Themes - Twenty Fifteen - en to sk translation catalogue (69 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sk: Téma roku 2015 je jednoduchá blogová téma zameraná na prehľadnosť. Typografia Twenty Fifteen je jednoduchá a dobre čitateľná na všetkých typoch displejov. Téma podporuje viacjazyčnosť a je dizajnovaná aj na mobilné zariadenia. Návštevníkovi predstaví obsah a nezáleží, či navštívil vašu stránku z mobilu, tabletu, notebooku alebo stolového počítača.

en: Light Blue
sk: Svetlá modrá

en: Bright Blue
sk: Jasná modrá

en: Light Gray
sk: Svetlá šeda

en: Dark Gray
sk: Tmavá šedá

en: Dark Brown
sk: Tmavá hnedá

en: White
sk: Biela

en: Light Pink
sk: Svetlá ružová

en: Medium Pink
sk: Stredná ružová

en: Blue Gray
sk: Modrošedá

en: Dark Purple
sk: Tmavá fialová

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
sk: Jedna odpoveď na &#8222;%s&#8220;

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Napíšte komentár<span class="screen-reader-text"> k %s</span>

en: Previous post:
sk: Predchádzajúci článok:

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next post:
sk: Ďalší článok:

en: Next
sk: Ďalej

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sk: Plná veľkosť

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sk: Autor

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sk: Publikované

[ctx: Used before post format.]
en: Format
sk: Formát

en: Featured
sk: Odporúčame

en: Newer Comments
sk: Novšie komentáre

en: Older Comments
sk: Staršie komentáre

en: Comment navigation
sk: Navigácia komentármi

en: Blue
sk: Modrá

en: Purple
sk: Fialová

en: Pink
sk: Ružová

en: Yellow
sk: Žltá

en: Dark
sk: Tmavá

en: Default
sk: Predvolený

en: Header and Sidebar Background Color
sk: Farba pozadia hlavičky a bočného panela

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
sk: Používa sa na hlavičku pri malých obrazovkách a na bočný panel pri veľkých.

en: Header and Sidebar Text Color
sk: Farba textu hlavičky a bočného panela

en: Base Color Scheme
sk: Základná farebná schéma

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sk: Twenty Fifteen vyžaduje verziu WordPress 4.1. Používate WordPress %s. Prosím aktualizujte ho a skúste znova.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sk: <span class="meta-nav">Publikované v</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
sk: Nasledujúci obrázok

en: Previous Image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Menu and widgets
sk: Menu a widgety

en: Skip to content
sk: Preskočiť na obsah

en: collapse child menu
sk: schovať nadradené menu

en: expand child menu
sk: rozbaliť odvodené menu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sk: Sem pridajte widgety ktoré sa majú zobraziť v bočnom panely

en: Widget Area
sk: Oblasť widgetov

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
sk: Hrdo poháňa %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Nie je možné nájsť to, čo hľadáte. Skúste použiť vyhľadávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
sk: Pripravený publikovať váš prvý článok? <a href="%s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Nenašlo sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Pages:
sk: Stránky:

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading %s
sk: Pokračovať v čítaní: %s

en: Comments are closed.
sk: Nie je možné pridávať komentáre.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: %1$s odpoveď na &#8222;%2$s&#8220;
sk[1]: %1$s odpovede na &#8222;%2$s&#8220;
sk[2]: %1$s odpovedí na &#8222;%2$s&#8220;

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky články podľa %s

en: Published by
sk: Autor:

en: Page
sk: Stránka

en: Next page
sk: Nasledujúca strana

en: Previous page
sk: Predošlá strana

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že nič sa nenašlo. Skúste hľadať?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sk: tím WordPress

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sk: https://sk.wordpress.org/
