Stable (latest release) - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: Assign Authors
eo: Asigni aŭtorojn

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
eo: Elektu importotan dosieron WXR (.xml), poste alklaku Alŝuti dosieron kaj importu.

en: as a new user:
eo: kiel nova uzanto:

en: Zero size file downloaded
eo: Grandeco de elŝutita dosiero estis nulo.

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
eo: Fora servilo respondis kun erarmesaĝo %1$d %2$s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
eo: Malsukcesis importi aŭtoron %s. La afiŝoj de tiu estos atribuitaj al la nuna uzanto.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
eo: Por faciligi la redakton kaj konservon de importitaj eroj, eble estus bona ideo atribui importitan eron al jam ekzistanta uzanto de tiu ĉi retejo. Ekzemple, atribui ĉiujn erojn al aŭtoro <code>administranto</code>.

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
eo: Malsukcesis importi &#8220;%s&#8221;: nevalida afiŝo-tipo %s

en: Failed to import %s %s
eo: Malsukcesis importi %s %s

en: Failed to import category %s
eo: Malsukcesis importi kategorion %s

en: Failed to import post tag %s
eo: Malsukcesis importi etikedon de afiso %s

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
eo: %s &#8220;%s&#8221; jam ekzistas.

en: Menu item skipped due to missing menu slug
eo: Ne traktis menueron pro mankanta menua URL-nomo

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
eo: Malsukcesis importi %s &#8220;%s&#8221;

en: assign posts to an existing user:
eo: atribui afiŝojn al ekzistanta uzanto:

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
eo: Tiu ĉi dosiero WXR (versio %s) eble ne estas subtenata de tiu ĉi versio de la importilo. Bonvole konsideru ĝisdatigon.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
eo: Se nova uzanto estas kreita de WordPress, nova pasvorto estos generita hazarde kaj la rolo de la nova uzanto estos difinita kiel %s. Permana ŝanĝo de la detaloj pri la nova uzanto necesos.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
eo: Ne traktis menueron pro nevalida menua URL-nomo: %s

en: Fetching attachments is not enabled
eo: Venigo de alkroĉaĵoj ne estas ebligita

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
eo: Memoru ĝisdatigi la pasvortojn kaj rolojn de importitaj uzantoj.

en: The file does not exist, please try again.
eo: La dosiero ne ekzistas, bonvole provu denove.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
eo: Tiu ne ŝajnas esti dosiero WXR, manka/nevalida versi-numero de WXR.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
eo: Detaloj montriĝas supre. La importilo provos denove per malsama analizilo...

note: Description of the plugin/theme
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
eo: Importi afiŝojn, paĝojn, komentojn, proprajn kampojn, kategoriojn, etikedojn ktp, el WordPressa eksporta dosiero.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
eo: Nova versio de tiu ĉi importilo estas havebla. Bonvole ĝisdatigu al versio %s por esti certa pri kongrueco kun novaj eksportaj dosieroj.

en: There was an error when reading this WXR file
eo: Eraro okazis dum lego de tiu ĉi dosiero WXR

en: or create new user with login name:
eo: aŭ kreu novan uzanton kun ensaluta nomo:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
eo: Malsukcesis krei novan uzanton por %s. La afiŝoj de tiu estos atribuitaj al la nuna uzanto.

en: or assign posts to an existing user:
eo: aŭ atribui afiŝojn al ekzistanta uzanto:

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPress Importer
eo: WordPress-importilo

en: - Select -
eo: - Elektu -

en: Have fun!
eo: Ĝuu!

en: Invalid file type
eo: Nevalida dosierotipo

en: Import author:
eo: Importi aŭtoron:

en: Import Attachments
eo: Importi alkroĉaĵojn

en: Sorry, there has been an error.
eo: Pardonu, okazis eraro.

en: Import WordPress
eo: Importi WordPress

en: Remote file is incorrect size
eo: Fora dosiero ne estas ĝusta grandeco

en: Download and import file attachments
eo: Elŝuti kaj importi alkroĉaĵojn de dosieroj

en: Submit
eo: Sendi

en: Remote file is too large, limit is %s
eo: Fora dosiero estas tro granda, la limo estas %s

en: All done.
eo: Finite.

en: Remote server did not respond
eo: Fora servilo ne respondis

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
eo: Importi <strong>afiŝojn, paĝojn, komentojn, proprajn kampojn, kategoriojn kaj etikedojn</strong> el WordPressa eksporta dosiero.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
eo: Saluton! Alŝutu vian dosieron WordPress eXtended RSS (WXR) kaj ni importos la afiŝojn, paĝojn, komentojn, proprajn kampojn, kategoriojn kaj etikedojn al tiu ĉi retejo.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
eo: La eksporta dosiero ne povis esti trovita ĉe <code>%s</code>. Probable, tio estis kaŭzita de problemo pri nesufiĉaj permesoj.
