Themes - Twenty Seventeen - en to sk translation catalogue (63 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
sk: Twenty Seventeen oživí vašu webovú stránku strhujúcimi náhľadovými obrázkami a jemnými animáciami. Zameraním na biznis stránky, prináša viaceré sekcie na frontende ako widgety, menu, odkazy na sociálne siete, logo a ďalšie. Prispôsobťe jej asymetrické rozloženie vlastnou paletou farieb a zobrazte multimediálny obsah vo vašich príspevkoch. Naša predvolená téma pre rok 2017 funguje výborne v mnohých jazykoch a na akomkoľvek zariadení.

en: Footer
sk: Pätička

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
sk: Tu pridajte widgety a zobrazia sa v bočnom panely článkov na blogu a na stránkach archívov.

en: Blog Sidebar
sk: Sidebar blogu

en: Scroll down to content
sk: Posunúť dolu na obsah

en: Pause background video
sk: Pozastaviť video v pozadí

en: Play background video
sk: Prehrať video v pozadí

note: translators: %s: The section ID.
en: Front Page Section %s Placeholder
sk: Zástupný obrázok sekcie %s domovskej stránky

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
sk: Keď je zvolené rozloženie na dva stĺpce, názov stránky je v jednom stĺpci, obsah v druhom.

en: Next Post
sk: Ďalší článok

en: Posts
sk: Články

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

note: translators: %s: Post date.
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
sk: <span class="screen-reader-text">Publikované</span> %s

note: translators: %s: Post author.
en: by %s
sk: od %s

en: Please define an SVG icon filename.
sk: Prosím definujte názov súboru SVG ikony.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sk: Zadefinujte základné parametre vo forme poľa.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
sk: Z rozbaľovacieho zoznamu vyberte stránky, ktoré chcete prezentovať. Obrázok sekcie pridáte nastavením prezentačného obrázku stránky. Prázdne sekcie zobrazené nebudú.

note: translators: %d: The front page section number.
en: Front Page Section %d Content
sk: Obsah sekcie %d domovskej stránky

en: Two Column
sk: Dva stĺpce

en: One Column
sk: Jeden stĺpec

en: Page Layout
sk: Rozloženie stránky

en: Theme Options
sk: Nastavenie témy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Light
sk: Svetlá

en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

en: Default Header Image
sk: Prednastavený obrázok hlavičky

en: Footer 2
sk: Pätička 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
sk: Pridajte widget sem, aby sa zobrazil vo vašej pätičke.

en: Footer 1
sk: Pätička 1

en: Top Menu
sk: Horné menu

en: Reply
sk: Odpovedať

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
sk: Ste pripravený publikovať váš prvý článok? <a href="%s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Žiadny obsah sa nenašiel

en: Previous Post
sk: Predchádzajúci článok

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next
sk: Nasledujúca

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sk: Hľadať:

note: translators: Search query.
en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadania pre: %s

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
sk: Tmavá

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sk: Twenty Sixteen potrebuje WordPress vo verzii 4.7 alebo novší. Vaša verzia je %s. Aktualizujte WordPress a skúste znova.

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Upraviť<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

en: Collapse child menu
sk: Schovať podradené menu

en: Expand child menu
sk: Rozbaliť odvodené menu

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
sk: Hrdo poháňa %s

en: Footer Social Links Menu
sk: Menu sociálnych sietí v pätičke

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú zakázané.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: %1$s komentár k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s komentáre k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s komentárov k &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
sk: Jeden komentár k &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
sk: Stránka

en: Next page
sk: Nasledujúca stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca stránka

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že sa na tomto mieste nič nenašlo. Skúste použiť vyhľadávanie.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sk: WordPress
