volas eksporti?

en: Which product types should be exported?
eo: Kiuj vartipoj estu eksportitaj?

en: While you visit our site, we’ll track:
eo: Dum vi vizitas nian retejon, ni spuros:

en: Whitelist of billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
eo: Akceptita listo de fakturaj retpoŝtadresoj por kontroli je meto de mendo. Apartigu retpoŝtadresojn per komoj. Ankaŭ, vi povas uzi steleton (*) por kongruigi partojn de retpoŝtadreso. Ekzemple "*@gmail.com" kongruus kun ĉiuj adresoj de gmail.

en: Who on our team has access
eo: Kiuj teamanoj rajtas aliri

en: Width
eo: Larĝo

en: Width (%s)
eo: Larĝo (%s)

en: Wisconsin
eo: Viskonsino

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
eo: WooCommerce &rsaquo; Ek-agorda helpilo

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
eo: API deWooCommerce. Uzu ŝlosilon de kliento en la kampo por uzantnomo kaj sekreton de kliento en la pasvorta.

en: WooCommerce Extensions
eo: Etendaĵoj de WooCommerce

en: WooCommerce Helper
eo: Helpilo de WooCommerce

en: WooCommerce PayFast Gateway
eo: PayFast-pagoservo de WooCommerce

en: WooCommerce PayPal Express Checkout Gateway
eo: Rapida pagprocezo de PayPal por WooCommerce

en: WooCommerce Services
eo: WooCommerce-Servoj

en: WooCommerce Square
eo: Square de WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
eo: Stripe-pagoservo de WooCommerce

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
eo: Ago-nomoj de WooCommerce asociitaj kun la rethoko.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
eo: WooCommerce povas akcepti kaj enretajn kaj eksterretajn pagojn. <a href="%s" target="_blank">Aldonajn pagmetodojn</a> oni povas instali pli poste.

en: WooCommerce data update
eo: Ĝisdatigo de la datumbazo de WooCommerce

en: WooCommerce data update complete. Thank you for updating to the latest version!
eo: Finfaris la ĝisdatigojn de datumoj de WooCommerce. Dankon pro ĝisdatigo al la plej nova versio!

en: WooCommerce database version
eo: Datumbaza versio de WooCommerce

en: WooCommerce eWAY Gateway
eo: eWay-pagoservo de WooCommerce

en: WooCommerce endpoint
eo: WooCommerce-finadreso

en: WooCommerce endpoints
eo: WooCommerce-finadresoj

en: WooCommerce extensions
eo: Etendaĵoj por WooCommerce

en: WooCommerce helpdesk
eo: Helpejo de WooCommerce

en: WooCommerce network orders
eo: Retaj mendoj de WooCommerce

en: WooCommerce pages
eo: Paĝoj de WooCommerce

en: WooCommerce pages.
eo: Paĝoj de WooCommerce.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
eo: Kromprogramoj de WooCommerce povas uzi ĉi tiun komunikmetodon dum kontrolo pri kromprogramaj ĝisdatigoj.

en: WooCommerce products (CSV)
eo: WooCommerce-varoj (CSV)

en: WooCommerce recent reviews
eo: Lastaj recenzoj en WooCommerce

en: WooCommerce settings
eo: Agordoj de WooCommerce

en: WooCommerce status
eo: Stato de WooCommerce

en: WooCommerce support
eo: WooCommerce-subteno

en: WooCommerce tax rates (CSV)
eo: Impostaj tarifoj en WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce transients
eo: Nedaŭraĵoj de WooCommerce

en: WooCommerce version
eo: Versio de WooCommerce

en: WooCommerce version.
eo: Versio de WooCommerce.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
eo: WooCommerce uzas la sendadreson de kliento por prezenti al tiu kliento sendmetodojn validajn en ties sendozono.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
eo: WooCommerce povas esti uzita sur tiu ĉi versio de PHP, tamen, tiu ĉi versio atingis jam la finon de la vivo. Ni rekomendas la uzon de almenaŭ versio 7.2 de PHP por pli bona rendimento kaj sekureco.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
eo: WooCommerce povas esti uzita sur tiu ĉi versio de PHP, tamen, kelkaj ecoj kiel geolokado ne uzeblas. Subteno por tiu ĉi versio estos forlasita en la sekva grava eldono.  Ni rekomendas la uzon de almenaŭ versio 7.2 de PHP por pli bona rendimento kaj sekureco.

en: WooCommerce.com Subscriptions %s
eo: Abonoj de WooCommerce.com %s

en: WordPress cron
eo: WordPress-cron

en: WordPress debug mode
eo: Senerariga reĝimo de WordPress

en: WordPress environment
eo: Medio de WordPress

en: WordPress language.
eo: WordPress-lingvo.

en: WordPress memory limit
eo: Memorlimo de WordPress

en: WordPress memory limit.
eo: Memor-limo de WordPress.

en: WordPress multisite
eo: Multretejo de WordPress

en: WordPress requirements
eo: Postuloj de WordPress

en: WordPress version
eo: Versio de WordPress

en: WordPress version.
eo: Versio de WordPress.

en: WordPress.org project
eo: WordPress.org-projekto

en: Write
eo: Skribi

en: Wyoming
eo: Vajomingo

en: Yamagata
eo: Jamagata

en: Yamaguchi
eo: Jamaguĉi

en: Yamanashi
eo: Jamanaŝi

en: Year
eo: Jare

en: Year(s)
eo: Jaro(j)

en: Yemen
eo: Jemeno

en: Yemeni rial
eo: Jemena rialo

en: Yes
eo: Jes

en: Yes please!
eo: Jes, bonvole!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
eo: Jes, mi enigos prezojn inkluzivante imposton

en: Yes, export all custom meta
eo: Jes, eksporti ĉiujn proprajn metadatumojn

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
eo: Vi povas aliri vian konton por vidi viajn mendojn kaj ŝanĝi vian pasvorton ĉi tie: %s.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
eo: Vi povas aldoni plurajn sendmetodojn ene de ĉi tiu zono. Nur klientoj en la zono vidos ilin.

en: You can also:
eo: Ankaŭ, vi povas:

en: You can choose which countries you'll be shipping to and with which methods. To get started, we've set you up with shipping inside and outside of %s.
eo: Vi povas elekti landojn, al kiuj sendi pakaĵojn, kaj elekti la sendometodojn. Komence ni agordis sendadon ene de kaj ekster %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
eo: Vi povas havi nur 1 %s en via korbo.

en: You can optionally "tag" your products here. Tags are a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
eo: Vi povas, laŭvole, "etikedigi" viajn varojn ĉi tie. Etikedoj estas metodo klasifiki viajn varojn por faciligi trovon de ili fare de klientoj.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
eo: Vi ne povas aldoni &quot;%s&quot; al la korbo, ĉar la varo estas elĉerpita.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
eo: Vi ne povas aldoni plian "%s" al via korbo.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
eo: Vi ne povas aldoni tiun kvanton de &quot;%1$s&quot; al la korbo, ĉar ne estas tiom da ekzempleroj (%2$s en stoko).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
eo: Vi ne povas aldoni tiun kvanton al la korbo &mdash; ni havas %1$s ekzemplerojn stokitajn kaj vi jam havas %2$s en via korbo.

en: You cannot add the same tax rate twice!
eo: Vi ne povas aldoni la saman impostotarifon du fojojn!

en: You do not have permission to access this page
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon

en: You do not have permission to create coupons
eo: Vi ne rajtas krei kuponojn

en: You do not have permission to create order notes
eo: Vi ne rajtas krei mendonotojn

en: You do not have permission to create order refunds
eo: Vi ne rajtas krei repagojn de mendoj.

en: You do not have permission to create orders
eo: Vi ne rajtas krei mendojn

en: You do not have permission to create product attributes
eo: Vi ne rajtas krei varajn atributojn

en: You do not have permission to create product categories
eo: Vi ne rajtas krei varkategoriojn

en: You do not have permission to create product shipping classes
eo: Vi ne rajtas krei sendkategoriojn de varoj

en: You do not have permission to create product tags
eo: Vi ne rajtas krei varajn etikedojn

en: You do not have permission to create products
eo: Vi ne rajtas krei varojn

en: You do not have permission to create tax classes
eo: Vi ne rajtas krei impostkategoriojn

en: You do not have permission to create tax rates
eo: Vi ne rajtas krei impostotarifojn

en: You do not have permission to create this customer
eo: Vi ne rajtas krei ĉi tiun klienton

en: You do not have permission to create webhooks.
eo: Vi ne rajtas krei rethokojn.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
eo: Vi ne rajtas forviŝi terminojn de varaj atributoj

en: You do not have permission to delete product attributes
eo: Vi ne rajtas forviŝi varajn atributojn

en: You do not have permission to delete product category
eo: Vi ne rajtas forviŝi varkategorion

en: You do not have permission to delete product shipping classes
eo: Vi ne rajtas forviŝi sendkategoriojn de varoj

en: You do not have permission to delete product tag
eo: Vi ne rajtas forviŝi etikedon de varo

en: You do not have permission to delete tax classes
eo: Vi ne rajtas forviŝi impostkategoriojn

en: You do not have permission to delete tax rates
eo: Vi ne rajtas forviŝi impostotarifojn

en: You do not have permission to delete this %s
eo: Vi ne rajtas forviŝi tiun %s

en: You do not have permission to delete this customer
eo: Vi ne rajtas forigi ĉi tiun klienton

en: You do not have permission to edit API Keys
eo: Vi ne rajtas redakti API-ŝlosilojn

en: You do not have permission to edit Webhooks
eo: Vi ne rajtas redakti rethokojn

en: You do not have permission to edit product attributes
eo: Vi ne rajtas redakti varajn atributojn

en: You do not have permission to edit product categories
eo: Vi ne rajtas redakti varkategoriojn

en: You do not have permission to edit product shipping classes
eo: Vi ne rajtas redakti sendkategoriojn de varoj

en: You do not have permission to edit product tags
eo: Vi ne rajtas redakti var-etikedojn

en: You do not have permission to edit tax rates
eo: Vi ne rajtas redakti impostotarifojn

en: You do not have permission to edit this %s
eo: Vi ne rajtas redakti tiun %s

en: You do not have permission to edit this customer
eo: Vi ne rajtas redakti ĉi tiun klienton

en: You do not have permission to read product attribute terms
eo: Vi ne rajtas legi terminojn de varaj atributoj

en: You do not have permission to read product attributes
eo: Vi ne rajtas legi varajn atributojn

en: You do not have permission to read product categories
eo: Vi ne rajtas legi varkategoriojn

en: You do not have permission to read product shipping classes
eo: Vi ne rajtas legi sendkategoriojn de varoj

en: You do not have permission to read product tags
eo: Vi ne rajtas legi varajn etikedojn

en: You do not have permission to read tax classes
eo: Vi ne rajtas legi impostkategoriojn

en: You do not have permission to read tax rate
eo: Vi ne rajtas legi impostan tarifon

en: You do not have permission to read the coupons count
eo: Vi ne rajtas legi la kvanton da kuponoj

en: You do not have permission to read the customers count
eo: Vi ne rajtas legi la kvanton da klientoj

en: You do not have permission to read the orders count
eo: Vi ne rajtas legi la kvanton da mendoj

en: You do not have permission to read the products count
eo: Vi ne rajtas legi la kvanton da varoj

en: You do not have permission to read the tax classes count
eo: Vi ne rajtas legi la nombron da impostkategorioj

en: You do not have permission to read the taxes count
eo: Vi ne rajtas legi la nombron da impostoj

en: You do not have permission to read the webhooks count
eo: Vi ne rajtas legi la kvanton da rethokoj

en: You do not have permission to read this %s
eo: Vi ne rajtas legi tiun %s

en: You do not have permission to read this customer
eo: Vi ne rajtas legi ĉi tiun klienton

en: You do not have permission to read this report
eo: Vi ne rajtas legi ĉi tiun raporton

en: You do not have permission to update Webhooks
eo: Vi ne rajtas ĝisdatigi rethokojn

en: You don&#8217;t have permission to do this.
eo: Vi ne rajtas fari tion.

en: You have not set up this type of address yet.
eo: Vi ankoraŭ ne agordis tiun tipon de adreso.

en: You have received an order from %s.
eo: Vi ricevis mendon de %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
eo: Vi ricevis mendon de %s. La mendo estas la jena:

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
eo[0]: Vi ricevis jenan protokolan mesaĝon de WooCommerce:
eo[1]: Vi ricevis jenajn protokolajn mesaĝojn de WooCommerce:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
eo: Vi sukcese konektis vian vendejon al WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
eo: Vi sukcese malkonektis vian vendejon de WooCommerce.com

en: You may also like&hellip;
eo: Eble ankaŭ plaĉus al vi&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
eo: Vi eble interesiĝas pri&hellip;

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
eo: Vi devas esti <a href="%s">ensalutinta</a> por afiŝi recenzon.

en: You must be logged in to checkout.
eo: Vi devas esti ensalutinta por pagi.

en: You must be logged in to download files.
eo: Vi devas esti ensalutinta por elŝuti dosierojn.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
eo: Vi devos permane sendi repagon per via pagservo post uzado de ĉi tio.

en: You're all set up to ship anywhere in %1$s, and outside of it. We recommend using <strong>live rates</strong> (which are powered by our WooCommerce Services plugin and Jetpack) to get accurate %2$s shipping prices to cover the cost of order fulfillment.
eo: Vi estas preta sendi pakaĵojn ĉie en %1$s kaj eksterlanden. Ni rekomendas uzon de <strong>realtempaj tarifoj</strong> (povigitaj de niaj kromprogramoj WooCommerce-Servoj kaj Jetpack) por ricevi precizajn ekspedo-kostojn de %2$s por kovri la kostojn de plenumo de mendoj.

en: You're ready to add products to your store.
eo: Ĉio estas preta por aldoni varojn al via vendejo.

en: You're ready to start selling!
eo: Vi estas preta por oferti!

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
eo: Via CSV bezonas inkluzivi kolumnojn specife ordigitaj. %1$sAlklaku tie por elŝuti ekzemplon%2$s.

en: Your account on {site_title}
eo: Via konto en {site_title}

en: Your cart is currently empty.
eo: Via korbo estas malplena.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
eo: La ŝanĝitaj datumoj perdiĝos je forlaso de tiu ĉi paĝo sen konservo.

en: Your changes have been saved.
eo: Viaj ŝanĝoj estas konservitaj.

en: Your changes were not saved. Please retry.
eo: Ne konserviĝis viaj ŝanĝoj. Bonvolu reprovi

en: Your current password is incorrect.
eo: Via nuna pasvorto estas malĝusta.

en: Your database is being updated in the background.
eo: Via datumbazo estas fone ĝisdatigata.

en: Your order
eo: Via mendo

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
eo: Via mendo ne plu estas nuligebla. Bonvolu kontakti nin, se vi bezonas helpon.

en: Your order details
eo: Detaloj de via mendo

en: Your order has been partially refunded
eo: Via mendo estis parte repagita

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
eo: Ni jam ricevis vian mendon kaj ni pritraktas ĝin. La detaloj de via mendo estas malsupre prezentitaj por via kontrolo:

en: Your order is complete
eo: Via mendo estas finfarita

en: Your order is on-hold until we confirm payment has been received. Your order details are shown below for your reference:
eo: Via mendo estas suspendita ĝis konfirmo de pago. La detaloj de via mendo estas malsupre prezentitaj por via kontrolo:

en: Your order was cancelled.
eo: Via mendo estis nuligita.

en: Your password has been automatically generated: %s
eo: Via pasvorto estis aŭtomate generita: %s

en: Your password has been reset successfully.
eo: Via pasvorto estas sukcese restarigita.

en: Your password is %s.
eo: Via pasvorto estas %s.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
eo: Viaj personaj informoj estos uzataj por pritrakti vian mendon, helpi vian sperton en tiu ĉi retejo kaj aliaj celoj priskribitaj en nia %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
eo: Viaj personaj informoj estos uzataj por helpi vian sperton en tiu ĉi retejo, regi aliron al via konto kaj aliaj celoj priskribitaj en nia %s.

en: Your products are now being imported...
eo: Viaj varoj estas nun importataj...

en: Your rating
eo: Via pritakso

en: Your review
eo: Via recenzo

en: Your review is awaiting approval
eo: Via recenzo atendas akcepton

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
eo: Via servilo havas nek fsockopen nek cURL ebligita - PayPal-IPN kaj aliaj skriptoj, kiuj komunikas kun aliaj serviloj, ne funkcios. Kontaktu vian interretan gastiganton.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
eo: Via servilo ne enŝaltis la klason %s - retpoŝtmesaĝoj en la formoj HTML/Multiparto, kaj ankaŭ iuj etendaĵoj ne funkcios sen DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
eo: Via servilo ne enŝaltis la klason %s - kelkaj kromprogramoj de pagservoj uzantaj SOAP eble funkcios en neatenditaj manieroj.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
eo: Via servilo ne subtenas la funkcion %s - tio estas deviga por la uzo de la datumbazo GeoIP de MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
eo: Via servilo ne subtenas la funkciojn %s - tio necesas por pli bona kodprezento de signoj.  Alternativaj metodoj estos uzataj anstataŭe.

en: Your settings have been saved.
eo: Viaj agordoj estis konservitaj.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
eo: Via retejo eble estas sur privata reto. Jetpack povas konektiĝi al nur publikaj retejoj. Bonvolu certigi videblecon de via retejo sur la interreto kaj poste provi denove konektiĝi 🙏.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
eo: Ŝajnas, ke via retejo ne estas sekure konektita. Ni forte rekomendas servadon de via tuta retejo pere de HTTPS-konektiĝo por helpi sekurigi datumojn de klientoj. <a href="%s">Lernu pli tie.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
eo: Via vendejo preskaŭ pretas! Por aktivigi servojn kiel %s, nur konektiĝu al Jetpack.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
eo: Via vendejo ne uzas HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Lerni pli pri atestiloj HTTPS kaj SSL</a>.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
eo: Via etoso havas dosieron woocommerce.php, vi ne povos anstataŭigi la tajloritan ŝablonon woocommerce/archive-product.php pro tio, ke woocommerce.php havas prioritaton super archive-product.php. Tio celas preventi problemojn pri aspekto.

en: Your {site_title} order from {order_date}
eo: Via mendo de {site_title} je {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
eo: Via mendo de {site_title} en la {order_date} estas parte repagita

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
eo: Via mendo de {site_title} en la {order_date} estas repagita

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
eo: Via mendo de {site_title} je {order_date} estas finfarita

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
eo: Ricevo de via mendo de {site_title} en la {order_date}

en: Yucat&aacute;n
eo: Jukatano

en: Yukon Territory
eo: Jukona Teritorio

en: Z&uuml;rich
eo: Zuriko

en: ZIP
eo: Poŝtkodo

en: Zaire
eo: Zairo

en: Zambia
eo: Zambio

en: Zambian kwacha
eo: Zambia kvaĉo

en: Zamboanga del Sur
eo: Zamboanga de la Sudo

en: Zanzibar North
eo: Norda Zanzibaro

en: Zanzibar South
eo: Suda Zanzibaro

en: Zanzibar West
eo: Okcidenta Zanzibaro

en: Zero size file downloaded.
eo: Dosiero je nula grando elŝutita.

en: Zhejiang / &#27993;&#27743;
eo: Ĝeĝjango / &#27993;&#27743;

en: Zimbabwe
eo: Zimbabvo

en: Zone
eo: Zono

en: Zone ID.
eo: ID de zono.

en: Zone does not exist!
eo: Zono ne ekzistas!

en: Zone name
eo: Zonnomo

en: Zone regions
eo: Zonregionoj

en: Zoom in/out
eo: Zomi (mal)proksime

en: Zug
eo: Zugo

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
eo[0]: [%1$s] %2$s: %3$s protokola mesaĝo de WooCommerce
eo[1]: [%1$s] %2$s: %3$s protokolaj mesaĝoj de WooCommerce

en: [Remove]
eo: [Forviŝi]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
eo: Nuligita mendo ({order_number}) de [{site_title}]

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
eo: Mendo de [{site_title}] malsukcesis ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
eo: [{site_title}] Nova klienta mendo ({order_number}) - {order_date}

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
eo: grupo de regionoj, kiuj povas esti asignitaj malsamajn send-manierojn kaj -kostojn.

en: added on %1$s at %2$s
eo: aldonita en la %1$s je %2$s

en: and
eo: kaj

en: automated taxes
eo: aŭtomataj impostoj

en: automated taxes icon
eo: piktogramo de aŭtomataj impostoj

en: automated taxes, live rates and discounted shipping labels
eo: aŭtomataj impostoj, realtempaj tarifoj kaj rabatitaj adres-etikedoj

[ctx: breadcrumb]
en: Home
eo: Ĉefpaĝo

en: by %s
eo: de %s

en: cURL version
eo: Versio de cURL

en: cURL version.
eo: Versio de cURL.

en: customer orders
eo: mendoj de klientoj

[ctx: default-slug]
en: product
eo: varo

[ctx: default-slug]
en: shop
eo: vendejo

en: eCheck ending in %1$s
eo: eĈeko finiĝanta per %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
eo: faktura

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
eo: sendo

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
eo: Ŝargo malsukcesis

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
eo: Ŝargas pliajn rezultojn&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
eo: Neniu kongruo trovita

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
eo: Bonvolu forigi %qty% signojn

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
eo: Bonvolu forigi 1 signon

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
eo: Bonvolu entajpi %qty% aŭ pliajn signojn

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
eo: Bonvolu entajpi 1 aŭ pliajn signojn

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
eo: Serĉas&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
eo: Vi povas elekti nur %qty% erojn

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
eo: Vi povas elekti nur 1 eron

en: estimated for %s
eo: taksita por %s

en: guest orders
eo: mendoj de gastoj

en: in
eo: co

en: is invalid
eo: estas nevalida

en: l jS \o\f F Y, h:ia
eo: l d\m\o F Y, H:i

en: lbs
eo: fnt

en: live rates and discounted shipping labels
eo: realtempaj tarifoj kaj rabatitaj adres-etikedoj

[ctx: min_price]
en: From:
eo: De:

en: new users
eo: novaj uzantoj

[ctx: number of pages]
en: of
eo: el

en: optional
eo: nedeviga

en: orders
eo: mendoj

en: oz
eo: unc

en: payment setup
eo: agordoj de pago

en: payment setup and automated taxes
eo: agordoj de pago kaj aŭtomataj impostoj

en: payment setup, automated taxes, live rates and discounted shipping labels
eo: agordoj de pagoj, aŭtomataj impostoj, realtempaj tarifoj kaj rabatitaj adres-etikedoj

en: payment setup, live rates and discounted shipping labels
eo: agordoj de pagoj, realtempaj tarifoj kaj rabatitaj adres-etikedoj

[ctx: placeholder]
en: Buy product
eo: Aĉeti varon

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
eo: De&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
eo: Al&hellip;

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eo[0]: Ĉiu <span class="count">(%s)</span>
eo[1]: Ĉiuj <span class="count">(%s)</span>

en: privacy policy
eo: privateca politiko

en: required
eo: deviga

en: reviewed by %s
eo: recenzita de %s

[ctx: shipping package]
en: Shipping
eo: Sendo

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
eo: Senda %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
eo: Mendo

[ctx: slug]
en: product
eo: varo

[ctx: slug]
en: product-category
eo: vara-kategorio

[ctx: slug]
en: product-tag
eo: var-etikedo

[ctx: slug]
en: uncategorized
eo: senkategoria

[ctx: submit button]
en: Search
eo: Priserĉi

en: terms and conditions
eo: uzkondiĉoj

en: the
eo: la lando

en: to
eo: ĝis

en: to the
eo: ĝis la

en: unknown
eo: nekonata

en: variation added
eo: variaĵo aldonita

en: variations added
eo: variaĵoj aldonitaj

en: verified owner
eo: konfirmita posedanto

en: via %s
eo: per %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing the single result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
eo[0]: Montras la solan rezulton
eo[1]: Montras la %1$d&ndash;%2$d el %3$d rezultoj.

en: yd
eo: jd

en: — No Change —
eo: — Neniu ŝanĝo —

en: — No change —
eo: — Neniu ŝanĝiĝo —
