Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: The uploaded file could not be moved
sk: Nahraný súbor nebolo možné presunúť

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
sk: Prepáčte, tento typ súboru nie je z bezpečnostných dôvodov povolený.

en: Downloaded file has incorrect size
sk: Stiahnutý súbor má nesprávnu veľkosť

note: translators: 1: The HTTP error message. 2: The HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
sk: Vzdialený server vrátil tento neočakávaný výsledok: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: The WordPress error message. 2: The WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
sk: Žiadosť zlyhala z dôvodu chyby: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
sk: Aby ste uľahčili úpravy a uloženie importovaného obsahu, možno budete chcieť znova priradiť autora importovanej položky k existujúcemu používateľovi tohto servera, napríklad k vášmu primárnemu účtu správcu.

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
sk: Importujte články, strany, komentáre, prispôsobiteľné polia, kategórie, značky a viac z exportného súboru WordPress.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
sk: Importovať <strong>články, stránky, komentáre, voliteľné polia, rubriky a značky</strong> z exportovaného súboru WordPress.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
sk: Vyberte WXR (.xml) súbor, potom kliknite na tlačidlo Odoslať súbor a import.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
sk: Zdravíčko! Nahrajte váš WordPress eXtended RSS (WXR) súbor, a my do tejto stránky importujeme príspevky, stránky, komentáre, vlastné polia, kategórie a značky.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
sk: Je dostupná nová verzia importéru. Prosím, aktualizujte na verziu %s aby ste zaistili kompatibilitu s novšími súbormi exportu.

en: Import WordPress
sk: Importovať WordPress

en: Remote file is too large, limit is %s
sk: Vzdialený súbor je príliš veľký, limit je %s

en: Zero size file downloaded
sk: Stiahnutý súbor s nulovou veľkosťou

en: Remote server did not respond
sk: Vzdialený server neodpovedá

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Fetching attachments is not enabled
sk: Sťahovanie príloh nie je povolené

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
sk: Položka menu preskočená z dôvodu neplatného slug menu: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
sk: Položka menu bola preskočená z dôvodu chýbajúceho slug menu

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
sk: Zlyhal import %1$s &#8220;%2$s&#8221;

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221; already exists.
sk: %1$s &#8220;%2$s&#8221; už existuje.

en: Failed to import &#8220;%1$s&#8221;: Invalid post type %2$s
sk: Zlyhal import &#8220;%1$s&#8221;: Neplatný typ obsahu %2$s

en: Failed to import %1$s %2$s
sk: Zlyhal import %1$s %2$s

en: Failed to import post tag %s
sk: Zlyhal import značky článku %s

en: Failed to import category %s
sk: Zlyhal import kategórie %s

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
sk: Zlyhalo vytvorenie nových užívateľov pre %s. Ich články budú priradené k súčasnému užívateľovi.

en: - Select -
sk: - Vyberte -

en: or assign posts to an existing user:
sk: alebo priraďte články existujúcemu užívateľovi:

en: assign posts to an existing user:
sk: priraďte články existujúcemu užívateľovi:

en: as a new user:
sk: ako nový užívateľ:

en: or create new user with login name:
sk: alebo vytvorte nového užívateľa s prihlasovacím menom:

en: Import author:
sk: Importovať autora:

en: Submit
sk: Zaslať

en: Download and import file attachments
sk: Stiahnuť a importovať prílohy

en: Import Attachments
sk: Import príloh

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
sk: Ak je nový užívateľ vytvorený pomocou WordPress, nové heslo bude náhodne generované a rola užívateľa bude nastavená ako %s. Bude potrebná manuálna zmena detailov užívateľa.

en: Assign Authors
sk: Priradiť autorov

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
sk: Zlyhal import autora %s. Jeho články budú priradené k súčasnému užívateľovi.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
sk: Tento súbor WXR (verzia %s) nemusí byť podporovaná touto verziu Importéru. Prosím zvážte aktualizáciu.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
sk: Súbor s exportom nebol nájdený v <code>%s</code>. Pravdepodobne to bolo spôsobené problémom s právami.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
sk: Pamätajte si aktualizovať heslá a role importovaných užívateľov.

en: Have fun!
sk: Bavte sa!

en: All done.
sk: Hotovo.

en: The file does not exist, please try again.
sk: Súbor neexistuje, prosím skuste znova.

en: Sorry, there has been an error.
sk: Pardón, vyskytla sa chyba.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
sk: Toto nevyzerá byť ako WXR súbor, chýba/neplatné číslo verzie WXR

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
sk: Podrobnosti sú zobrazené vyššie. Importér sa teraz o to znova pokúsi s odlišnou metódou...

en: There was an error when reading this WXR file
sk: Objavila sa chyba počas čítania tohto WXR súboru
