Themes - GeneratePress - en to eo translation catalogue (81 entries)

en: Scroll back to top
eo: Rulumi reen al supro

en: Full
eo: Plena

en: Support
eo: Subteno

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eo: Serĉi &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
eo: Serĉu:

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajne ni ne havas kion vi serĉas. Eble uzu la serĉilon.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu preta por publikigi vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Eku ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio estis trovita

en: % Comments
eo: % Komentoj

en: 1 Comment
eo: 1 komento

en: Leave a comment
eo: Lasi komenton

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eo: Etikedoj

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eo: Kategorioj

en: Read more
eo: Legi plu

en: View all posts by %s
eo: Vidigi ĉiujn afiŝojn de %s

en: by
eo: de

en: Your comment is awaiting moderation.
eo: Via komento atendas aprobon.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
eo: %1$s je %2$s

en: Pingback:
eo: Resonado:

en: Newer posts
eo: Pli novaj afiŝoj

en: Older posts
eo: Pli malnovaj afiŝoj

en: Next
eo: Sekva

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Post navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: Next &rarr;
eo: Sekva &rarr;

en: &larr; Previous
eo: &larr; Antaŭa

en: Settings saved.
eo: La agordoj estis konservitaj.

en: Customize
eo: Tajlori

[ctx: submit button]
en: Search
eo: Serĉi

en: Skip to content
eo: Iri rekte al la enhavo

en: Menu
eo: Menuo

en: Sidebar
eo: Flankpanelo

en: Content
eo: Enhavo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Blog
eo: Blogo

en: Footer Widgets
eo: Kromprogrametoj en la piedo

en: Disabled
eo: Malebligita

en: Enabled
eo: Ebligita

en: Right
eo: Dekstre

en: Center
eo: Centrigi

en: Left
eo: Maldekstre

en: Layout
eo: Aranĝo

en: Link Color
eo: Ligila koloro

en: Text Color
eo: Teksta koloro

en: Background Color
eo: Fona koloro

en: Colors
eo: Koloroj

en: Logo
eo: Emblemo

en: Font size
eo: Tipara grando

en: Typography
eo: Tiparo

en: Font family
eo: Tipara familio

en: Copyright
eo: Kopirajto

en: Header
eo: Kapo

en: Left Sidebar
eo: Maldekstra flankpanelo

en: Right Sidebar
eo: Dekstra flankpanelo

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Edit
eo: Redakti

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: Post Comment
eo: Afiŝi komenton

en: Cancel reply
eo: Nuligi respondon

en: Leave a Reply to %s
eo: Lasi respondon al %s

en: Leave a Comment
eo: Lasi komenton

en: Website
eo: TTT-ejo

en: Email
eo: Retpoŝto

en: Name
eo: Nomo

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

en: Newer Comments &rarr;
eo: Pli novaj komentoj &rarr;

en: &larr; Older Comments
eo: &larr; Pli malnovaj komentoj

en: Comment navigation
eo: Navigado tra komentoj

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: Penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Archives
eo: Arkivoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Quotes
eo: Citaĵoj

en: Videos
eo: Videoj

en: Images
eo: Bildoj

en: Asides
eo: Mencioj

en: Year: %s
eo: Jaro: %s

en: Month: %s
eo: Monato: %s

en: Day: %s
eo: Tago: %s

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Oj! Tiu paĝo ne estis trovita.
