Themes - Twenty Fifteen - en to eo translation catalogue (59 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
eo: Nia defaŭlta etoso de 2015 estas pura, blog-fokusita, kaj farita por klareco. La simpla, rekta tipografio de Twenty Fifteen estas legebla sur granda vario de ekranograndeco, kaj uzebla por multaj lingvoj. Ni faris ĝin uzante aliron, kiu estas unue por porteblaj iloj, kio signifas ke via enhavo havas la centron de la scenejo, sendepende de tio ĉu viaj vizitantoj alvenas per saĝfono, tabulkomputilo, portebla komputilo aŭ fiksa komputilo.

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
eo: Unu penso pri &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eo: Lasi komenton<span class="screen-reader-text"> pri %s</span>

en: Previous post:
eo: Antaŭa afiŝo:

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next post:
eo: Sekva afiŝo:

en: Next
eo: Sekva

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
eo: Plena grandeco

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eo: Etikedoj

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eo: Kategorioj

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
eo: Aŭtoro

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
eo: Publikigita je

[ctx: Used before post format.]
en: Format
eo: Aranĝo

en: Featured
eo: Elstarigita

en: Newer Comments
eo: Pli novaj komentoj

en: Older Comments
eo: Pli malnovaj komentoj

en: Comment navigation
eo: Navigado tra komentoj

en: Blue
eo: Blua

en: Purple
eo: Purpura

en: Pink
eo: Rozkolora

en: Yellow
eo: Flava

en: Dark
eo: Malluma

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header and Sidebar Background Color
eo: Fona koloro por la kapo kaj la flankpanelo

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
eo: Aplikita al la kapo sur mallarĝaj ekranoj kaj al la flankpanelo sur larĝaj ekranoj.

en: Header and Sidebar Text Color
eo: Tekstokoloro de la kapo kaj la flankpanelo

en: Base Color Scheme
eo: Baza kolorskemo

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eo: Twenty Fifteen postulas almenaŭ WordPress version 4.1. Vi estas uzanta version %s. Bonvolu ĝisdatigi kaj reprovi.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
eo: <span class="meta-nav">Publikigita en</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
eo: Sekva bildo

en: Previous Image
eo: Antaŭa bildo

en: Menu and widgets
eo: Menuo kaj kromprogrametoj

en: Skip to content
eo: Iri rekte al la enhavo

en: collapse child menu
eo: Maletendi infanan menuon

en: expand child menu
eo: Etendi infanan menuon

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
eo: off

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
eo: Aldonu kromprogametojn ĉi tien por ke ili aperu en la flankpanelo.

en: Widget Area
eo: Kromprogrameta loko

en: Social Links Menu
eo: Menuo por sociaj ligoj

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreita de %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajne ni ne havas kion vi serĉas. Eble uzu la serĉilon.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu preta por publikigi vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Eku ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio estis trovita

en: Edit
eo: Redakti

en: Pages:
eo: Paĝoj:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
eo: Daŭrigi legi %s

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: Penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: View all posts by %s
eo: Vidigi ĉiujn afiŝojn de %s

en: Published by
eo: Publikita de

en: Page
eo: Paĝo

en: Next page
eo: La sekva paĝo

en: Previous page
eo: La antaŭa paĝo

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Oj! Tiu paĝo ne estis trovita.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
eo: la teamo de WordPress
