Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Page %s
sk: Stránka %s

note: Description of the plugin/theme
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
sk: Pridá rozšírenie na stránkovanie pre váš WordPress blog

en: Last &raquo;
sk: Posledná &raquo;

en: &laquo; First
sk: &laquo; Prvá

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
sk: Stránka %CURRENT_PAGE% z %TOTAL_PAGES%

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Settings <strong>saved</strong>.
sk: Nastavenie <strong>uložené</strong>.

en: Page Navigation Options
sk: Možnosti navigácie strán

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
sk: Napríklad, ak násobok je 5, zobrazia sa: 5, 10, 15, 20, 25

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
sk: Zobraziť strany s vyšším poradím ako násobky

en: Enter 0 to disable.
sk: Na deaktiváciu zadajte 0.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
sk: Na príklad, WP-PageNavi zobrazí: Strany 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
sk: Strany s vyšším poradím sú doplnkom strán s normálnym poradím. Hodia sa, keď počet článkov je naozaj veľký.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
sk: Počet strán s vyšším poradím

en: Number Of Pages To Show
sk: Počet strán

en: Show navigation even if there's only one page.
sk: Zobraziť navigáciu strán aj keď existuje len jedna strana?

en: Always Show Page Navigation
sk: Vždy zobrazovať stránkovanie

en: Drop-down List
sk: Rozbaľovacia ponuka

en: Normal
sk: Normálny

en: Page Navigation Style
sk: Spôsob navigácie strán

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Use pagenavi-css.css
sk: Použiť pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
sk: Ak necháte políčko prázdne, skryjete tak túto časť stránkovania.

en: Page Navigation Text
sk: Text pre Stránkovanie

en: Text For Next ...
sk: Text pre Ďalšie ...

en: Text For Previous ...
sk: Text pre Predošlé ...

en: Text For Next Page
sk: Text pre Ďalšiu stranu

en: Text For Previous Page
sk: Text pre Predošlú stranu

en: Text For Last Page
sk: Text pre Poslednú stranu

en: Text For First Page
sk: Text pre Prvú stranu

en: Text For Page
sk: Text pre Stranu

en: The page number.
sk: Číslo strany.

en: Text For Current Page
sk: Text pre Aktuálnu stranu

en: The total number of pages.
sk: Celkový počet strán.

en: The current page number.
sk: Aktuálne číslo strany.

en: Text For Number Of Pages
sk: Text pre Počet strán

en: PageNavi Settings
sk: PageNavi Nastavenia
