Themes - Twenty Sixteen - en to sk translation catalogue (73 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
sk: Twenty Sixteen využíva modernejší prístup k populárnemu WordPress rozloženiu. Horizontálny tiráž z voliteľným pravým bočným panelom, ktorý výborne funguje na blogoch a webových stránkach. Obsahuje možnosť nastaviť si vlastné farby a prekrásne farebné schémy, harmonicky flouidnú mriežku využívajúcu mobile-first prístup a je vyladená v každom detaile. Twenty Sixteen skrášli WordPress vo všetkých ohľadoch.

en: Bright Red
sk: Jasná červená

en: Dark Red
sk: Tmavá červená

en: Medium Brown
sk: Stredne hnedá

en: Dark Brown
sk: Tmavá hnedá

en: Light Blue
sk: Svetlá modrá

en: Bright Blue
sk: Jasná modrá

en: Blue Gray
sk: Modrošedá

en: White
sk: Biela

en: Light Gray
sk: Svetlá šedá

en: Medium Gray
sk: Stredne šedá

en: Dark Gray
sk: Tmavá šedá

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk: Upraviť<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
sk: Jeden komentár k &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Footer Social Links Menu
sk: Menu sociálnych sietí v pätičke

en: Footer Primary Menu
sk: Primárne menu v pätičke

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
sk: Sem potiahnite widgety, ktoré chcete zobraziť v bočnom paneli.

en: Featured
sk: Odporúčané

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sk: Vyzerá to, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Možno pomôže vyhladávanie.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sk: Ľutujeme, hľadaný výraz sa nenašiel. Prosím, skúste iné kľúčové slová.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sk: Ste pripravený publikovať váš prvý príspevok? <a href="%1$s">Začnite tu</a>.

en: Nothing Found
sk: Žiadny obsah sa nenašiel

note: translators: %s: The post author display name.
en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky príspevky od %s

en: Author:
sk: Autor:

en: Previous post:
sk: Predchádzajúci článok:

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Next post:
sk: Ďalší článok:

en: Next
sk: Nasledujúca

note: translators: %s: The search query.
en: Search Results for: %s
sk: Výsledky hľadania: %s

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sk: Publikované

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sk: Napíšte komentár<span class="screen-reader-text"> k %s</span>

[ctx: Used before post format.]
en: Format
sk: Formát

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sk: Autor

en: Yellow
sk: Žltá

en: Gray
sk: Šedá

en: Dark
sk: Tmavý

en: Default
sk: Štandardná

en: Secondary Text Color
sk: Farba sekundárneho textu

en: Main Text Color
sk: Farba hlavného textu

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Page Background Color
sk: Farba pozadia stránky

en: Base Color Scheme
sk: Základná farebná schéma

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sk: Twenty Sixteen potrebuje WordPress vo verzii 4.4 alebo novší. Vaša veria je %s. Aktualizujte WordPress a skúste znova.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sk: <span class="meta-nav">Publikované v</span><span class="post-title">%title</span>

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sk: Plná veľkosť

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Next Image
sk: Nasledujúci obrázok

en: Previous Image
sk: Predchádzajúci obrázok

en: Skip to content
sk: Prejsť na obsah

en: collapse child menu
sk: schovať nadradené menu

en: expand child menu
sk: rozbaliť odvodené menu

[ctx: Montserrat font: on or off]
en: on
sk: off

en: Content Bottom 2
sk: Spodná časť obsahu 2

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
sk: Zobrazí sa v spodnej časti obsahu na stránkach a v článkoch.

en: Content Bottom 1
sk: Spodná časť obsahu 1

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Social Links Menu
sk: Menu odkazov sociálnych sietí

en: Primary Menu
sk: Hlavné menu

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
sk: Hrdo poháňa %s

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú zakázané.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: %1$s komentár k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s komentáre k &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s komentárov k &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Page
sk: Stránka

en: Next page
sk: Nasledujúca stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca stránka

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sk: Vyzerá to, že sa na tomto mieste nič nenašlo. Skúste použiť vyhľadávanie.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sk: Hups! Stránka nebola nájdená.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sk: WordPress
