Themes - Twenty Sixteen - en to eo translation catalogue (63 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
eo: Twenty Sixteen estas modernigo de ĉiam populara WordPressa aranĝo  — la horizontala kapo kun elektebla dekstra flankpanelo, kiu funkcias perfekte por blogoj kaj retejoj. La defaŭltaj koloraranĝoj estas belaj sed vi rajtas elekti aliajn kolorojn. Flua krado estas taŭga en ĉiuj aparatoj. Kun rafinitaj detaloj, via WordPress estos bela ĉie.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eo: Daŭrigi legadon<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eo: Redakti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Red
eo: Ruĝa

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
eo: Jen, penso pri &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: submit button]
en: Search
eo: Priserĉi

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eo: Priserĉi &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
eo: Serĉu:

en: Footer Social Links Menu
eo: Menuo de sociaj ligiloj en piedo

en: Footer Primary Menu
eo: Ĉefa menuo en piedo

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
eo: Aldonu kromprogametojn ĉi tien por ke ili aperu en la flankpanelo.

en: Featured
eo: Elstarigita

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajnas, ke ni ne povas trovi tion. Eble serĉo helpos.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu preta publikigi vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Eku ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio estis trovita

en: View all posts by %s
eo: Vidu ĉiujn afiŝojn de %s

en: Author:
eo: Aŭtoro:

en: Previous post:
eo: Antaŭa afiŝo:

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next post:
eo: Sekva afiŝo:

en: Next
eo: Sekva

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eo: Etikedoj

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eo: Kategorioj

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
eo: Publikigita en

[ctx: Used before post format.]
en: Format
eo: Aranĝo

en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eo: Lasi komenton<span class="screen-reader-text"> pri %s</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yellow
eo: Flava

en: Gray
eo: Griza

en: Dark
eo: Malhela

en: Main Text Color
eo: Ĉefa tekstkoloro

en: Default
eo: Defaŭlta

en: Secondary Text Color
eo: Duaranga tekstkoloro

en: Link Color
eo: Ligila koloro

en: Page Background Color
eo: Fona koloro de paĝo

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
eo: <span class="meta-nav">Publikigita en</span><span class="post-title">%title</span>

en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eo: Twenty Sixteen postulas almenaŭ version 4.4 de WordPress. Vi uzas version %s. Bonvole ĝisdatigu kaj provu denove.

en: Base Color Scheme
eo: Baza kolorskemo

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
eo: Plena grandeco

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: Next Image
eo: Sekva bildo

en: Previous Image
eo: Antaŭa bildo

en: Menu
eo: Menuo

en: Skip to content
eo: Iri rekte al enhavo

en: expand child menu
eo: Etendi infanan menuon

en: collapse child menu
eo: Maletendi infanan menuon

en: Content Bottom 1
eo: Je fino de enhavo 1

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
eo: Aperas je la fino de la enhavo en afiŝoj kaj paĝoj

en: Content Bottom 2
eo: Je fino de enhavo 2

en: Sidebar
eo: Flankpanelo

en: Social Links Menu
eo: Menuo por sociaj ligoj

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreita de %s

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: %1$s penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Page
eo: Paĝo

en: Next page
eo: Sekva paĝo

en: Previous page
eo: Antaŭa paĝo

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Ne eblas trovi tiun paĝon.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
eo: la teamo de WordPress
